Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: vzájemná pomoc
**
#46445
vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj všem, hledám parťáka, který by mi pomohl při zvládání mého problému, s kterým bychom si mohly být vzájemnou oporou, chatovat, nebo tak, když je nám nejhř a máme chuť se napít. můj mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . díky Zuzana
zuzana
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46446
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj jelikoz se mi vymyka moje kontrolovane piti a je to porad nahoru a dolu a chystam se od 1.1 abstinovat uplne, tak jsem Ti k dispozici a prospelo by mi to take uprimne takze pokud Ti vyhovuji, tak si muzem psat je mi 28 let a jsem alkoholik...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46447
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj oba Michale, nápodobně. Teď sice žádné prusery, ale to je otázka času.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46448
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj no ja mam uplne to nejhorsi obdobi za sebou, ale vyuziji nejidealnejsi nacasovani pro zmenu a vyzkousim zivot bez alkoholu uplne, zivot uz mi komplikoval dost a citim se byt pripraveny, coz jsem nebyl a jen jsem si to nalhaval, ale k teto zmene budu muset udelat mnohem vice nez se zda hlavne vyber pratel a lidi, kteri me obklopuji, pze mam kolem sebe naduzivacu alkoholu velmi mnoho...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46449
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
To já taky. Už jsem to celkem přebrala, ale ty svátky jsou náročné v tomhle. Teď jsem se celkem držela, ale už se zase těším na střízlivost delší v kuse. Ono to nepít vůbec a navždy jsme zkoušeli oba viď, a jak to dopadlo
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46450
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
To mas pravdu, ale vis co? Je tady par lidi, kteri jsou jasnym dukazem, ze to lze...a myslim si, ze se k tomu take museli nejak dopracovat a nekolikrat spadnout dolu, takzeto me motivuje
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46451
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Já Tě Michale nechci odrazovat, naopak, máš moji podporu. Jen mluvím za své zkušenosti. Teď poslední dobou podléhám stavu "vždyť já nemám zase takový problém, a navíc umím pít jen trochu." Ale to je blud, neumím. To, že se párkrát udržím neznamená, že jsem ok. A nechci zase padnout zpět na to moje dno, takže ti rozumím. A co teda Silvestr?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46452
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ja vim, ze ano ....vis to je spis o tom, ze ja umim take kontrolovane pit..nejakou dobu, ale pak to prijde prekrocim hranici a totalne se ozeru za jeden vecer jsem schopny udelat obrovskou paseku, pobit se, rozhazet si mez.vztahy apod...cokoliv. Takze ja probiram spis vzdy vsechny moznosti Ja/alkohol a jina varianta nez abstinovat neni, pze jednou take mohu udelat takovy pruser, ktery uz mi ovlivni zivot, coz nechci...Silvestr s 3 lidmi na byte a jelikoz take nechcou pit, tak budeme hrat hry jist a koukat na filmy
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46453
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Jo. Taky jsem pak prý všehoschopná dle vyprávění. Já si to zpravidla nepamatuju, takže tomu věřím. Ztráty, modřiny, uražené okolí... Chápu tě, jen už nemám odvahu psát o délce nepití. Nainstalovala jsem si nové apku I am sober, mrkni, pokud trochu mluvíš anglicky.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46454
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
ahojte

čítam Vaše príspevky. Michal ja som si minulý rok povedala, že od 1.1 prestávam piť. vydržala som asi 4 dni. odvtedy je to každodenné pitie. už nevládzem. som rada, že som našla toto forum.
je veľmi ťažké s tým prestať, je to zničujúce.
pozdravujem zo Slovenska a držím palce Tebe,Šantal, aj Zuzane, ktorá založila toto fórum.
prestať s pitím je hlavne o zmene myslenia, psychiky. ja som sa rozhodla, že to skúsim, tentoraz už nechcem zlyhať.
Šantal - ani je neumím piť trochu. mám v mozgu zakodované, že ak piť, tak naplno, do prasknutia, akoby mal byť zajtra koniec sveta a ja už si nevypijem.
Ala
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter