Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#20036
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Ignác není borec, stopku si nevystavil sám. Stalo se, že ve čtvrtek ráno nemohl vstát z postele. Inu odvezli ho na internu, nalili do něj pár infůzí, zastabilizovali, dali nějaké uklidňující léky a druhý den poslali domů. Pak už to šlo snáze. Bez pomoci lékařů bych to ale nezvládl. Bylo to to nejlepší, co jsem před čtyřmi dny mohl udělat, že jsem zavolal 155. S obtížemi jsem se trefil do číslic na mobilu, ale podařilo se...Mmnt musím jít, vaří se mi voda na čaj z meduňky...Mějte se, držte se, nepijte

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20037
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Vláďo,Ignácovi zůstal zdravý rozum,nebo se mu na chvíli rozsvítilo v budíku.Přiznal si,že bez pomoci to nedá.Rozhodl se,zařídil se podle toho a jedná.Jestli si jednou řekne jsem borec,zvládnul jsem to?Tak půjde do prdele po druhé.POKORA JE PŘEDPOKLAD K ÚSPĚCHU NEPÍT!Pokoru udržovat a usměrńovat je nutné pro naprosté udžení střízlivosti.No výmluva 30roků jsem pil,tak to nedávám-JE A BUDE STÁLE VÝMLUVOU,JE A BUDE STÁLE OTEVŘENÝMI VRÁTKY K PITÍ.Přestat pít se mi zázrakem podařilo.S kouřením to mám naprosto stejné,jako ty s pitím.Zlobím se na sebe,vadí mi to,překáží mi to-ale stále kouřím.Jsem sralbota,zbabělec.Vím že si tím ubližuju a jak si tím ubližuju-ale věřím,že i toto se jednou zadaří.Kouřením ovšem ubližuju pouze sama sobě.Ne,rodičům,dětem,vnoučatům-jen sobě
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20038
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Dnes jsem místo vycházek zůstal doma a jedním okem sleduji telku a druhým pročítám co mě všechno čeká a nemine na Detoxu, nebude to asi žádná procházka růžovím parkem. Na druhou stránku si říkám, že to jistě nedělají aby lidem ubližovali ale naopak. Je tam jasně psáno, nechceš můžeš kdykoli odejít. Popravdě se mi to čte dobře a v týdnu opět zavolám aby věděli že můj zájem o léčbu je skutečný. Dnes je mi docela dobře, až se divím ani nepotřebuji tolika té chemie, piju hodně vody se šťávou. Vím že kdybych šel na vycházku skončilo by to v hospodě a to jsem nechtěl. Ignáci , Petro , Jani díky
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20049
úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Ládíku,

jak je? MYslím na Tebe, drž se.


Ignatius, 5 dní čistý
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20058
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
čauky ládíku, máš skype , používáš jej?

dá se přes něj volat zdarma, jinak můžu ti i zavolat, budeš li chtít, a pokecat

je moc dobře, že ses rozhodl nastoupit na detox...opravdu můžeš předejít tomu nejhoršímu

ale pravej boj začíná stejně až po opuštění léčebny, tam ti nepomůžou...ale jako odstavení od pití je to dobrý

to víš, pak jsme na to stejně už jen samy, vyjma anonymních alkoholiků, ti mi pomáhají...ale z části je to taky i na mě...
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20087
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Moc se všem omlouvám že jsem neměl čas odepsat, ale jak jsem psal, je u mě kamarádka a zařizujeme věci a nákupy, na které později nebude už čas. Jsem pod kontrolou a i když abstinenční příznaky neustále vystrkují růžky, silné pocení, třes a nervozita. Lékařka byla s mým rozhodnutím léčit se potěšena. Dnes jsem v práci dozařídil věci co se týče neschopnosti a 10.7. budu znovu volat Detox, zda není možnost nastoupit dříve. Jsem připraven.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20131
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Děcka , jedu v pondělí , držte mi palce
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20132
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Good Luck chlape, to dáš !
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20133
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Peťo , já vím že to dám, ale už teď se klepu strachem
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20135
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Láďo, neboj se,vždyť ty máš ten absťák snad ze strachu!!! Zbytečně.Vem si dopisní papír a známky, dopisy psát můžeš.Vydrž, pak se ozvi.Janis se plete, s alkoholismem se nebojuje, ale na AA se vedle něj učí žít.Zmákneme to, pomůžeme.Usměj se, nadechni a těš se tam.Jdeš si pro nový život.Lepší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter