Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: chci pomoc..."PODPORU"
#12854
chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 3 měsíce  
Pomůže mi někdo? Doopravdy?
Tady mi to připadá takové moc sterilní a mimo...
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12856
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 3 měsíce  
Nevím, jak to myslíš, sterilní,mimo.Co máme jako dělat?Víc litovat, nebo osobní návštěvy........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12893
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj a jak si představuješ tu poporu, pomoc? Rozepiš se víc....
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12963
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Přítel pije už dlouho. Občas si tu můžete přečíst moje výkřiky zoufalství. Ovšem teď se v jeho rodině stala tragédie, zahynula mu tragicky sestra. Je mi jasné, jak to bude řešit, ale jak se k tomu mám postavit já? Jsem jeho jediná jistota, o kterou se mohl doposavad opřít. Jak se zachovat, jak mám reagovat? Nechci ho mít na svědomí... Díky za rady. Sabina
sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12966
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Alkohol mu sestru nevrátí, pít nemusí, nelituj ho pořád, nemysli si, že jsi jediná jeho opora, když pije, kašle na Tebe, mysli, nehraj si na hrdinku, zničí Tebe, stejně bude popíjet, bude si dělat, co on chce.Je dospělý?Je svéprávný?Proč potřebuje oporu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12969
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Líbo, chceš mi tím říct, že se mám na něj teď vykašlat? Ty jsi v dobách, kdy jsi pila, nepotřebovala oporu? Z toho svrabu jsi se dokázala vyškrábat sama? Ženský jsou prostě silnější. Spíš bych od tebe čekala radu, jak šikovně na něj, abych ho dotlačila alespoň na AA.
sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12972
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Presne to, ti chtela Liba rict. Pokud si je vedom toho, ze ho chlast nici, nech ho precist tento web. Minimalne ho to nahloda.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12973
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Poslední týden si to tady pročítal. Jenže teď si to nějak nedovedu představit. Já tím nechci říct, že mu alkohol budu tolerovat, já jsem mu slíbila, že proti alkoholu budu bojovat do posledního dechu. Možná bude lepší, když se poradím s jeho bývalým terapeutem. A úplně nejlepší by bylo, kdybych ho přesvědčila, aby šel se mnou...
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12980
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Sabi, nejsi tu první den, moc dobře víš, co dělat, kam jít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12981
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Ano Libuško, rozejít se s ním a vyhledat Al anon a tam si poplakat. Ono to k tomu spěje, ale teď ne. Její smrt mnou otřásla, že se už od pátku celá třepu. Jak na tom musí být on? Teď to prostě nejde.
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter