Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...562563564565566567568...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45514
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Minulý týždeň sa mi akosi priveľmi venovala jedna kolegyňa, raz zmienila aj že má ťažké ráno po pití, odvtedy si nechávam odstup. Jeden bláznivý alkoholik na vzťah je až až.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45515
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Žilinčan,chápu Tě,stačí nám náš problém,když se bavím s někým kdo doma pálí slivovici a dělá víno tak taky už raděj nepokračuji.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45516
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Prudence, nezkoušej na to pít opakovaně – riskuješ totiž daleko víc, než pouhou nevolnost – časem získáš toleranci (čímž ztratíš jediného jistého pomocníka). – To se bohužel povedlo mně… Nedávno mi můj lékař sám doporučil vysazení (nemá to cenu – leda bych si pos… játra).

Maris, mluvíš mi z duše… Pořiď si pejska – u mě to funguje.
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45517
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Žilinčane, chápu! Taky mám někdy pocit, že obzvlášť přitahuju alkoholky. A naopak. I když nepiju. Jakobychom měli pod kůží nějaký magnety. A je to i bez pití, možná nějak v podvědomí, témata vyplouvaj sama. No, na to je jedinej lék, ještě pořádně zestárnout! No a to je jediný, co se zřejmě nabeton povede. Teda pokud vše půjde dobře, chachacha.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45518
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Prudence. Chci tím říct – pokud to s nepitím nemyslíš smrtelně vážně, raději to neber (ve finále je to kontraproduktivní). Já se snažím, ale občas ujedu (a když, tak většinou hodně – antabus/neantabus).
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45519
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Zdravím Kleris,a taky Vy ostetní spoluznějící duše,taky to myslím smrtelně vážně s nepitím,bohužel se stane,nejsem na sebe hrdá ani si nevyčítám,jen mě to sakra sere,ale snad až najdu psychickou rovnováhu a nebudu se zabývat někým ,kdo mě rozčiluje a nestojí za to, tak se to povede,jinak to neovlivním.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45520
Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahoj,
děkuji. Ano, myslím to s nepitím smrtelně vážně. Teď jsem to nezvládla a napít se na Antabus byla ta největší kravina. Bála jsem se celou noc, tlak mimo stupnici, bušení srdce, třes. O játrech ani nemluvím. Byl to zkrat, který si už nemůžu dovolit. Budu pokračovat v Antabusu, hodlám ho nepřepíjet, hodlám abstinovat.
Ohledně vztahu 2 alkoholiků - máme jeden druhého a každý svou abstinenci. Milujeme se a musíme se naučit žít spolu a zároveň myslet na sebe a udržet si svoje nepití. Zatím mi to moc nejde, ale věřím, že to půjde.
Přeji všem hezký střílivý den
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45521
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Prudence,myslím že to dáte,oba ,máte oporu jeden v druhém,vím ,že děti pijou krev a dokáží rozházet co se dá,přeji Vám jen to nejlepší,nějaké uklouznutí se dá tolerovat,je to těžké,velmi těžké.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45522
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Každopádně moc držím pěsti! Jinak jsem jako Ž. - také bych si to nelajzla. Závidím vám však vaše odhodlání (a z něj plynoucí životní zkušenost...četla jsem o tom pár knížek). Přeji mnoho štěstí a ať se vše v dobré obrátí! Už musím mazat. Ahoj..
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45523
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Před každým kdo se rozhodne pro Antabus jako berličku smekám, v PL nás strašili příběhy se smutným koncem takže hned jak to bylo možné jsem přestala brát - tam to nešlo byla to podmínka propustky byť půldenní... I tak se některým podařilo na vycházce přepít
U nás s dcerkou v pohodě, po celým dnu na koupališti dá chvíli hru na PC a hurá na kutě, alespoň tak to bylo včera, zase je vidět jak je ten alkomozek depresivní a negativní, bála jsem se zbytečně a ani nevím čeho
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...562563564565566567568...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter