Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...139140141142143144145146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10481
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
anet, no a to se mužeš potkat i s libou:) ona taky Č.B., myslim že ti co choděj na AA, opravdu nejsou ti co něco vykecaji, maximalne se spolu zasmejete:), taky už byli v pekle a tuším mají jiné priority, než pomluvy:)ale ten blok chapu, co by tomu lidi rekli, a tak. ja ti reknu: jsi velka frajerka, rok je parada...mas muj obdiv a chci kracet ve tvych slapejich...a omluva ze chvilku s hačky a chvilku bez, nepila jsem nic:) jen mi odchazi klavesnice...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10482
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Máš pravdu, ve všem co píšeš, ale možná v rámci anonymity spíš navštívím AA v Praze, až budu u rodičů na návštěvě.Třeba se potom odhodlám i v Č.B. Teď se cítím super, ale jak jsem psala, nepodceňuji to.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10483
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
ha anet tak až pojedeš prahu ozvi se, zajdem na kavu a pak hajdy k alkoholikum, udelam si na tebe cas, na kavu zvu:) a budem proklate anonymni, juu? se tesim..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10484
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Budějce jsou sice velká vesnice,ale áčka jsou určitě anonymní,toho bych se nebála.Jsou v Riegrovce v azylovém domě sv.Pavla-bydlím vedle,ale nechodím tam.Liba to určitě vede dobře,domluvte se s ní.
Tak ať žijou "Budějky"!!!
Třeba se někdy sejdeme na "bludném kameni"
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10485
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
ozvu se určitě, býváš na diskuzi, a celkem rychle reguješ, tak si myslím, že to vyjde .
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10486
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
to víš mi čerství abstinenti chodíme ráno i večer povinně, tak hezky večer a budu se těšit na setkani i na to kafe:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10487
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
hej a vy jste všechny 3 z budějic..no to je gól:), svět je malý a internet taky trochu zázrak, tak už dnes končím a jdu si číst a koupel, povinný relax dámy, brou noc:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10488
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Příští týden odjíždím do Chorvatska, letos jsem se rozšoupla s dovolenou, ale mám 8 týdnů, tak proč ne. Tak se pak ozvu, držím palce Tobě a VŠEM !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10489
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Helenko, já i vím, kde maké schůzky AA, já v Riegrovce chodila na sezení k psychiatrovi. Bránila jsem se tomu sama v sobě dlouho a dnes si za to nadávám,měla jsem ho vyhledat dřív. Moc mi pomohl !!!
Abeta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10490
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Oml. za překlepy, píšu u televize beze světla....
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...139140141142143144145146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter