Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...133134135136137138139...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10309
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
To sice nejsem, ale snad to nevadí - jsem ze Zlína.

Bavil jsem se o tom s psychiatrem, minimálně v mém případě to je začarovaný kruh. Chlastal jsem kvůli depkám a z chlastání jsem měl další depky, které jsem pro jistotu zapíjel... Sám jsem to neukočíroval tak jsem si nechal napsat Antabus a jsem za vodou.

Nechal jsem si napsat antidepresiva, nevýhoda je že zabírají až cca po 2 týdnech a občas mi po nich bylo zle. Ale vypadá to, že konečně zabraly a teď se cítím mnohem líp, takový "jistý v kramflecích".

Jak píšeš, že si dáváš skleničku na uvolnění tak to je pro alkoholiky typické. Alkoholik říká, že pije protože měl v práci dobrý den, protože je unavený, protože nemůže spát, protože je na něj manželka zlá.... To jsou jen smyšlené důvody aby se mohl napít.

Nemyslím si, že by jsi měla maniodepresivní psychózu ... to by jsi na tom byla mnohem hůře.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10310
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Jen doplnění, depky nebyly jediným "důvodem" mého pití. Jak říkám, byl to začarovaný kruh . Alkohol jsem bral univerzální řešení čehokoliv.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10311
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
maniodepresivni psychoza to jiste ne, ale to chovani jak na houpacce..myslim, jsem cetla treba zivotopis kopeckeho a ten byl taky bud velky king, nebo skucel doma v posteli, a to nepil, vsak ja jsem rozhodnuta to vse tomu popovovi rict a nechat si poradit a pomoc, vim ze to nepit je jen na me, ale ty zachrane kruhy okolo a vubec predani zkusenosti a vubec leceni te rozhasene psychiky taky dulezite, ted nevim trosku se mi to micha, beres antabus a dal sis na nej ty 2 piva? tos ty? a bender to je ostaf? toho znam...no vsak uvidime jak bude dal, rozhodne se tady muzem podporovat a informovat, ono to fakt pomuze...a drzet si palce:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10312
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Do toho teď nevycházím s prachama díky mým dalším problémům. Přítelkyně je momentálně "u maminky" a všechno směruje tak nějak do prdele, takže paráda.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10313
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo, dal jsem si na Antabus 2 piva. Prostě mi ruplo v bedně a už jsem šel do hospody. Chvíli to bylo v pohodě, pak mi začlo být horko, zrudl mi obličej a oči - přítelkyně z toho byla celkem vyděšená. Víc jsem neriskoval, v nejhorším případě bych po pití na Antabus mohl i kiksnout.

"A bender to je ostaf"? Co to ?

Jo a řekl bych že to chování jak na houpačce je "běžné" vzhledem k tomu čím jsi teď prošla.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10314
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
no tak horší prdel než alkoholické peklo asi není, tam už jsme byli...si přečti líby příběh, někde tu je...to bylo jiné peklo, když jsem byla párkrát na AA, to jsem taky dost čuměla co všechno ti lidi zažili a zvedli se a nechlastají...jiná cesta není...neřešit to chlastem, no...ale vím sama jak je ten život někdy težký...a někdy zas ne...budem se informovat o průběhu našich depresi i abstinenci...a tak..co jiného zbývá, zvládli to jiní, zvládnu to i já..si tady tak pro sebe říkám:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10315
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
ostaf bender je jedna postava z knihy:) a jak dlouho teda nepiješ...? respektive jak dlouho je to co se lecis?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10316
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Mě bohatě stačilo to co jsem si prožil na vlastní kůži. Ale je pravda, že některé příběhy jsou dost drsné.

Na AA jsem ještě nebyl, jsem teď ve fázi "odhodlávání". Taky bych se k tomu měl dokopat.

Udělala jsi první krok a když se budeš snažit, tak to určitě zvládneš. Máš moji plnou podporu
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10317
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo, jo, Petrato, je to fajn , věnovat se obyčejným věcem, s nebolavou hlavou, bez pocitu vnitřního třesu...atd...známe všichni, ne ????Já dneska v nepohodě,ne kvůli pití, ale záda se ozvaly po delší době, je to taky chuťovka. Mám před dovolenou, a tak jsem z toho rozmrzelá....před týdnem o víkendu 500 km na motorce, bez sebemenšího problému. Teď jsem v klidu a vzalo mě to...nechápu. Ale to jen na okraj, abych si taky mohla "postěžovat "...Držím palce VŠEM !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10318
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Nn, to je jiný Bender. Z Futuramy - www.youtube.com/watch?v=Bd6EXxWxtIc.

No už je to skoro měsíc, co jsem s chlastem seknul.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...133134135136137138139...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter