Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...643644645646647648649...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58088
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Mirko nevykladej si to prosim zle, opravdu nechci byt osklivy ale kdyz se podivam do Tve historie tady na foru tak Tvuj prvni prispevek je:

3.2.2015 - vydržela sem nepít 14 dní a pak znovu.nevím jak s toho ven

A dnes:

29.2.2020 - gratuluji,to je krásné já teprve 10 dní

To je 5 let . Je to Tvuj zivot, Tve zdravi, ja ani nikdo jiny nemame zadne pravo Ti rikat co by jsi mela nebo nemela delat ale nemyslis ze je cas vyhledat opravdu odbornou pomoc? Nebudu tvrdit ze PAL je to nejlepsi co mas ted udelat (jakkoliv v realu to tak asi bude) ale VYHLEDEJ POMOC A ZACNI *NECO* DELAT!!! *NECO* jineho nez delas ted protoze to evidentne nefunguje .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58090
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
a co mám dělat?nevím kde hledat pomoc
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58091
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Mirko, zajdi si k psychiatrovi a řekni mu,že chceš řešit problém s alkoholem,on te objedna do lecebny,jestli chceš vazně řešit svuj problem,tak to udelej.Vetsinou sám na to člověk nestačí.Neni se za co stydět,je to tvůj život,máš jen jeden.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58094
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Mirka napsal:
a co mám dělat?nevím kde hledat pomoc

U odborneho lekare - psychiatra. Na nic necekej a prvni vec kterou udelej v pondeli rano je ze se objednas! Zajdes tam, popovidate (hlavne nelzi, nema to smysl) a vypadne z toho nejake reseni. A ted hned muzes klidne zacit tim ze si prectes Zustat strizlivy od Nespora. Je tam vsechno dulezite co potrebujes vedet...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58096
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Zůstat střízlivý od Nešpora - ve své jednoduchosti je to geniální text.
K Nešporovi jsem měl tu čest nějaký čas v Bohnicích i chodit. Vážím si ho nesmírně, ale osobně mi nějak nesedl ten buddhismus, vtípky, guru.
Nevadí, mnoha lidem pomohl a pomáhá.
Ale tuhle knížku - Zůstat střízlivý vřele doporučuju!
Našel jsem ji po letech, už ohmatanou brožuru a s chutí ji znovu přečetl pro utvrzení.
A tehdy před lety jsem si dozadu na obal napsal tuhle básničku, která mě napadla ve chvílích zoufalství:

V kocovině do Lidlu.
Pivo hned u kasy, svět
se na chvilku zastaví,
rozjasní.
Vršovice, hospoda U Gulivera.
Umaštěný stoly
obsluha v maskáčích.
Je cítit,
že i tenhle Dům hrůzy
hajzlbába vytřela
savem.


Chlastat znamená žít v Domě hrůzy.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58099
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Děkuji za odpověď léky beru. Minulý týden jsem to nevydržela a nacpala do sebe kupu prášků dohromady s alkoholem a skončila jsem na jipce. V úterý mám nastoupit na detox a čekat měsíc než mě vemou do léčebny. Neskutečná dlouhá doba ale už mi nic jiného nezbývá v takovém stavu mě děti nemůžou věčně vidět.
Tereza
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58103
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Terezko , nevim jestli jsem dobre pobrala tvuj prispevek, ale myslim, ze mas pravdu v tom, ze v takovem stavu by te deti videt nemely.
Ale jeste vetsi pravdou je, ze vyrustat bez mamy by nemeli urcite
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58104
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Sochař napsal:
Zůstat střízlivý od Nešpora - ve své jednoduchosti je to geniální text.

Presne tak! Precetl jsem dost knih, nektere i obsahove hodnotnejsi a odbornejsi ale je neuveritelny jak obrovsky mnozstvi informaci dokazal Nespor na takhle par strankach (OK, relativne ) perfektne srozumitelne podat. Povinna cetba kazdeho alkoholika. S tim jeho "humorem" a nekterymi pristupy to vnimam stejne ale kamaradka me "propasovala" na par prednasek o alkoholismu na medicine kde on prednasel - ten clovek je ve svem oboru genius, absolutni svetova elita. Ten rozsah jeho znalosti a zkusenosti je neco neuveritelneho...

PS
Jsem rad ze jsi se zase ukazal ! Jak se dari?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58107
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Zdravím, Gennosuke, vždy rád čtu co píšeš i ostatní, stabilně skvěle píše Maris i Krtek.
Daří se mi fajn, párkrát jsem si musel ověřit, že nepít je v životě skutečně ta koruna královská, základ, ze kterého vše vychází.
Měl jsem vždy ovšem štígro, že to zakolísání trvalo pár dní, max. týden - pivní rozjetost a pak konec sám od sebe, žádný malér, "jen" vyčerpání a úzkosti.
Alkoholik ovšem jsem a vždy se sem rád vracím, na Fórum. Nepiju a jde to a je to fajn a bude to tak i dál.
Určitě patřím k těm, kterým Fórum pomohlo od toho, abych se klepal někde v klietke, jak psal právě Krtek.
Díky vám všem, co tu píšete.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/03/2020 16:00 Provedl: Sochař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58108
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 1 měsíc  
Ahoj Sochaři,je fajn Tě znovu vidět a vědět, že i tobě se daří abstinovat a žít kvalitní život.Dlouho tu nebyl už Včelař a jini,ale přibývají další. Mi tady to forum taky hodně pomohlo,hodně jsem si četla a zamyslela se nad tím a někdy to není lehké.Ale ráno když se probudím a vím, že mám čistou hlavu a nemusím běžet pro příděl,je to supr pocit.Presto,že se tu někteří vysmívají AA je to opravdu pomoc a myslím,že mi hodně pomohlo.Doufam a věřím ,že se mi bude dařit dál a všem, kteří se odhodlali k léčbě držím pěsti.Stoji to za to.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...643644645646647648649...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter