Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...181182183184185186187...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#51040
Re: ladis Před 5 rok, 6 měsíce  
chytrý jsi ty
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51043
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
šantal - doufám, že jsem to na FB trefila, máš tam žádost.
Ostatní - ingnoruji JA - ale mi přijde, že i při abstinenci jakkoli dlouho trvající, jen čekáme na okamžik, kdy se budem prostě z jakýhokoli důvodu moct zlejt. Patrně včetně mne... mi se to nelíbí, chci zpět svůj život, kde alkohol neměl prostor a místo. Ono to jde, jen prostě .. po něm šáhnu, když je krize. Proč se třebas nejdu proběhnout jako Gennosuke? Nebo se doma neumlátím jogou? No, zatím jsem to léta ukopla sama, ale myslím, že je načase navšívit minimálně psychologa. To šáhnutí po lahvi mne fakt znejistilo, že veškeré problémy zvládnu bez pomoci.
Ladis a Pru - moc vám držím palce, máte šanci neuvěřitelnou, vzali jste se, milujete se ale proč doprdle furt lejete? Ano, těžký život je výmluva, ale s chlastem je jako jednodušší?? Koukám, že ne, léčebny, reversy.. zrovna u vás dvou bych neřekla, že to takhle dopadne.. máte jeden druhýho, což dost lidí zde nemá.. tak se proberte už sakra. Máte letitý zkušenosti s "drakem"..hodně štěstí, no..
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51044
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Momentálně abstinuji osmý den a mám šílené pocení a třes rukou. Nevím, jestli já se z toho někdy vyhrabu, protože překonat ty krize je pro mě snad nemožné. Nedokážu myslet na nic jiného, než na červené víno.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51045
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
..to přejde,tím jsme si prošli všichni,a děje se to proto,aby se k tobě démon zase znova dostal, může to být i horší.Ruce se mi někdy klepou i teď,zrovna když je v práci potřebuju,a všichni čumí.Snad na to nejsi sama,a to,co tu píšeš můžeš nekomu říct.Nedavno tu krásně psal Nespoznany,že si není jistý,zdá se mu chce dýchat a žít,ale že ví jedno:pít se mu určitě nechce.Vytrvej,k tomuhle dojdeš taky,neexistuje nic co by se napitim neposr..o ještě víc.A hlavne to poceni a třes.Muze to trvat mesice,zalezi jak je na tom nerv.soustava.Horcik,medunka ve velkém,to asi vse znas.Hodne sil a klid!
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51046
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Udělej si dobré jídlo nějakou super bastu.hořčík určitě.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51062
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
zdenek.dry napsal:
..Horcik,medunka ve velkém,to asi vse znas.Hodne sil a klid!

Hořčík a meduňka jsou dobré.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/09/2018 17:56 Provedl: Smolíček.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51090
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahoj všem. Oznamuji vám, že Ladis dnes nastoupil na detox s následnou léčbou. Proč lejeme? No u mě je to reakce na stres, evidentně ta nejhorší kromě ukončení života. Napiju se a je to stokrát horší. Je z toho průšvih na JIP a hospitalizace na psychiatrii. U Ladise jsou důvody 2. Nejprve pocit, že může, není nemocný, je jako každý jiný. Tak to vždycky začne. 2-3 piva. Nedělá přece nic špatného. Doma funguje, vše je v pořádku. Nemluv mi do toho, mám to pod kontrolou. Jako byste to už někde četli? No a pak se to pomalu zvyšuje. To už ví, že to je blbý, ale nechce se mu přestat, protože je mu po těch 7-8 pivech dobře.Furt se to zvyšuje a pak nastane nějaký stres a je to. Rum, piva, sos na foru. Už nechce, ale zastavit to nejde. Teď to zastavil, zavolal do léčebny, dotáhl to.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51091
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Jo a není třeba aplaus, ale fakt si to cením, nebylo to lehké a kdo tím prošel, ví.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51092
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
.. teď vzpominam na svoji nebeskou úlevu,když mě vzali v neděli na detox,a další pondělí hned na léčbu,a jak už jsem nemohl..kua.Drzim pesti,vše bude ok
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51093
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahoj Prudence.
Bojujte. Je to blbý, zase od začátku, ale život je boj. Jak pišeš sama, reakce na stres, ale pak je to ještě horší. Tak zase pěkně do klidu a učit se si stres nepřipouštět nebo odbourávat stres jinak.
A u Ladi? Je to blbý, člověk musí pochopit, že už to nikdy nepůjde - Dát si dvě piva....
Drzte se....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...181182183184185186187...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter