Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: bhkj
#11926
bhkj Před 11 rok, 4 měsíce  
Ještě k Hanky příspěvku, kterého jsem si nevšiml. Ta tráva už neni problém. Bejvaly časy, kdy jsem dával několik gramů denně. Teď přes den nehulim vůbec(vyjma stavu ve kterým jsem byl v SO). A dávam si tak 0,2g na večír, když přijdu z piva, protože mam jinak problém s usínáním a spánkem jako takovým. To že tráva je oproti chlastu dětská slavnost je pravda(ne, že by byla neškodná). Abych pravdu řekl, moc rád bych se zítra probudil v někde v Číně nebo Japonsku, kde lidi prosedí půl dne u šálku čaje a chlast tam ve společenském dění figuruje minimálně. Čím jsem starší, tím mám hlubší dojem, že alkohol je nástroj moci..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11943
Re: bhkj Před 11 rok, 4 měsíce  
S tvým názorem naprosto souhlasím. Opilý národ je neškodný. Boju s tím hnusem 15let a zatím marně.Tolerování alkoholu se nedá jinak vysvětlit. Myslím, že je ta nejtvrdší droga...
Alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11946
Re: bhkj Před 11 rok, 4 měsíce  
Alkoholismus je nejtěžší tím, že je v genech, čili zděděný, bohužel.Fety se naučíš, odnaučíš, alkoholismus máš v sobě pořád, proto je to nevyléčitelná nemoc.Léčí se jen trvalou abstinencí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter