Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: pokud prestanu pit, odezni deprese sama?
#19919
pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Před 9 rok, 9 měsíce  
Dobry den,
mam takovou otazku, na kterou bych opravdu rad znal odpoved, ale odpovedi se bojim. Velmi rad piju pri kazde prilezitosti a casto jsem v tezky depresich. Tento tyden jsem si vzal par dni dovolenou a ztravil ji v mistnim baru a ted se utapim uz druhy den v depresy, klepou se mi ruce, potim se. Piji uz par let, ale az ted mam pocit, ze to nezvladam. Rozhodl jsem se, ze uz nebudu pit, ale nevim jak se zachovam, az na to prijde. Moje otazka ... pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Je mi 21 let a mam pocit, ze v ty depresy ziju. Nedavno jsem ukoncil trilety vztah bez nejakeho zrejmeho duvodu, proste jsem chtel byt asi sam, nevim... V rodine mame dusevni choroby a ja jen doufam, ze pokud prestanu pit, deprese se zbavim. Potreboval jsem to nekam sdelit, protoze se potykam s tim, ze muj stav nikdo nechape a pro rodinu jsem jen lenoch. Je tezke neco v takovych depresich vyrizovat nebo resit, proto bych nerad chodil k lekari, pokud to zvladnu sam. Nekdy mam pocit, ze uvnitr jen fnukam a lituju se, ale nedam to znat.

Dekuju za vyslechnuti
Míra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19920
Re: pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Před 9 rok, 9 měsíce  
Míro, nikdo ti nemůže určit jen tak, z čeho máš deprese, z alkoholu bývají.Je smutné, jak užíváš dovolenou.S pitím bys měl opravdu přestat, měsíc, dva, poznáš, jestli depky zmizí,že jsou z pití.Vydrž to, možná zjistíš, že lze nepít, žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19923
Re: pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Před 9 rok, 9 měsíce  
Mirku,to co popisuješ(stavy,které ted´prožíváš)jsou u tebe abstinenční příznaky spojené s depresí.Zmiňuješ psychické onemocnění v rodině.Bylo by dobré pro tebe nepodceńovat a začít s docházkou u psychiatra začít s léčením-to značí formou léků a psychoterapií-porozumnění a přijetí sám sobě.V tvém věku,s těžkými depresemi,které prožíváš ti hrozí forma sebevražedného jednání.alkoholismus je jednou z nich
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19938
Re: pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Před 9 rok, 9 měsíce  
Dobre, moc vam dekuji za odpovedi(rady), jsem o neco moudrejsi a vim jak se dal zachovat.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19939
Re: pokud prestanu pit, odezni deprese sama? Před 9 rok, 9 měsíce  
To je dobře,že ti něco pomohlo.Změnit to u sebe můžeš jen ty sám s pomocí odborníků.Hodně štěstí a spoustu krásných životních chvil.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter