Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Partnerka pije
#41431
Partnerka pije Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj ani nevím jak začít jsem ve vztahu asi 5 let ze začátku to dobře maskovala nic jsem nepoznal po čase vše zapadá do sebe Dnes denní realita 4dny v týdnu alkohol konzumuje pivo nebo víno či mix alkohol schovává kde může jen abych nic nenašel . Funguje to to tak že jde ven na cígo a ted už většinou než přijdu domů z práce a nejde zastavit prostě si vždy najde nějakou výmluvu nebo mně nějak obejde. Vše končí hádkami které se snažím krotit máme 2 malé deti což je to nejhorší vztah držím jen kůl těm 2 sluníčkám ale je to velice těžké nevím jak dál a změna žádná jen sliby jeden den slibuje hory doly když je zle odjede k rodičům a pak se vrátí a druhý den je to vše na novo . Potřebuji se aspoň vypsat z toho co dusím v sobě nechápu člověka co si neumí říct dost a nehledí na děti na hádky na vztah prostě jen pivo !!!!Nejraději bych vzdal vztah a vzal si děti do své péče omlouvám se musel jsme se vypsat ted děti spí a partnerka sotva stojí Hezký večer všem
nammi1
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41433
Re: Partnerka pije Před 7 rok, 3 měsíce  
Jsi ve velikým průšvihu, bohužel. Tady se se s kolegy a kolegyněmi, což jsou většinou abstinující alkoholici nejčastěji shodneme asi na jediném pravidle-alkoholik má šanci přestat, když opravdu sám chce.
Z toho, co píšeš, to nevypadá, že by tvoje žena svoje pití vůbec uznávala nebo považovala za problém a to je hodně špatně.
Ale cesta z tunelu existuje. Vím to na sobě, máma propila docela velkou část mého dětství, ale pak to zasekla.
Snad si tedy tvoje žena svůj velký problém uvědomí a bude se z té kaše chtít dostat. A začne jednat. Psycholog, Antabus, setkání AA, léčebna, prostě něco... začne se snažit.
Navíc, nepůsobíš jako agresivní chlap a to dobře.
Ale to,co píšu jsou takové amatérské postřehy, každý je v tom neštěstí sám a má to jinak, přesto ale existují zavedené (a leckdy funkční) metody a postupy.
Existuje organizace, poradenství či jak to nazvat, Al-Anon, pro lidi, kteří právě válčí s pitím v rodině. Lze to snadno vygůglit. Hodně trpělivosti a dobré nervy přeju!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41434
Re: Partnerka pije Před 7 rok, 3 měsíce  
Situácia..klasika.Alkohol.Závislosť...mrcha jedna.Riešenie je len jedno....abstinencia.Navždy.Ináč len pláč a slzy.Viem to..som alkoholik.Je to ťažké..ak sú deti.Je to proste choroba.Tečka!rieš to s psychiatrami..napr. alebo s doktorom..rodinným...no rieš to.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41452
Re: Partnerka pije Před 7 rok, 3 měsíce  
pokial je partnerka k svojmu pitiu nekriticka (nepriznava, ze ma problem, nechce vobec prestat, pitie jej vyhovuje), tvoja situacia je dost zla. mozes jej skusit dohovorit, aby si uvedomila, ze toto je problem, ze ti to vadi, ale pokial ta posiela do haja s "ja nemam ziaden problem, takto piju predsa vsetci, ty mas problem" tak vela moznosti nemas. mozes jej skusit dat ultimatum "bud my alebo alkohol" a uvidis, ako sa rozhodne - akurat ze to ultimatum potom musis dodrzat. situacia je tazka a je dobre sa pripravit na to, ze ak partnerka neplanuje obmedzit pitie, bude sa to este zhorsovat, vid pribehy v knihe navstev na tomto webe. byt tebou tak zacnem nenapadne zistovat, ako pravne osetrit rozdelenie majetku a zacnem zbierat nejaky material, ktory by neskor na sude ohladom starostlivosti o deti hovoril v moj prospech (napriklad ked v opilosti krici na deti, zanedbava povinnosti, vynechava pracu kvoli opici a podobne).

drzim palce
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#41470
Re: Partnerka pije Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj, když jsemm četl tvůj příspěvek, tak mi až zamrazilo. Několik let jsem trpěl s manželčiným alkoholismem a stejně jako ty, jsem držel vztah jen kvůli synkovi, kterému je teď pět let. Vyvrcholilo vše jejím pokusem o sebevraždu a odovzem do PPL Kroměříž. Zde si našla přítele, odstěhovala se od nás 100 km daleko a momentálně jsme v rozvodovém řízení a synek mi byl svěřen do vlastní péče. Mj. o všem píši v tématu Léčebna Kroměříž.
Přeji, ať u vás dopadne vše co možná nejlépe....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter