Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...561562563564565566567...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45494
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Treba sa v živote na niečo tešiť.

Ja som sa nevedel dočkať kedy budem mať splnenú úlohu "trvalý pobyt a nový občiansky preukaz", teraz sa teším keď budú hotové ďalšie veci ohľadom bývania.

A z vecí ktoré neovplyvním, lebo aj také treba, som veľmi zvedavý na nového Blade Runnera (film, trailery vyzerajú fantasticky).

Máte sa na čo tešiť?
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45496
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Žilinčan napsal:
Treba sa v živote na niečo tešiť.

Ja som sa nevedel dočkať kedy budem mať splnenú úlohu "trvalý pobyt a nový občiansky preukaz", teraz sa teším keď budú hotové ďalšie veci ohľadom bývania.

A z vecí ktoré neovplyvním, lebo aj také treba, som veľmi zvedavý na nového Blade Runnera (film, trailery vyzerajú fantasticky).

"Máte sa na čo tešiť?"

...pravdaže, na Tvoje príspevky.
(...a amaranty/amarouny)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45506
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Morfeus a Včelař, dobře vy! Podnětná diskuse, tohle tak nějak mívám v palici. Teď týden chůze od jedný ubytovny, boudy k druhý, Lužický hory. Tentokrát sám a úplně blažený. První dva dny slabý vzpomínání na ty bývalý dojezdy vždy u piva, teď vyběhanýmu mi to neschází ale vůbec. Když jsem kalil, pak později to byl už strašák, do hororu, všechno v lese mělo oči.
Teď si mi to tak líbí, dny jsou plný, když to lehce přeženu, hele ty lesy a skály, to je fakt zázrak. Je to tady pro mě, nemusím pořád překonávat ty idiotský nevolnosti, všechno klape, jde to samo.
A spolehlivý je se prostě utrmácet! No a jak mi to už máme, tak je to taky samo sebou zrádný, pak ta pýcha, tohle zvládám, já sem úplně ze železa, tak co, že jo! Ale ba ne, teď ne, kdepak.
A v diskusi vaší taky mj. zaznělo tohle hodně důležitý: každý abstinuje za sebe. Hledám tu podporu a nacházím, ale k nepití je potřeba určitá sobeckost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45507
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Jak se máte ?
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45508
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj všem, u mě dobrý, po dovolené v práci a co se týká pití pohoda, nepiju.
Včelař : tvoje bojuji i za ní, mě dojalo, sebe máš vyřešeného a myslíš i na ostatní dobře ty.
Teď mě čeká náročné 14ti denní období s přítelovou dcerou - puberta s ní tříská, je s námi nuda bó nejsme jůtůbeři
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45509
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
super, má přítelkyně spolu se mnou občas také hlídá mého syna, já se snažím spřátelit s jejím (13) moc to nejde )))
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45510
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni
S politováním musím konstatovat, že se mi abstinovat nedaří. Skončilo to tím, že jsem
se začala bát, jak by to mohlo skončit a zašla si dát napsat antabus. Nyní tedy nepiji,
ale v pohodě jsem jenom někdy, v konkrétním místě za konkrétní situace. Doufám, že se
vše dostane do normálu, věřím tomu. Nechci pít a je to jenom na mě. Ale v mé situaci se
pro mě těžké.
Držte mi palce.
Prudence
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45511
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Prudence - ahoj, mě osobně pomáhá moc se v tom chlastu "nepitvat" ... Neudělám nic, jsem tam kde jsem a svoje mám odpito, trvalo mi si to přiznat a i po 9 letech abstinence má ta mrcha závislost sílu... Chutě jsou, ne že né, nicméně ta radost z nepití je k nezaplacení, hlavu vzhůru, ujedou i mnohem zkušenější a odolnější to dáš
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45512
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Díky, Pistácie
zatím skore špatné, v noci přepití Antabusu, superzážitek, do toho už fakt nepůjdu. Takže jediná cesta je 2x týdně tableta a ani kapka.Výčitky svoje i jiných, dost blbě fyzicky, deprese, fuj. Jenže se to těžko vysvětluje hlavě, když moje okolí jede bez výčitek dál. Je to moje abstinence, ale sama nejsem a být nechci. Ale pít už taky fakt nechci.Musím se s tím poprat, zatím nevím jak.
Prudence
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45513
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj Prudence,pivo jsem na antabus taky dala,před časem,proto už antabus nechci,nikdy nevím kdy k tomu čichnu.Netrap se selháním,jak píše Rosnička nepitvat se v tom.Aspoň máš Ladise,jste si oporou,
já jsem na to sama a nějak mi uniká proč bych si neměla dát.zatím to dávám ,ale cítím se nejistá a nějak nemám důvod,kvůli sobě snad, držím Ti pěsti,časem se to poddá.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...561562563564565566567...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter