Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: hv
#19341
hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Jano, vždyť jsi tu nedávno psala, ze ses zlila jak carskej oficir. Libo v nakym threadu jsi tu schvalovala užívání benzaku jako podpůrného prostredku při vysazování chlastu.Já se pouze snažím říct, ze žrát klepku není řešení. To se po tom snadno nechlasta, když vám v žilách koluje uklidňující látka s poločasem rozpadu az 200hodin. Jinak me trošku mrzí, ze si s vámi někdo dovolí nesouhlasit a okomentovat Vase teatrální citové výlevy, přičemž je hned slovně inzultovan. Jinak nechlastam cca pul roku a ani neuzivam jiné psychotropní látky vyjma obcasneho kofeinu. Je to v palici, nikde jinde. To ze si zajdete do AA a budete tam brecet na rameni bandě podobnejch ufnukancu jako jste vy nebo si vemete klepku vám sice uleví, ale nerozhodne za vas, jak chcete žít.
jiri

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19343
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Jiří,
áno, je to len v hlave! Rozhodnúť sa musíš sám....
[buď pre, alebo(?)./proti -> sebe(?)/]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19357
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Nevím,čemu říkáš nedávno-pokud je zmínka ke mně.Co považuješ za teatrální citové výlevy?Rady typu klepka,s kterou jsem si sám poradil,nepiju sám půl roku-to mám milý hochu za sebou.Taky jsem si to kdysi myslela jak jsem chytrá,jak jsem dobrá.Výsledek byl,že jsem za pár měsíců byla našrot.A už vůbec nevím,kde bereš další moudra o tom,že se na AA chodí alkoholici vyplakat sobě na ramenou.Chceš předat něco o čem kamaráde víš kulové.Máš to asi ještě z chlastu z kterého se sám kurýruješ dost pomatené.Dej vědět jak opět začneš pít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19361
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Jano, klídek, nemůže urazit, naštvat, podle mně je sám na tom moc zle, neumí, nemůže se z toho dostat, kope, zuří, uráží, mele nesmysly,napadá, lže, závidí.Víme, co jsou AA, jací lidé si jich váží po celém světě,-anglická královna, dr. Nešpor by je navrhl na Nobelovu cenu- a tady nějaký trouba " znalec" machruje, vždyť je k smíchu.Nevšímejme si té jeho slovní onanie.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19363
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
A ještě-jsem ráda, že tu blije, mohla jsem také tak dopadnout, ztrapňovat se...a jsem šťastná, že se držím, mám ráda život, líbí se mně na světě, nepiju, směju se od srdce, užívám si.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19370
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Jsem naprosto klidná.Jirka psal,že nesnáší blbce.Já žádný nevidím.To co mám možnost vidět je moje nemoc.Díky tomu rozumím a rozčilovat se?Myslím,že to už ani neumím.Co jsem se naučila-být tvrdá.Co se týká závislosti nezná slitování s nikým-je to realita,která kurevsky bolí-stejně jako pravda.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19373
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
Ja mam takovy pocit,ze jeho chovani mu pomaha v tom,abstinovat (ted prave).Proste nyni to k tomu potrebuje.A pokud mu to ma pomoci...budiz mu dano:-)Jednou se,snad,"posune"
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19375
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
anoine napsal:
Ja mam takovy pocit,ze jeho chovani... budiz mu dano:-)Jednou se,snad,"posune"
Postúpiť do vyššej úrovne(napríklad z abstinencie do triezvosti) môžeš až keď sa úplne a pravdivo príjmeš - taký/á ~ aký/á si, aj s chybami.
[Príjmeš svoju nemoc(dg.F10.2).]
Sú však aj takí, ktorí dokážu klamať aj sami sebe a dokonca tomu aj veriť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19376
Re: hv Před 9 rok, 10 měsíce  
anoine napsal:
Ja mam takovy pocit,ze jeho chovani... budiz mu dano:-)Jednou se,snad,"posune"
Postúpiť do vyššej úrovne(napríklad z abstinencie do triezvosti) môžeš až keď sa úplne a pravdivo príjmeš - taký/á ~ aký/á si, aj s chybami.
[Príjmeš svoju nemoc(dg.F10.2).]
Sú však aj takí, ktorí dokážu klamať aj sami sebe a dokonca tomu aj veriť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter