Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jsem jenom na pivo
#23994
Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
Zdravim a predem naznacuji ze nehledam potrdeni ze nejsem alkoholičkou lebo to vim ze jsem. Nechapu jenom to ze dokazu se opijet jenom pivem a to desitkou. Piju hodne nejake 20 25 piv po cely tyzden. Pivo...desitku. Mam abstaky a prozivam vsechno to cim prochazi alkoholik. Ale i kdyz mam abstak a je to desny nedokazu se napit treba vodky,whisky,vina.Nemam to rada a vse co mi silne voni po alkoholu,mam desny odpor. Nikdy jsem nepila silne alkohole proto neni to tym ze jsem se nekdy otravila. A nemyslim jsi ze to prijde ze budu pit vse mozne.Roste tak akorat pocet piv...Proste jenom pivo. Kdyz nemam desitku nepiju. Doma mam lahve s alkoholem co jsem dostala a je to tam porad,kdyz nemam na to pivo tak me ani nenapadne se toho napit. A pivo muzu chlastat 5 na den a tak jsem to dopracovala do alkoholismu. Muze mi proste nekdo vysvetlit proc to tak je? Je nejaky druh alkoholika nebo neco? Nejeden krat nemela jsem na tu desitku ale lahev me nenapadlo otevrit tak jsem se nenapila a jsem trpela abstakem. Prosim o vysvetleni nebo podobne skusenosti.A co na to Liba? Ty jsi profik my vime ze jsem alkoholicka ale nerozumim tomu...
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24000
Re: Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
a kdyby byl alkohol v banánu budež tu psát, že jíš jeno banány?
Alkohol je alkohol holka zlatá, at už v desítce nebo v pomeranči
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24011
Re: Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
Nastane čas, kdy ti bude chutnat i Alpa.Nenamlouvej si bludy.Radši skonči u té desítky, je čas.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24015
Re: Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24035
Re: Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
A to mně to zaměření na pivo a vyhýbání se tvrdému smysl dává. Sama jsem kdysi panáky pila, abych si mohla připít s ostatními, ale postupně jsem přestala, protože mně to prostě a jednoduše nedávalo ten příjemný pocit, který mi pivo nebo víno přinese. Nejde o chuť nebo dostupnost, ale o pocit , který to vyvolá. Tvrdý alkohol má strašně silný nástup, nedává mi žádnou pohodu či uvolnění, spíš naopak. Odpověď je podle mě v tom, že alkohol sice je alkohol, ale působí na každého jinak. Přijde mi normální, že Katka nevěří, že by nahradila pivo třeba vodkou, protože i z mého hlediska to je jako nebe a dudy.

Samozřejmě, když se pije dlouho a hodně, může přijít ten čas, kdy už to bude jedno.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24070
Re: Jsem jenom na pivo Před 9 rok, 3 měsíce  
okamžitě se jdi léčit,jinak za pár let bude z tebe troska,nepodcenuj to je to zabiják !!
Rozvita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40226
Re: Jsem jenom na pivo Před 7 rok, 5 měsíce  
Já jsem dnes bypila 1.5litrovou bakelitku Zlatopramenu a když mě nutí žízeň otevřít si další, už piju vodu z kohoutku. Vedly mě k tomu extrémní finanční problémy
Vilemína Rieggerová
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40239
Re: Jsem jenom na pivo Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahoj Vilmo,
to ti z tý pajsky moc nezbylo, co?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40271
Re: Jsem jenom na pivo Před 7 rok, 5 měsíce  
Dnes jsem po hodně dlouhé době bez piva, protože na něj už nezbylo a jen jsem dojídala zásoby co jsem měla v pokoji. Vařím si čaj ze Sedmero bylin, tak trochu to to pivo nahradí, ale není to ono
Vilemína Rieggerová
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40272
Re: Jsem jenom na pivo Před 7 rok, 5 měsíce  
Zitra bereš, ne? A koupis si pivo? Nebo uz nechces?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter