Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...683684685686687688689...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#62710
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Smillo, ale kolik jsi toho o sobě řekla? Ani jméno. Jako já. Já jméno později uvedla. Lucie odjakživa.
Jenže holky řekly víc, třeba i víc než jméno a víc než chtěly... a logicky se časem vkradly obavy.
To vlákno mělo xxx stránek, nešlo to jen promazat.Věřím, že Tes nad tím poctivě seděla mnoho hodin a pak jí došlo, že ne promazat, ale vymazat... Udělala bych to samé.
Kdo chce psát vlastní příběh, může začít teď.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62711
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Asi jsem nepostřehla, nebo spíše nepochopila, o co zde vlastně jde , a také nechápu, jak příspěvky zde psané pak mohou někoho ohrožovat na životě. Pokud jde o stolking,( viz kdysi moje milovaná Šantal) tak sem prostě přestanu psát a hotovo a nemusí se to dotknout všech a nebo historie fóra. Stejně už to bylo napsáno!! také musím po pravdě říct, že například Tes jsem zde zaregisteovala teprve nedávno, a ona je už moderátor?? Po pravdě i vzhledem k tomu, že sana říká, že není psychicky v pořádku, by se neměla do takové "funkce " pouštět. A také být zodpovedná za své činy ( tím myslím, co kde napíše) i s jejich důsledky. A nemusí se to tu řešit týdny a mazat naše příspěvky. Nicméně pokud mi unikly nějaké souvislosti, tak se omlouvám. Jen přiznávám, že se mi sem už ani moc nechce chodit, a to i přesto, že mě tady ta skupina pomáhala úplně nejvíc, protože poslední dobou si místo podpory a čtení příspěvků přináším odtud jen neklid a řešení problémů. A to je mi fakt líto. A nováček, co sem zabloudi, se tu asi neuhnízdí a rozhodně nic nepřidá. Velká škoda!
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62712
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Asi jsem nepostřehla, nebo spíše nepochopila, o co zde vlastně jde , a také nechápu, jak příspěvky zde psané pak mohou někoho ohrožovat na životě. Pokud jde o stolking,( viz kdysi moje milovaná Šantal) tak sem prostě přestanu psát a hotovo a nemusí se to dotknout všech a nebo historie fóra. Stejně už to bylo napsáno!! také musím po pravdě říct, že například Tes jsem zde zaregisteovala teprve nedávno, a ona je už moderátor?? Po pravdě i vzhledem k tomu, že sana říká, že není psychicky v pořádku, by se neměla do takové "funkce " pouštět. A také být zodpovedná za své činy ( tím myslím, co kde napíše) i s jejich důsledky. A nemusí se to tu řešit týdny a mazat naše příspěvky. Nicméně pokud mi unikly nějaké souvislosti, tak se omlouvám. Jen přiznávám, že se mi sem už ani moc nechce chodit, a to i přesto, že mě tady ta skupina pomáhala úplně nejvíc, protože poslední dobou si místo podpory a čtení příspěvků přináším odtud jen neklid a řešení problémů. A to je mi fakt líto. A nováček, co sem zabloudi, se tu asi neuhnízdí a rozhodně nic nepřidá. Velká škoda!
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62713
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Stopko, v podstatě jsem tady ze všeho zkolabovala. Neměla jsem se do toho vůbec pouštět. Chtěla jsem dostat Honzu a všechno se to otočilo proti mé osobě. Už mi bylo líp, a teď jsem z toho v.........je mi neskutečně smutno. Moc jsem si tím vším uškodila.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62714
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Agi, o post moderátora tu běžela v diskuzi velká sháňka...bohužel nikdo to nechtěl vzít ani z těch skalních letitých přispěvatelů ...
Myslím, že Tes Ti ráda na fci administrátora předá kontakty.
Ono plkat o tom, že to má vzít NĚKDO, je sice hezký, ale kde ten NĚKDO je?
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62715
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
A ještě jedna myšlenka, pokud se tím, že zde něco napíšem něčemu vystavujeme, tak by bylo možná přínosné dát do hlavy někam nahoru upozornění, jak to funguje. Protože je tu fura obyčejných lidí, žádní ajťáci.Třeba popsat tento příběh, nebo já nevím. Prostě upozornit,co už je za hranou..
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62716
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Edno, proč hned tak útočně? Plkat...jsem si dovolila napsat příspěvek, názor, pohled. Tak se Ti tedy omlouvám..ale už mlčím a neplkám.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62717
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes napsal:
Stopko, v podstatě jsem tady ze všeho zkolabovala. Neměla jsem se do toho vůbec pouštět. Chtěla jsem dostat Honzu a všechno se to otočilo proti mé osobě. Už mi bylo líp, a teď jsem z toho v.........je mi neskutečně smutno. Moc jsem si tím vším uškodila.....

Tes,
netrap se , já vím , že se to lehce píše, ale posílám na dálku usměv a pohlazení. Už to neřeš, řeš ted svoje zdraví, to je prvořadé. Klid.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62718
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Agi napsal:
A ještě jedna myšlenka, pokud se tím, že zde něco napíšem něčemu vystavujeme, tak by bylo možná přínosné dát do hlavy někam nahoru upozornění, jak to funguje. Protože je tu fura obyčejných lidí, žádní ajťáci.Třeba popsat tento příběh, nebo já nevím. Prostě upozornit,co už je za hranou..
Ano, jméno, profese, věk, bydliště, rodinný stav, děti, domácí mazlíčci, zájmy... Neuvádět.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62719
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Agi napsal:
Edno, proč hned tak útočně? Plkat...jsem si dovolila napsat příspěvek, názor, pohled. Tak se Ti tedy omlouvám..ale už mlčím a neplkám.
Bože, Agi, to jsou ty sociální sítě a percepce slov...
"Plkání" absolutně nemělo souvislost s tebou.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...683684685686687688689...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter