Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Kainův cejch?
#46002
Kainův cejch? Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj, řešil jsem alkoholem psychické potíže - problémy s lidma a tak - a nelíbí se mi představa, že bych měl mít (jsem mladý, 27 let) do konce života Kainův cejch že jsem tohle nebo tamto...

Měl jsem problém, poctivě a dobrovolně jsem ho vyřešil, nevidím důvod, proč by se nemohlo v životě pokračovat, jako by se nikdy nic nestalo.

Kdybych nebyl OK, tak mě z léčení nepustí 8-)...

Jaké máte třeba zkušenosti a vlastní postřehy? Jak moc častý a běžný je toto problém, např. při žádosti zaměstnavatele pro posouzení zdrav. způsobilosti?
qqq
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46003
Re: Kainův cejch? Před 6 rok, 6 měsíce  
qqq napsal:
Ahoj,

..."a nelíbí se mi představa, že bych měl mít (jsem mladý, 27 let) do konce života Kainův cejch že jsem tohle nebo tamto"...

...žiješ, síce, v 21. storočí, v ktorom ešte stále úspešne prežíva "staré - známe a osvedčené ciachovanie"; z doby "c.k. mocnárstva".
Poniektorí zaspali dobu, ale - veď, v chaose sa, vraj, mnohým, veľmi dobre žije...
(...čuduj sa a ži!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter