Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Stigma závislosti a duševní nemoci: výzkum
#34276
Stigma závislosti a duševní nemoci: výzkum Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj, jsem (zatím) studentkou psychologie, tedy respkt. mám vše hotovo, chybí mi jen diplomka, která obsahuje pro mě, ale myslím, že i pro mnoho lidí důležité téma a to je vnímání závislosti na alkoholu a duševní nemoci (já vybrala aktuálně schizofrenii). Myslím, že je to teď velké téma.

Nemohu bohužel prozradit více, ale budu moc ráda za chvilku času a vyplnění dotazníku. Tím to ale nekončí, ráda bych těm, kdo o téma mají zájem pak práci poskytla, diskutovala o tom apod. Proto se nebojte pokud dotazník vyplníte ozvat se a až bude práce na světe, ráda vám jí zašlu.

Nebojte se pokud jste se např. s osobou se schizofrenií nesetkali. Jde jen o to představit si konkrétní osobu, pokud vznikla jen na základě informací, které máte, nevadí, i to je možnost. Téma se tedy týká závislosti na alkoholu a schizofrenie. Moc pomůže každý jeden.

www.survio.com/survey/d/Q1V1I9E4T8T1A2I2O

Tereza.
Tereza
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34281
Re: Stigma závislosti a duševní nemoci: výzkum Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Terezko,
od března tohoto roku se mi stýská po studentce psychologie Tereze, která by také měla nyní tvořit diplomku.
Po stejné době jsem si konečně našel chvilku, abych navštívil zdejší web, dočetl zpětně kdysi sledovaná témata a možná si založil vlákno s vlastní bolístkou, ale neudržel jsem se, abych neklikl na "nejnovějšího uživatele - Terezu"
Jsi-li ta stejná Tereza, tak je to zvláštní náhoda a vítej mezi ztracenými v čase.
No a jestli ne, tak Ti přeju stejné nadšení a zájem o věc, jako měla ta moje "ztracená" Tereza

Jeden takovej otrávenej NePíč uvězněnej mezi echt Píčema.
Suchar
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Středočech blízko Prahy Narozeniny: 11/30
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nejsem alkoholik, notorik, ožrala ani 100% abstinent, jen s těmi prvními 3 jmenovanými musím žít.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter