Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#441
Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
ahojte vsichni nepamatuji si nebo vlasne nevym presne kdo mi odpovedel na muj dotaz a prozbu z alkoholem spatne se orienruji na tomto vebu ale chtel bych vsem podekovat dnes jsem byl u psichiatrycky a doporucuje mi ustavni lezbu a ja do toho jdu jen jsem mel nastoupit v pondely zatim jako brygadnik do prace kde jsem iz pracoval jako ridic autobusu a nevym co rici svemu byvalemu zamestnavately nechci aby vedl ze kvuly leceni nenastoupim pochopte uz nikdy bych si ani nevrzl u nej a mel jsem se tam moc dobre co mu napsat jak se vymluvyt a az t bude za mnou vezme me do prace ale jak to ted resit.namam zdani jak odpovedet tem kdo se mi snazi pomoci na tomto bloku stim bych take potreboval pomoci moc diky
marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/02/2010 17:40 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#442
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Marku najedte si na vsechny příspěvky pod heslem lečebna štemberk jsou naše příspěvky pro vás.Zaměstnavateli oznamte,že jdete do nemocnice nemusíte říkat s čím.ZDRAVí JE PřEDNěJší!!!
ivlik

Poslední úprava: 22/02/2010 17:42 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#443
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ono je to i o tom,ze pokud by jsi dal pokracoval s pitim,tak by Te stejne driv,nebo pozdeji vyhodil.Ted res piti,neres brigadu.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/02/2010 17:42 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#446
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Marku, prosím tě neřeš brigádu, co ti pomůže brigáda když budeš dál pít, tady ti všichni rádi poradí, nepátrej po tom kdo ti odpověděl. Nastup léčbu!!!!!! Neřeš brigádu. Pokud skončíš úspěšně léčení můžeš si nalést práci na plný úvazek!!!!!
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Poslední úprava: 22/02/2010 17:42 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#454
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Marku, první důležitý krok máte za sebou, je důležitý vykročit i tou druhou nohou a nastoupit, kde Vám pomůžou, protože na jednoho to je moc. Ale to už jste prožil?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 22/02/2010 17:41 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#459
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Doufám že se Marek ještě ozve,určitě je mu moc mizerně,Marku jsme s vámi držte se a hlavně vydržte.Včera jsem málem přišla pozdě na noční protože jsem měla potřebu Markovi odepsat proto tak strohá odpověd,ale kdybych nezareagovala na to zoufalství,které z toho bylo cítit byla bych celou noc k ničemu.
ivlik

Poslední úprava: 22/02/2010 17:41 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#461
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj Marku.Všechno už tady bylo řečeno,určitě jdi do léčby.Na tom jen získáš,budeš na sebe nakonec pyšný.Napiš,kam bys měl nastoupit,třeba se ozve někdo,kdo to tam zná.Držím palce
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Poslední úprava: 22/02/2010 17:41 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#482
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Zdravím Vás všechny, před chvílí jsem se zaregistroval, předtím jsem si přečetl mnohé příspěvky a ještě dříve vlastně téměř celý tento web a i další články týkající se alkoholismu, závislostí apod.
Potřeboval bych poradit, jak mám správně postupovat dál. Do svých 23 let, tedy do roku 2000 jsem byl v podstatě zdravý mladý kluk, studující na VŠ a pracující po brigádách. Je téměř neuvěřitelné, že do svých cca 20 nebo 21 let jsem odmítal !!! jakýkoliv alkohol, drogy apod. Nesnášel jsem ty "vojáky" základní služby zvracející večer ve vlaku, když jsem jel v neděli večer na koleje...
Po skončení školy jsem začal mít problémy kvůli práci, bydlení atd. a tehdy u mě propukla tzv. Panická úzkostná porucha. Začal jsem užívat antidepresiva a bohužel taky ten nešťastný Neurol. Postupně jsem se tak nějak na několik let stabilizoval. Bohužel už to budou cca 2 roky, kdy se vše zlomilo a já začal s pitím. Uvádět všechny výmluvy, omluvy, důvody asi nemá cenu.

Jenže já dnes lítám v děsným průšvihu. Z původních 2 dcl vína jsem se propracoval na nějaké cca 2 až 3 litry denně, v poslední době si míchám i vodku s ovocnými šťávami. "Pochopitelně", že jaksi nejsem schopen pracovat, jsem pouze zaregistrován na ÚP, bydlím opět u rodičů, před pár týdny se ode mě tak nějak tiše vytratila přítelkyně, když jsem vychlastal litr vodky a díky pádu, jsem si poranil hlavu. Naštěstí máme v rodině lékaře, takže jsem z toho vyváznul ještě docela dobře. Jenže hlavní problém je v tom, že všichni si myslí, že mám jen zhoršené psych. problémy a občas to s pitím trochu přeženu, bohužel si to myslí i můj psychiatr. Když jsem ho před časem upozornil na svoje problémy s pitím, tak mi řekl, ať prostě přestanu a nechodím tam, kde se alkohol nalévá. Nakonec mi přece jen dal kartičku s kontaktem na nejbližší AT poradnu. Sám mi nabídl, že by mi zprostředkoval léčbu v Hradci, jenže on si stále myslí, stejně jako celé okolí, že trpím jen nějakou menší úzkostí, anebo že jsem zkrátka takový "podivín". Psychiatr by mě určitě odeslal na Otevřené oddělení "C" vhodné především pro neurotické pacienty. Myslím, že by se tam hodně divili.

Ve skutečnosti trpím dost těžkou závislostí na alkoholu a benzodiazepinech (Neurol), kvůli alkoholu se u mě dostavují deprese, úzkosti jsou spíše menší, spíše je tam sociální fobie, jak jsou na tom moje vnitřnosti nechci ani pomyslet.
Dříve jsem měl tlak 120/70 resp. 130/80, před pár dny to bylo neuvěřitelných 160/105 atd.
Jenže jak teď z toho ven - v poslední době jsem to trochu zkrotil, dokonce některé dny téměř nepiju, ale pak mám zase depku. Na koho se mám obrátit? V AT poradně nebudou určitě chtít řešit moje psych. problémy, stejně tak jako psychiatr nechce řešit moje problémy s alkoholem. Kromě toho mám děsný strach z hospitalizace, mám (všeobecně) z nemocničního prostředí strach. No a to je asi tak všechno.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 23/02/2010 15:54 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#487
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
no, to je taky dobrý,Radime,co? Jsem strašně ráda, že zatím létám "jen" v chlastu, protože v kombinaci s prášky, to musí být jízda to pak musíš zničit závislosti dvě.
Mě taky moc lidí nevěří, že lítám v chlastu. Vim to já sama.Ty to taky víš, takže máš problém.
Chodila jsem dlouhodobě na psychoterapii, protože se mi nepodařilo odbourat pravidelně se opakující věci, které se děly v mém životě a které se mi nelíbily.Chlast ale v mém životě figuruje dál. Je to asi na tu profesionální léčbu, u tebe i u mě. Je to blbý slyšet, ale je to tak. Jsem zvědavá, kdo z nás půjde dřív
alkajda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#491
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime,je to přesně tak jak píše Alkajda.V At poradně se na váš problém nevykašlou,protože vaše psychicke problémi jsou nasledky z alkoholu.Já na vašem místě /již po zkušenostech /bych netutlala že jsem ALKOHOLIK,naopak vykřičte to s tím že potřebujete POMOC!!Trvejte na tom u svého psychiatra,on neví jak se cítíte.Je to Váš život Vy s ním můžete nakládat vy ho žijete ne jiní.Strach mějte z následků,ne z nemocnice,tam jsou od toho aby vám pomohli a když budete chtít tak taky pomůžou.Je to jen na vás.že jste alkoholik a chcete stím něco dělat,za to se nestydte,naopak!!!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter