Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...657658659660661662663...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58524
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj, tak druhý suchý večer za mnou Cítím se celkem dobře.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58525
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj, tak se drz. A pozor na to, aby ti to neco neodstartovalo jako minule.
Vis, co to bylo?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58526
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolíno , já už také abstinuji po x-té , jsem tady od roku 2016 tuším a nejdéle jsem abstinoval 7 měsíců , mám totiž další problémy , psychické a poslední dobou i fyzické , které už s absťákem nemají nic společného , buď šťastná , že Tvůj problém je "jen" alkohol , ještě nejsi na dně , kašli na to a žij střízlivý šťastný život , drž se
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58527
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Michale, děkuju, 7 měsíců , to už je dobrý výkon. U mně je vždy nejhorší začít. Najít důvod, proč si to víno nedat, když je vlastně všechno v pohodě, z mého úhlu pohledu. Já mám rekord asi 2 měsíce a teď přejdu na dotaz Eriky, proč se mi to rozsypalo? Holka nevím, buď to mohl být pocit pohody, ve smyslu, všechno klape, slavím každý den, nebo pocit, že jsem frajerka a mám to pod kontrolou a dám si jen v pátek a rozjela jsem se a nebo.....nuda, korona prázdniny, učení s dětmi...Já Ti nevím.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58528
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Tak důvod musíš vědět sama, proč si ho nedat , ale myslím , že každý jeden člověk , který dobrovolně navštívil tady ty stránky asi ví , že jeho pití není zdravé a má problém ... normální člověk co se užívání alkoholu týče nebude navštěvovat fórum o alkoholismu - nemá důvod ....otázka je zda si člověk je schopný přiznat "jsem alkoholik" , taky mi to trvalo a moje pokusy o abstinenci jsem nikdy nebral moc vážně , než jsem si opravdu řekl , ano jsem alkáč. Možná kdybych bedlivě poslouchal ty , kteří si tím už prošli , ušetřil jsem rok-dva , ale možná to tak musí být a člověk si to musí vyzkoušet na vlastní kůži
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58529
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
A jak jsi na tom teď Michale? Omlouvám se, jestli jsi to tu někde psal, všechno jsem nečetla.
Jinak já teď ustála krizi jako prase, asi před hodinou mě napadlo, že si za odměnu, jaká jsem holka šikovná , zajedu de Lidlu pro uzenýho lososa a bagetky. Tam bylo všude víno. První chvíle dobrý, jasný, všude je chlast. Ale jak jsem začala vnímat, jak to mají lidi v košíkách, přepadla mě stašná sebelítost a chuť, samozřejmě. Myšlenka, tak si koupím, když jsou děti na prázdninách, tak co už a začnu od pondělí. Pak se mi něják rozsvítilo, popadla jsem lososa a bagetky a vypálila z toho krámu jak namydlená. Snědla jsem to doma na posezení, jsem totálně přežraná, ale ustála jsem to. Je to síla teda
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58530
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
To je dobře , že jsi to ustála! Chce to být pořád v pozoru....já pít nepotřebuju teď , vždy se napiju z důvodu , že mi není psychicky a fyzicky dobře a nevím proč a mnohdy se to nezlepší , jak s alkoholem , tak bez ...takže si pak řeknu , stejně mi je na hovno , tak proč se nenapít? Co se změní nic , zle mi je tak , či tak s jedním rozdílem , že alkohol to na pár hodin utlumí a ty problémy rozpustí , pak je kocovina a to je horší , pak kocovina skončí , ale je mi stejně na hovno jako předtím , dlouhodobě neudržitelné , dávám tomu čas do konce roku - to je pevné neměnné rozhodnutí. To odkládání od pondělí , on nového měsíce , od narozenin , od Nového Roku znám , měl jsem těchto dní D asi 150 , kolem a kolem je jedno , kdy ten den D nastane , ale je třeba se pro něj rozhodnout - kdykoliv...fajn večer
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58531
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
A co budeš dělat, když se do konce roku nic nezmění? Léčení?
Také přeji prima večer, mám kotel malinovýho čaje
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58532
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolino, to bylo o fous.
Nakupy jsou krizova situace. Nekde se da vyhnout regalum s alkoholem, ale nekde ho maji hned u vstupu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58533
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Eriko, nevím, co mají tento týden v Lidlu za akci, ale tam bylo vína jak nas...... Na jednom rohu Proseco, na druhým červený, uprostřed bílý, mezitím Aperol, to jsem tam nikdy neviděla, holt dovolenkový výběr . Bohužel tam zítra budu muset znovu, vrátit kalhoty, ale půjdu tam hned ráno, to budu v klidu.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...657658659660661662663...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter