Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: pomoc
#13603
pomoc Před 10 rok, 12 měsíce  
totiž, moc s tím chci něco dělat, ale rodina moc nefunguje, přátele nemám, a když abstinuju cítím se v "pohodě" a pomoc nepotřebuju, ale pak jsem zase opilá a neschopná čehokoli.
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13604
Re: pomoc Před 10 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13606
Re: pomoc Před 10 rok, 12 měsíce  
Rodinu ani přátele ke své abstinenci tolik nepotřebuješ, na vše jsi sama, vše musíš zvládnout také jen Ty sama!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14326
Re: pomoc Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj
dlouho nemám práci a dnes jdu na dobrý perspektivní snů pohovor po letech a nevím jak si nedát na kuráž....
ještě teď piju vínný střik ... jsem pohádaná s přítelem a psychicky si nevěřim hérečku bych asi dala ale kdyby mně aspoň podpořil M. ten spí vedle naštvanej a a ni nevim proč ani to nepoznal že nejsem čistá ... ale nemužu spát a mám chuť vše vzdát a ani tam nejít ale je mi 40 a šance unikají
zvažuji ráno panáka vodky s colou na nastatrování a trochu jídla moc nejim a hlavně tam na tu 16 hod jít co když to vyjde
ale stejně i tak mně mohou odhalit pak kdykoliv .....
ale nějak se posunout zkusit to mně táhne ....
je tu ještě někdo ????
jsem tu prvně .......
dík sue.
sue

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14327
Re: pomoc Před 10 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter