Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...178179180181182183184...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#50976
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Protože je závislý
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50977
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
To je nas xy a nepijeme (ted).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50978
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
To jsme všichni tady - závislý. Jen se s tím každý vypořádává jinak a rozhodně to není omluva, že mám teď teda problém--- tak si lehnu na hadru a ožeru se, neb mám tu diagnozu. Po letité abstinenci jsem to zkusila jednou /ano Stopko, já taky/, po té, co jsem našla mamku po mrtvici..prostě jsem si prolila budku vodkou.. nikam to nevede,jen mi bylo blbě. Ale můj přístup jak se lze zde dočíst není boj, ale ignorace a taknějak soužití s alkoholem..což mi dost dlouho fungovalo. Mno, teď musím zpět na hrušku, neb sic nepiju, ale není to ignorace... ani zrovna boj, jen takový..smíření..jen se obávám, aby nebylo dočasný. Chci zpět svůj střízlivý život.. pokud mne sundá první tragedie byť v rodině.. něco jsem nastavila špatně.. No uvidím. A samo držím palce všem - zejména Šantal a to už jsem fakt myslela, že se tu neobjevíš.. no jo, no.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50979
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Já jsem to taky nemyslela tak, že by ho to omlouvalo. Jen, že ho to zase převálcovalo, bohužel.
Mě jen přišlo divný ptát se ho, jestli mu to chutna. Myslím, že už mu to dávno nechutna, stejně jako to nechutnalo mě. A lila jsem to do sebe dal....
Jani, ty rodinne problémy, vlastně jakekoliv chlast nevyresi a ani ti nepomůže, naopak. Tak se drž a nelij to do sebe. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50980
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
JanaK napsal:
pokud mne sundá první tragedie byť v rodině.. něco jsem nastavila špatně..

Jsi na sebe moc prisna. Kdyby jsi neco nastavila spatne tak tady rozhodne nepises o letite abstinenci. Ty jsi naopak mela vsechno nastavene hodne moc dobre. Bohuzel jsme jenom lidi. A v pripade alkoholiku nemocni lidi, v jistem smyslu poskozeni, trvale defektni... je jedno jak tomu budeme rikat. Staci dobre namireny zasah a jsme v prusvihu.

Ja se uz dva dny nemuzu pohnout . Ve ST to na me docela padlo - trable v praci, trable v osobnim zivote (jak to muze dopadnout kdyz si debil vychlastanej sociopat zacne hrat na lasku a vztahy, ze jo?) a vecer krizovka v rodine. Kdyz jsem citil ze mi to proteka mezi prsty a ze je to otazka hodiny kdy pujdu pro vodku tak jsem se v deset vecer navlik do bezeckyho a vyrazil jsem ven. Pro sichr bez penez jen s obcankou, peprakem a mobilem. Do rana jsem nabehal/nachodil skoro 30km. Ustal jsem to - ale na jak dlouho ? Kdy prijde neco co uz proste neustojim ? A to jsem k**** skoro dva a pul roku cistej . Podle doktoru vylecenej. Mel bych mit jistotu a absolutni kontrolu... ani omylem...

Drz se a zvladni to!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/09/2018 22:45 Provedl: Gennosuke.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50981
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Gennosuke ... musíš se na to dívat jinak.. ne tak, že se prostě jednou ožereš. To mé setkání s vodkou bylo úplně tak nějak mimo mne.prostě jsem po ní sáhla a vyžahla.. no a co. Není a nebude to i nadále součást mého života - alkohol. Jen prostě - moment a krize. Jo, dalo se to protahovat a lejt dál.. ale čemu by to jako pomohlo? Vyklepala jsem ten den poté a byl opravdu hnusnej - horší, než ty absťáky z dlouhýho pití - zajímavý. Nepiješ dlouho.. tak proč zrovna teď v krizi pouštět chlast do života? Ano, tak na pár hodin se uleví..ale to tím během po lese taky A nebude ti blbě a nebudeš pak lejt měsíc a neskončíš v léčebně jako Ladis (doufám, že tam skončí). Si prostě řekni, že ať je co je, ta chemická sloučenina toho nebude součástí Natož aby ti ovlivnila mozek..jde to, věř mi a držím palce
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50982
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
No, protoze to muze byt takovy tlak a pnuti, ze dojde ke zkratkovitemu chovani. Pak se proberes, mozna jeste trochu v opici a cele to zapijes. A koloc se roztaci. Teda mluvim o sobe, ze by to takto nejspis probehlo.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50983
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Pokaždé když se něco stalo špatného ,jsem neuměla reagovat jinak než se opít.Pěkně doma ,zalezlá ať mě nikdo nevidí.A že toho špatného bylo více než dobrého je jasné.7 let mám kolo.A teprve letos jsem začala jezdit.Když mi bylo zle donutila jsem se a jela,teď za toto léto mám už naježděno více než za celý život.Propadala jsem depresím plakala trápila se.Ale letos jsem se zařekla už nikdy alkohol nesmí vyhrát.A tak jezdím na kole.Nepiju už 9 měsíc.Nechybí mi to.Nechci.Můžu ,ale nechci.Dnes jsem opět jela na štěrkovnu. 13km.tam ,zaplavat a 13 zpět.Rozloučení s létem.A když nebude kolo bude posilovna.Nebo běhání.Chci žít ne zemřít jako pako nebo jako moje kámoška s proraženou lebkou v chlastu.Chlast nic neřeší.To jsem věděla vždy,ale konečně mi precvaklo.Držte se lidi.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50984
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Maris, vezmu Tě do týmu. Jinak na zimu doporucuju i chůzi s hulkama, jestli máte kolem nějaké kopce. Já si vezmu ty hůlky a prostě jdu a jdu přímo do kopce. Cestou necestou. TAky to pomáhá.

Jinak chlastat, když jsou problémy, to nikdy nic nevyresi. Taky mi to trvalo dlouho, než jsem na to přišla. Ten jeden extra velký problém, přes který jsem se neuměla prenést, mi to cele spustil a točila jsem se v tom 8 let. I teď mám problémy, život není růžový po dvou letech nepiti, ale problémy přijdou a odejdou a mě se resi lip, můžu se totiž SAMA O SEBE OPŘÍT.

A stejně si furt nejsem jista, jestli je to v hlavě alkoholika:
Mám problém, ulevim si flaškou.
nebo
Problém, konecně důvod sáhnout po flasce.
Jestli tam v té hlavě furt není ten cervicek, ktery čeká na příležitost. ....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50985
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni, ahoj Jani K;-)
Poučné čtení. Jani, to mě mrzí. Kdybys chtěla napsat vic, tak na fb Be Sober (ten starý už nemám).
Tady je ještě docela hezky. Mám uvařeno, tak dopoledne praní a poklízení a po obědě chci procházkou do posilky a pak si zaplavat. Těším se.
Co vy? Držte se, ozvěte se...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...178179180181182183184...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter