Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32135
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Tak máš za sebou malý krok pro lidstvo....ale veliký pro sebe
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32136
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Jo a to, že se lidi bojí registrovat....stačí se kouknout kolik lidí si tu čte...a píšou 3-4
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32137
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
To ano a dekuji. Jakoby ze mne vsechno spadlo takovy pocit volnosti a svobody castecne tez sily. Jsem presvedcen ze vydrzim, doted piji vodu ( vcera jsem ji vypil tak 5l, patrne dobre na nervy )a chystam se navstivit ( asi v Nedeli ) svoji Ex a poprat tez pratelum na pavilonu k Novemu Roku .To ze lide pouze ctou, to mi nepripada az tak zle ( lepsi si cist nez nezrizene pit az se opit jako sproste hovado )Ja bych "normalne" jeste dneska urcite pil a to patrne az do nedele nebo pondeli pak bych padl a byl by ze mne chvejici se vystraseny dement. Verim ze tomu tak ( a uz nikdy ) nebude ( ale byly to nervy ).Ja si forum predstavuji jako v Anticke dobe , misto kde se resi problemy na dany temat ( i kdyz tu anonymne ) diskuzi pripadne polemikou a muze ale nemusi zasahovat kazdy navstevnik i kdyz by to bylo jaksi zadouci, prichazi jen poslouchat, ale to je pouze muj nazor, spise mne zarazilo ze tu nejsou zadne damy, patrne pro mnoho lidi alkohol prestal byt problemem ( i kdyz si myslim ze ne ( statistiky jsou jasne)) , mne to vsak svym zpusobem velmi pomohlo to se da odvodit z textu. Sam jiz nevim co dale psat , mozna najdu jiny podnet ci budu moci nekomu pomoci stejnetak jako toto pomohlo me.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32138
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Řekl bych, že dámy pečou, vaří, hostí návštěvy a tak.....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32139
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Skoda jen ze zadnou takovou Damu neznam, s velkou chuti bych se nechal pozvat na salek dobreho caje a k tomu jablkovy zavin. To by se hned abstinovalo o mnoho lepe. No mozna se nejaka casem objevi, nejdriv si ovsem musim nechat spravit zubywww.alkoholik.cz/
zavislost/components/com_kunena/
template/Fenris-158-DARK/images/czech/emoticons/cool.png
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/07/2017 08:58 Provedl: Stopka. Důvod: oprava kvůli řádkování ve vlákně
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32140
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Joseph napsal:
..."s velkou chutí bych se nechal pozvat na šálek dobrého čaje a k tomu jablkový závin".

..."To zvládneš, v poho, aj bez zubov."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32141
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Neznamena to ze bych nemel zuby, avsak musim s litosti konstatovat ze muj chrup se v tomto case nenaleza v excelentnim stavu, bohuzel , je to neesteticke a rekl bych dokonce nekorektni k Damam, Pristi tyden se chystam mimo jine, navstivit meho zubniho lekare a pokusit se s nim domluvit neblizsi mozne datum prvni navstevy, byva vsak velmi vytizen, takze pokud mi bude prat stesti doufam ze zapocne s opravou meho chrupu jiz tento mesic. V kazdem pripade to bude tak pocitam minimalne na 2 mesice aby se muj chrup nalezal v alespon prijatelnem stavu. Jinam mam spoustu jineho vyrizovani jak to ostatne na zacatku kazdeho Noveho Roku byva, takze jsem si jist ze nudit se nebudu a s alkoholem jsem skoncoval, S usmevem jde vsecho lip ( rekl klasik ) pouze vsak s dokonalym chrupem ( dodavam ).
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32142
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Joseph napsal:
[quote]Ted uz asi vsichni sedi pred tema plnyma tacama chlebicku a alkoholu vseho druhu a ja ani kapku. Je to psycho.[/quote


Josephe zdravím,
no psycho to bylo , občas jsem sem mrkla a četla co zde píšeš a jak se držíš, ale nereagovala jsem, páč jsem doma naplánovala malování.
Takže ve spěchu , jsem sem občas nakoukla a dodatečně Tě povzbuzuji do dalších dnů bez alkoholu.
To malování jsem naplánovala doma schválně na tyto dny, abych svoji mysl zaměstnala více opačným směrem, než alkoholu, co v minulosti bych vtěchto dnech nadmíru užívala i proto, že mám v toto období mimo jiné na Vánoce narozky, pak Silvetsr...no to byla vždycky řetězová smršt...Byla.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32143
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Dobry vecer,
to malujete sama ?
Jinak u mne je to podobna situace castokrat jsem zacinal jiz na Mikulase, prakticky stejne jako tento rok, diky Bohu podarilo se mi to zastavit, Nyni se jiz citim jako znovuzrozen, Prace je nejlepsi lek tvrdily jak Naciste nad branami koncentracnich taboru , tak Komuniste se svou pisni prace a propagandou uz od utleho veku ( pamatuji si puvodni tehdy jeste Ceskoslovenskou pohadku Princove jsou na Draka , kde se mimo jine zpiva : Statistika nuda je, ci Delani je lek. z tvorby Normalizacni CST )o kapitalismu nemluve, v podstate ve vsech priapech se jedna pouze o zotroceni lidi a vymyvani mozku. Ovsem v jinem pripade je to samozrejmne neco jineho a u vas v podstate neslo o to vydelat si mzdu v case svatku i presto ze priplatky jsou nemale. Ja se v podstate schovavam vy jste na tom o poznani lepe. Budu li v poradku a ja myslim ze Ano , vymaluji na Velikonoce i ja.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32144
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Josephe,
ne, sama ne, to já neumím, já jsem, co se týče práce v domácnosti typická ženská.
Takaže já měla na starosti uklizení, výběr barevnosti a veškerý servis k tomu, jako chválení mažela jak mu to jde a jak je šikovný a dodávání jídla))kafe))
Je to konečně barevné a tak jsem se kdysi bála barevnosti.
Vždycky to bylo na bílo, letos jsem se fakt odvázala , ale jinak , než tomu bylo po minulá léta)))
No a do toho shon, aby taky bylo uklizeno, navařeno a i ta pohoda a klid , to vše i bylo.
O půlnoci přípitek se šumivým céčkem, páč jsem se dost i nachladila a vitaminy jsou potřeba.
Hodně mi to malování pomohlo, už jenom to nakupování.... každý cinkal, ano bažení bylo, nebudu si nalhávat, aktivita to,ale pomohla lépe zvládnout.
Prostě nebyl čas)))
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter