Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#19994
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Díky,

Jano - ta bolest je jakoby v podkoží. Infarkt to určitě není, citelné je to jen na omak, nebo když ležím a přetočím se, jak to nazvat - jakoby citlivá kůže - když si třeba sáhnu na prsní sval, tak ten dotyk bolí, nebo když si poklepu na podkožní tukovou vrstvu, co si z anatomie vzpomínám, mohly by tam být nějaké periferní nervy, že by zánět? Nevím - i to snad odezní, jen nemít ty úzkosti...

Díky díky

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19995
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
ty jani ? co myslíš tím mravenčením ? já od rána cítím levou ruku jako bych se praštil do brnavky , že to odezní
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19996
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Možná ses uhodil-ani o tom nevíš,když to bolí na dotek.Každopádně to jsou stavy,které přejdou,když se nenapiješ.Vlá´do,já přepokládala,že jsi na suchu,že ti chlast došel.V žádném případě nežer ty prášky,když piješ.Ty by ted´pomohly Ignácovi.Kolik chlastu ještě doma máš?Co se týká úzkosti může odeznít sama.Může naopak přejít v depresi-každý organismus reaguje jinak.Pokud zůstanou?Dají se léčit.Právě Xanax by ti mohl pomoct.Ten má ale Vláďa a vcelku na ho...,protože blb na něj pije.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19997
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Jani , je tu ještě půlka rumu a dvě piva v lednici a cola , neber to zle , je mi trochu lépe
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19998
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Jani,

díky. Ono to spíš bude souviset asi s těmi nervy, dalo by se to snad nazvat i jako mravenčení... Bolí mne to symetricky, asi součást absťáku...Laďo, neblbni, u Xanaxu s kořalkou hrozí, myslím, dechová zástava...moje doporučení je stále stejné, teď, dokud máš v sobě chlast a absťák nevypuknul naplno je nejvhodnější volat doktora, i když ze záchranky by ti pomohli na internu spíš, když by ses klepal, než když budeš tak trochu nalitý...Laďo neplánuj a jednej!!

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19999
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Půlkou je půl litru?Nemáš žádnou šanci vydržet tři týdny do nástupu.Doma se upiješ.Doporučuju ti rozloučit se s kočkou,předat ji.At´je ušetřena tvého konce,jako svědek-i když tichý.Nebudeš se muset o ni starat a můžeš se v klidu uchlastat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20000
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
no super, nepočkáme do toho pondělí ? po kontrole
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20001
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Otázkou je jestli tam vůbec budeš schopen nějak sám dolézt.Vím,co mluvím.Jednou jsem v podobném stavu byla,potřebovala jsem pomoc-to jsem věděla,že se nějakmusím dopravit k lékařce jsem věděla taky.Jak?To byl problém!Já měla tenkrát štěstí,že byl doma syn.Bez jeho pomoci bych to nezvládla.Už cestou jsem myslela,že umřu.To nemluvím o tom,co vytrpěl chudák on,když jel se mnou přes celou Ostravu MHD.Ztrhaná chlastem,uzlíček nervů,pot ze mne doslova stříkal kolem.I když jsem se několikrát za noc koupala smrděla jsem chlastem z toho potu,cigaretami.Styděla jsem se za sebe,cítila jsem se jako hovado-a to tuto zvěř urážím,bylo mi ze mne blití.Jak to prožíval on?Bylo na něm vidět,že ne lehce a já do dneška nenašla odvahu se ho zeptat.A to jsem si celý proces zopakovala po 9letech,kdy jsem do chlastu vlítla opět.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20002
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
On tě ten humor přejde až budeš na suchu-to mi věř.Bojíš se toho už ted´.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20003
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 8 měsíce  
Humor mě už přešel před dvěma týdny , mi se zdá že jen přežívám, udělal jsem vše co jsem mohl, už jen malej kousek
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter