Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25674
zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj,potřebuji poradit,možná i trochu povzbudit.jsem alkoholik,nepiji roky,ale mívám přestávky,tedy mívala jsem...teď už jsem pila 14 dni v kuse,ne do nemoty,ale musim si udrzovat hladinku.včera jsem si řekla dost.vylila jsem zbytek toho co jsem měla doma,šla brzo spát,ale v noci bylo zle....ne zle jako jindy,ale tohle jsem ještě nezažila....nejen třes,pocení a paniku,ale úplný pocit že šílím a že se buď zblázním nebo umřu.Mela jsem pocit že mám mozek úplně někoho jiného,moje tělo není moje a že jsem někde ve snu...zatím držím,ale je tohle u odvykání normální a za jak dlouho to přejde.děkuji za odpovědi
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25683
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Odpověděla jsem ti jako Adině.Nepodceňuj svůj stav, potřebuješ odbornou pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25684
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Anno. Tak toto je zcela přirozená reakce. Ono 14dní chlastat je nápor i pro slona. Tělo sis totálně vyždímala a davá ti na jevo co nechce a jak ty se k němu chováš. Tak ti to vrací. Začni se o sebe starat a vitamíny. Jidlo pravidelné a spánek a nepi tak. Takové chlastání je na kolaps.Absťáky má každý a po takové pařbě. Musí být šilené a totálně oslabený organismus.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25687
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Žando a ty psychostavy jsou taky normální?
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25689
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Jinak se omlouvám omylem se to uložilo pod jiné téma,a jméno mám jiné protože si tohle forum čte dost známých...
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25690
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Jinak tedy právě nevím,co je ještě normální a co je už delirium.s psychikou bojuji celý život takže nevím,kdy mám vydržet a kdy už volat rychlou.taky si dost veci vsugerovavam a dost se pozoruju.pres den je to lepší,ale v noci,možná ze prispeje to,ze otevru oci,jsem rozespala,takze hned chytnu paniku a zacina psycho....
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25694
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Zajdi si na psychiatrii a vše řekni lékaři i to že chlastáš jak ujetý vagon. Se vším se svěř. Sama se v tom budeš plácat a očividně to nezvládáš. To už není sranda bláznit a zbytečně se ničit. Začni se sebou něco dělat. Než se ti něco stane. Normální to není, ale tvuj stav je po těch pařbách a z alkohu zdevastovaný. Ty důsledky pociťuješ. To je normální. Mazej co nejdřív a neodkládej to. Jsi závislá a je potřeba to řešit.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25695
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Před rokem jsem byla u dr.přes závislosti,chtěla mi dát antabus.ale tenkrát jsem byla ještě kvartal,tudíž jsem třeba týden vůbec nepila a přišlo mi to trochu moc.ale teď piju každý den,takže jsem smířena i s tím antabusem.jen teď musím přežít to peklo,abych byla vůbec schopna tam dojet.teď jde v první řadě o to,abych u abstaku neumřela,jenže já nedokážu svůj stav posoudit,jelikož mě každý straší deliriem takže myslím jen na to že mám delirium a umřu,zkrátka řečeno až mi bude zle nevím,jestli si to vsugerovávám nebo přeháním.k psychiatrovi chodím,ale jdu až za 14 dní,dříve nemá termín.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25697
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Zajdi si do krizového centra. Je v každém větším městě a to je pro lidi v tém případu. Neváhej jsou tam nonstop. Vše se urychlí i tvá léčba. Na nic nečekej a vyraž.Holka deně pít je hrob marnice pro živé. Nic nepodceňuj ať nezaplatíš tu daň nejviší. Vyraž hned. Nebo tam zavolej a pošlou ti sanitku. Nebo ať tě tam někdo odveze. Nepodcejuj to. Kašli na druhý jen ať se s toho dostaneš a přestaneš chlastat a ničit se.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25714
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak jsem došla k doktorovi,bylo mi řečeno že mám psycho z toho,že jsem si ve tři ráno vzala atarax a jelikož nezabral,v sedm uz jsem pila.napsal mi oxazepam s kterym mam zkusenosti a vim ze pomuze,tudiz pak nemusim v krizi sahat po lahvi.tak aspoň posun vpred
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter