Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Všem maminkám
#30648
Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
Ahoj,jmenuji se Vlaďka a je mi 27 let. Chtěla jsem být nejlepší maminkou na světě,ale někdo mi to překazil. ALKOHOL! V 19-ti letech jsem zjistila že jsem těhotná. Byl to šok. Po naroteni dcery gabriely 20.5.2008 jsem se citila opuštěná a stále jsem byla sama s malou doma. Měli jsme pudu kde byl alkohol(poctiva slivovice) .Každé rano jsem se chodila napit,a hned ta samota byla snesitelnejsi. Pak jsem zjistila ze bez panaka nemuzu uz ani fungovat. Sla jsem na leceni.Podporila me cela rodina a na chvilku jsem se z toho dostala. Byla jsem cista az do te doby co mi manzel zacal zahybat s mou nejlepsi kamaradkou. Zacala jsem znovu pit. I pres vsechny vycitky vudci male jsem se rozvedla a zase prestala. Snazim se drzet,ale neni to lehke.Pokud mate nejakou motivaci,tak se vsechno da zvladnout. Kdyby jste si chteli nektera popovidat klidne mi zavolejte. 777606577. Staci prozvonit. S pozdravem vladka
Vlaďka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30650
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
jste skvela pani Vladko.Prosim drzte se at nepijete.Nejen kvuli dceri ale hlavne kvuli Vam samotne.Sama mam dve deti,chapu jak matkam na materske hrabe:-\vazne to neni dovolena.
silva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30667
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
cítila opuštěná a stále jsem byla sama s malou doma.

manzel zacal zahybat s mou nejlepsi kamaradkou

pres vsechny vycitky vudci malé jsem se rozvedla

UFF - to je síla -- to jsem tak rád, že tohle nemám doma, alkoholička co nezvládá svoje povinnosti a všechno řeší hned rozvodem....

eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30683
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
eber
Tobě připadá normální podvádět?Asi jsi to špatně četl.....ženská musí vydržet všechno že?
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30684
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
anonym napsal:..."jsi to špatně četl.....ženská musí vydržet všechno, že?"

..." jde to i bez chlastu?" (...v chlastu se líp plave, viď?...nebo s chlastem?...se líp...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30685
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladka drzim ti palce, aby si to teraz uz vsetko zvladla aj bez chlastu a aby ti motivacia vydrzala a nepolavila si. Tych co tu do teba vrtaju si nevsimaj, to je tu taky folklor
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30699
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladko, drz se! Sama jsem na materske a moje matka je alkoholicka.
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30707
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
Zdracicko,dekuji. Snazim se ale neni to tak jednoduche jak jsem si naivne myslela.
Vlaďka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30708
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
Verim, ze to neni lehke, ale ucite stoji za to, to nevzdat Obdivuji te, vsechny, kteri se rozhodnou s tim skoncit!
Daniela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30917
Re: Všem maminkám Před 8 rok, 7 měsíce  
je skvělé že si našla znovu v sobě tu sílu drž se kéžby tu sílu našlo víc lidiček
Romajzka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter