Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: stejně piju
#30117
stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Zkouška byla,kyž jsem fyzicky zkolaboval,to byla rána.Kdysi jsem měl dvě práce,stresů nadmíru a chlastám ,abych vydržel...Po rokách,kdy už se nestresuju stejně chlastám.Chodil jsem do áček,ale tam už byli na mně lidi moc nealko in..A to mně odradilo,kdy nemůžete podle zásad, vstoupit do diskuze atd.
Chtěl bych po padesátce přestat,ale nevím jak.Já mám nějaký program v hlavě ,těším se na něj,ale moje mysl nechce.Umím kreslit,modelovat,řečnit(i ubližovat řečí...)umím svou řečí hodně zranit i když na tom pracuji,abych nezraňoval.Je jasné,že píšu kdy mám něco v sobě,tak to alkoholici,kdy kňučí dělají.Neomlouvám se nikomu.Extémně neškodím,myslím.
Chtěl bych svoji mysl místo chlastu přeorientovat třeba na to co umím kreslit,modelařit...Neumím se k tomu donutit.Tak hodně chci a stejně to nejde...Já si stejně nemyslím,že vůbec tu stránku najdu,do ,které jsem psal.
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30118
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Stejně jsem machroval před léty,že už nepiju a když to tak vidí ,je to k ničemu.Vlastně celá moje rodina se uchlastala k smrti a vypádo to tak,že se uchlastám taky...
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30119
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Ve čtyřech-šesti letech jsem se modlil k Bohu,aby tatínek nebil maminku(to děti,Ježíši Kriste, nedělají)Po té co "ten co mně zplodil"utíral moji krev ze stěny...furt to je ve mně...Bylo to alkohoilcké prase.Stejně jsem jako on,piju i když jsem fyzicky neublížil ani ženě ani dětem,ale stejně se nemůžu od alokoholu oprostit.Chodím třeba do obchodu,kde neřeší prodej alko na stravenky...Z podstaty mojí osobnosti jsem nehorázný dobytek,který říká všechno tvrdě narovinu a nedávno se mi stala taková věc,že za mnou přišel bezdomovec a já ho poslal nekompromisně někam(byl to starší pán)Něco se ve mně vzepřelo,já ho vyhledal a dal jsem mu peníze na jídlo...Modlím se každý den,abych nebyl takové hovado,ale nedaří se mi to...
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30120
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
a šmakuje ti??Si kokot,já také nejsem svatá,ale blbý výraz opilce a tý debilní jejich kecy-tak to je něco pro mne-...Beze srandy,kašli na to..Můj manžel-bývalý-chlastal "ligu"...3 děti a rozvod..Ty hádky,nadávky,bití-nepřeji ani největšímu nepříteli-..Můj přítel-bývalý-taktéž chlastal ligu...Asi mne přitahují tito chlapi,nevím...Ale ted jsem "samostatná"jednotka a ten klid....Fakt,kámo,neznám tě ale vykašli se na "ožírání"...je to na pí.ču...čus
Konik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30121
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Díky,dobytek radí dobytku...
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30122
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Já nepotřebuji udsouzení druhých,já se soudím sám!!!!!!!!!!Já bych prosil pomoc,ale kdo je schopen pomoct????
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30123
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
xxxxxxxxxxxxxx:

Myslím, že o chlastu toho víš dost, jediná moje rada zkus to po dnech. Pokud tě AA neberou, tak na ně kašli. Hlavně si nevyčítej recidivy.
Co se tyká říkání pravdy, mám taky takové tendence. Nerad lžu, cítím se u toho blbě. V mém případě toje dané tím, že jsem s největší pravděpodobností asperger.

--------------

Koník:
V opilosti jsem většinou říkal, to co jsem se bál říct střízlivý. Chlast působí jako anxiolytikum.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30124
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Jaký dobytek???Né,fakt nesnáším ožralce-a že jich tady u nás na Ostravsku je-..ale ty kur..vy ožralé jsou všude..Ale jinak se mi "líbí"tvůj styl písma,gramatika,ty nejsi žádný debílek..Kámo-všechno možné,jenom né chlast-..Normální člověk se mění ve vypatlanou zrůdu...
Koník

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30126
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
Koníku,jak víš,že jsem ostravska?To mně docela děsí...Jsem chtěl být anonymní..
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30127
Re: stejně piju Před 8 rok, 8 měsíce  
ráno vidím,že jsem měl včera fakt dost.Tak jsem si pokňučel,politoval jaká jsem zdechlina a už chladím pivo v ledničce...a možná večer po otevření opony bude druhé dějství.Božínku,co jsem to za hovado...
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter