Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#47292
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Halušky výborné jako vždy, přejela jsem vaše města - i přes Žilinu a Martin jela ale ne po té nové cestě, jeli jsme tou starou.

Máte nádhernou přírodu, jezdím ráda kolem Váhu a Strečna . Dnes mi to tam připomnělo Norsko v létě

Příště v Tescu - aspoň u nás- mají u pokladny sladké - nehleď na dietu a v takové chvíli si něco vem, v nejhorším i čokoládový nanuk zabere - tedy aspoň mně...No ale spíš se Tescu vyhni - aspoň já tam radši nejdu - max s někým.

Mám z Tebe radost, nevzdávej to
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47293
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Irenka

na diétu som ja nikdy nehľadela, som štíhla ako prútik

ja mám zase rada Čechy...zámky, prírodu, ľudí..prešla som veľa miest a vždy sa tam rada vraciam...

keď pôjdeš nabudúce cez Slovensko ozvi sa... môžme sa stretnúť a vymeniť si skúsenosti

ďakujem za povzbudivé slová...
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47295
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ala. To nebol všeobecný príspevok o tom, že kto začína piť, je debil. Ten debil, ktorého som spomínal v príspevku, som mal byť ja konkrétne. Písal som o sebe, že som bol debil. Že som napriek všetkému, čo som zažil doma, začal piť. Bolo to len suché konštatovanie mňa samotného, na moju adresu. Nemusel som použiť slovo debil. Mohol som použiť akúkoľvek inú nadávku. Ale opakujem, hodnotil som sám seba. Nikoho iného. A už vôbec som nehodnotil závislosť. V časoch, keď som začínal popíjať, som sa nejakou závislosťou netrápil. Nemal som o nej šajnu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47296
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ještě sem dám dnes jeden odkaz. Zkuste si místo slovíčka běhání dosadit abstinenci - co říkáte?

Já vím, každý jsme jiný, ale snad aspoň pro někoho bude tento článek další motivací...

————————————————————————
Někdy mám běžeckou přestávku. Kvůli ztrátě motivace, nedostatku času nebo onemocnění. Když se pak zase k běhání vracím, znovu trpím v náročných začátcích, kdy se tělo opět snaží dostat do formy. Kam zmizel ten pocit lehkosti a proč to tolik bolí?
———————————————————————Zdroj: rungo.idnes.cz/jak-zacit-s-behanim-zpomaleni-navraty-inspirace-f5s-/behani.aspx?c=A180125_184153_behani_Pil
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47297
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Milý Krtek

veď ok, ja len...že, sama vidím, že závislosť nie je o tom, či je niekto debil, kretén, alebo somár... je to naozaj choroba, niečo čo sa deje v mozgu, tie neovládateľné neuróny....a je jedno, či je to alkoholizmus, fajčenie, porucha príjmu jedla, gambling....

aj ja si vravím často ...aká krava, trúbka, v Tescu pred pokladňou keď som si ráno povedala veľkodušne, že ani bohový!!! a zrazu tam stojím s lahvinkou....

ja sama, presne ako ty, by som si mala nadávať, aká debilka, veď to máme v rodine /od starých otcov, cez otca, bratrancov, sesternica..../... aj ja som to zažila v priamom prenose...aj napriek tomu nastávajú zlyhania...
a ver, že tie priame prenosy sa niekedy nedali pozerať...

ale u mňa pokrok nastal po objavení tejto stránky... postupujem vpred, aj keď skladám zbrane zatiaľ... ale možno ich raz zložím nadobro..

neviem
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47298
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ala ja si nenadávam do debilov. Ja som len možno nevhodným slovom zhodnotil svoju situáciu spred 30tich rokov. Pre mňa je to už dávna minulosť, uzavretá minulosť, ku ktorej by som sa už nevracal, keby nie toto fórum. Nemám najmenší dôvod babrať sa v minulosti, pretože už ju nezmením.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47302
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Já se omlouvám, že jsem do tématu "byl jsem debil" zaryla, nechci abys to Krtku bral nějak špatně. Já jsem bohužel po těch pár léčbách na tohle asi trochu alergická. Tam nám pořád vtloukali, že my jsme ti špatní, že my si za všechno můžeme sami, že jsme ochlastaní sobci, kteří jen terorizují okolí a manipulují s ním atd. A já s tím prostě nesouhlasím. Jsem přesvědčená, že kdybych neměla celé dětství a dospívání takové peklo s mámou, že jsem se do takových sraček nedostala. Pila jsem naprosto sebedestruktivně, sama doma, okolí jsem myslím neterorizovala. Spíš později, když se to provalilo, tak se kvůli mně lidé, kteří mě měli rádi, hodně trápili. To mě mrzí, moc. Jsem šťastná, že v tomhle směru už žádné problémy blízkým nepůsobím. Že nejsem šťastná, to samozřejmě vidí, ale už mě nemusí hlídat a zamykat, chodit po nemocnicích, vyzvedávat zpitou ze zaměstnání nebo hledat po škarpách.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47304
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Nemusíš sa omluvať. Hold, zlý výber liečebne. Ja som bol 4 krát a nič také tam nebolo. Medaily nám nedávali, to nie, ale zas na druhej strane ani z nás nerobili odpad spoločnosti. Ja skôr viem byť kritický sám k sebe, niekedy až príliš. A takéto oslovenia samého seba používam dosť často, keď spravím nejakú hlúposť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47309
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Michal napsal:
www.jsmekocky.cz/clanek/beata-bohata/zajimavosti/zivot-s-alkoholickou-uprimna-zpoved-ctenare?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Pribeh se smutnym koncem...

Ked je tento clanok pravdivy tak ako je napisany, zjem kefu. Cely cas som mal pocit, ze citam slohovu pracu ziaka 9.C na temu "Alkohol - skaza ludstva". Krasna zena, ktoru vyhodili zli ludia z prace, ini zli ludia jej pracu nedali, z nudy sa zacala flakat s kamaratkami, zacala chodit domov v kuse opita, pravidelne spala na zemi a na konci si na alkohol zaraba prostituciou. Nemozem si pomoct, ale to je presne taky clanok ake sa pisali najma pre odstrasenie deti od drog
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#47312
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
DD,tak je to mozne,ske jelikoz stranka pise,ze je to zpoved ctenare a tady takove pribehy se v zivote bohuzel deji,tak mi to iracionalni a nerealisticke neprijde..a ze je to napsano jednodusse nebo stroze neznamena,ze se to nezaklada na pravde,javtomu celjem verim i z vlastni zkusenosti,ze zacala pit z nudy,coz bylo i u me a myslim,ze mnoha z nas...samota je zla..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter