Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol
#15455
Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj,jmenuji se Michal je 23 let a k alkoholu jsem měl od útlé puberty pozitivní vztah.Piju od 17let pravidelně,všechno byla sranda do té doby než jsem zjistil že každý den potřebuji mít peníze na svoji vášen.Do mých 20 ti let se to ještě dalo pak jsem začal zjištovat že moji ,,vášen,, neovladam.Díky alkoholu jsem přišel o řidičák,přítelkyni a rodina už mi také nevěří.Myslel jsem si že pití omezím ale mám asi slabou vůli.Nynější moje denní dávka je půl litru kořalky a zapíjení pivem jinak nejsem v pohodě.Tím myslím že pokud nevypiji svoji davku jsem nervozní,agresivní a nedokáži se soustředit.Alkohol mě uvolnuje.Říkal jsem si:jsem mladej to přece nemúžu být závislý,opak je však pravdou.Přítelkyně se ke mě vrátila a já ji tvrdil že jsem pití maximalně omezil ale jen tím že si domá schovávám kořalku.Nyní jsem ve stádiu že si nevím rady(věděl bych kdybych nebyl srab a zašel si za svojí doktorkou a řekl ji o s vem problemu)Byl jsem u ni v pondělí a nenašel jsem odvahu Budu strašně rád za vaše rady a zkušenosti
S pozdravem Michal
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15456
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Michale obvodačce nic říkat nemusíš. Najdi si adiktologa (většinou bývají na psychiatrii). Můžeš to zkusit buď ambulantně nebo přes léčebnu.
Osobně si myslím, že by pro Tebe byla lepší ta léčebna.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15457
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Peto, léčbu si nemůžu dovolit z hlediska mých finančních závazků.Každopádně ti děkuji za radu
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15458
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak to zkus ambulantně v kombinaci s AA (anonymní alkoholici). Třeba to bude stačit. Pokud to chceš zkusit úplně sám, tak si kup vitamíny: B12, B1 (thiamin), B-komplex, hořčík, draslík, dále glukózu a ostropestřec mariánský.
Ty vitaminy a minerály jsou dobré na zmenšení nebo předejití absťáku. B můžeš brát v dvoj až trojnásobné dávce (tak týden).
Glukóza je dobrá na předejití hypoglikemie, ta může nastat pokud málo jíš.
Ostropestřec čistí a regeneruje játra.
No a hezky každý den si řekni že se nenapiješ a vydrž to. Neplánuj dopředu. Den po dni.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15460
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Nevim,ale takoveto mnozstvi "tvrdeho",abstinencni priznaky...Ja "bojuji" s tim,ze jsem alkoholik,ac jsem nikdy nepila denne,nikdy tvrdy alkohol,neznam abstinencni priznaky...a presto( nadelalo mi to tolik problemu)...No nic.Takovato davka alkoholu,v tomto veku....to neni sranda.Urcite vitaminy atd.,ale. ..mam takovy pocit,ze to nestaci.A co se tyka doktorky a toho,ze jsi "dopredu" napsal,ze to nejde.Ja v obou pripadech vidim alibismu.Ten hnusny alkoholovy alibismus.Ta "mrcha"si vzdy najde cestu.A co je "sranda",na zacatku "konce" jsou si ty cesty tak podobne...Ja radim jednu vec (jen za sebe).Rozhodni se,co dal chces.Zit nebo pomalu umirat.Pokud se rozhodnes pro prvni,coz by udelal nejspis kazdy,tak vyloucis vsechny problemy,ktere to vylucuji.To znamena,ze pokud je to piti,ktere ti dela problem,nebudes pit.Pokud ti ale v ceste brani to,ze si nedokazes predstavit,ze pit nebudes (normalni je nepit) nebo pokud snad budes mit problem fyzicky (abstaky atd.),je jen jedinac cesta.Za "kazdych" okolnosti s chlastenosti ptestat.Neni jina moznost.Ackoliv ti tva "mysl" nabidne jine moznosti,neni jina moznost.Zadne vymluvy,ty ti "nabizi" ta svine alkohol.V tuto chvilisnad jen verit tomu,ze to tak je,i kdyz se "telo brani" a na tom stavet..Vim,o cem mluvim...Nevim,zda bych se sverila doktorce,tedy ja ano (z vlastni zkusenosti).Udelal jsi prvni krok,sveril se,napsal jsi sem (i to je "vyhra"!).Zalezi na tobe.Zkus malinko vnimat ty,kteri s tim "uspesne" bojuji,nepiji...i kdyz se ti to nebude libit,i kdyz se telo bude branit,oni vi,o cem mluvi...moc Ti drzim palce!Ja jsem jeste stale "nevyhrala".Napric vsemu tomu,o co jsem prisla,co tusim a co vim.Porad "ztracim".Snad Ti to trochu pomuze...
bohuzel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15461
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Divim se,ze alkohol (chlast) jeste nekdo nevyuzil v reklame.Naprosto spolehlive vyzere vsechny "skvrny".Kam se "hrabou" jine prostredky!Jen,vyzira dal,i to,co jsme nechteli.A je tezke ho zastavit...
bohuzel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15463
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Hned zajdi na AA, tam ti dojde, před čím tě varujeme, co alkohol způsobuje, na nejbližším AA ti jistě řeknou o dobrém odborníkovi, kam můžeš také jít, jen už něco dělej.Znám i mladší alkoholiky, než jsi ty.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15466
Re: Alkohol Před 10 rok, 7 měsíce  
Díky všem za cenne rady
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter