Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: kamarádka alkoholička
#32319
kamarádka alkoholička Před 8 rok, 2 měsíce  
Nevím jak mám pomoct své dlouholeté kamarádce. Po rozchodu s přítelem začala pít, bohužel se to rokama začalo stupňovat. Dnes vypije nejmíň 5 piv denně, o kterých vím já. Když jsem jí chtěla pomoct, tak její reakce byla, že není alkoholička, že nemusí pít i v práci. Je naštvaná. Nechce to vidět, ale to chápu, byla jsem taky alkoholička, která sice nebyla na léčení, a dostala jsem se z toho za pomocí kamaráda. Bohužel, každý jsme jiný a ona mou pomoc odmítá s tím, že není alkoholik. Záleží mi na ní, je to má nejlepší kamarádka a nechci jí ztratit. Co mám dělat? K lékaři jít nechce, prý je to můj a ostatních výmysl.
Evik
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32321
Re: kamarádka alkoholička Před 8 rok, 2 měsíce  
Evik napsal:
...Záleží mi na ní, je to má nejlepší kamarádka a nechci jí ztratit. Co mám dělat? K lékaři jít nechce, prý je to můj a ostatních výmysl.

..."Bohužiaľ, triezvosť, triezvy vhľad a triezvy spôsob života nedokážu doposiaľ implantovať ani chirurgovia."
Nanajvýš môžeš ponúknuť samotnú ídeu triezvosti a osobný príklad.

Ostatné má v rukách sám závislý. Čas ukáže...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter