Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#19951
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Co jsi?Špatný z chlastu-to ano.Blbý by jsi byl,kdyby jsi to nezměnil.Věřím,že je tvá snaha upřímná.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19952
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Zdravím všechny známé,

právě jsem se vrátil z nemocnice. Abstinuju 49 hodin a už to nechci NIKDY zažít...Začalo to minulou neděli, byl to kontinuální tah a skončilo to ve středu večer, ráno v čtvrtek pátek pro mně přijela záchranka...
Neděle: 4 piva
Pondělí: 10 piv (od rána)
Úterý: 8 velkých vodek a 8 piv (od rána)
Středa: 14 velkých fernetů (od rána)

Přátelé, nesnažte se střízlivět o samotě. Je to vážně o život. Jak se objeví třesy a chlastáte fakt hodně, tak volejte okamžitě rychlou a s pravdou ven. Doktoři tyto stavy znají a dají vaám léky. Jako bonus jsem si dovezl propouštěcí zprávu s výsledky mých jaterních testů..., zajímavé čtení. Už jsem naštěstí jen utahanej, ale už je to ta příjemná únava, už se neklepu. Tohle už NIKDY...

Držím všem palce

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19953
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Věřim, že čas budeš nepít, ovšem špatné vzpomínky se z hlavy vypařej a najednou sedíš v hospodě zase
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19954
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Viděla jsem na vlastní oči,co dělá chlast.Viděla jsem spoustu delirantních stavů.Slyšela na vlastní uši ten šílený křik plný hrůzy,až tuhla krev v žilách.Tenkrát jsem se zaříkávala,že takto dopadnout nechci.Slibovala jsem si,že pít nebudu.Pokaždé jsem si vzpomněla až když jsem v tom lítala znovu.S hrůzou počítala hodiny a dny,se strachem,že abst´ák přejde v delírko.Dostala jsem se k predelirantnímu stavu-to už jsem byla hospitalizovaná a podpořená léky,přešlo to v alkoholickou halucinozu-to už jsem měla strach,že se jedná o trvalý stav.Věděla jsem,že hlasy,které slyším nejsou opravdové.Myslela jsem,že z nich zblázním dočista.Kecalo to mi to v hlavě jako v úle.Nevěděla jsem co je realita,co je má fikce.Bála jsem se to zdělit doktorce.Opravdu jsem měla strach,že už se z léčebny nikdy nedostanu když řeknu,co se se mnou děje.Když už jsem nevěděla z které do které,tak jsem za ní šla s pravdou ven.Umístili mne tenkrát na uzavřené oddělení,aby se mi něco nestalo.Změnili léky a já se dozvěděla,že ještě chvíli pít?Nebýt včas v léčebně,je ze mne schizofrenik natrvalo.Až tenkrát jsem konečně přijala to,že jsem alkoholička a přestala pít na 9let.Pak jsem do toho vlítla opět rovnýma nohama.To bylo v době,kdy jsem si myslela,že jsem v pořádku,byla jistá,že se už nikdy nenapiju.Hovno!Pýše předchází pád.Já tentokrát ryla rypákem pořádně hluboko v zemi a věřila že to mám pod kontrolou.Hovno jsem měla a ne kontrolu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19955
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
pravdivě a hezky napsané...strach nepomůže, jen přijetí pravdy
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19956
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
děkuju
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19957
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Kluci a holky , zrovna jsem mluvil z bohem a on mi řekl ... ladí vydrž do 31.7 , vydržím , taky jednou vezmu vůz a pojedu na Makarskou
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19959
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Lado nemáš delírko?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19960
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Tak se Boha a víry drž.Nepodlehni,že jsi vyvolený mezi všemi-jen se ti chtěl ukázat,abys uvěřil v Jeho sílu a moc.Nespoléhej ovšem na to,že tě Bůh z alkoholismu vyléčí.Nevyléčí tě ani On,ani léčebna.On ti ukázal ke komu máš směrovat svoji cestu a naději v životě.Ted´potřebuješ léčebnu,aby ti pomohla najít cestu k upřímnosti a k sobě samému.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19962
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Jani , noc byla dost hustá , ale už je světlo už to bude dobrý
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter