Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#47426
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky všichni,

ráda bych dala odkaz, který se mi líbí....

www.youtube.com/watch?v=qUpzGfg5jcY
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47427
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Vyhodit odpadky, z hlavy....
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47428
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Vyhodit odpadky, z hlavy....
...a s nimi "vylej aj všetok chľast!!!"...
(...vodu pre život potrebuješ <~> chľast - NIE!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47429
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Jsem vděčná, za každý den bez alkoholu, nechce se mi to vzdát, za sebou mám jasno ale přede mnou je ještě mlha......
zde
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/02/2018 09:34 Provedl: Stopka. Důvod: zkrácení URL
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47430
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Renčo, dáš to, já také bojuju.
Často jsem upadla, ale zvedla se a minulost zahodila a znova další zkouška přítomností.
Dnes jsem si ten odkaz výše, co jsem dala pustila asi 10x nabíjí mně energií, že to dám(ne že bych někdy pila přez den, ten problém jsem ještě nikdy nemněla) až večer, pořád sama...

Ale udělala jsem kroky dopředu, cítím se jak ten bojovník v tom odkazu, musím "vyhodit odpadky" z hlavy.
Návyk překonat.
Upadla jsem už tolikrát, ale vidím, že se to lepší. Upadám míň a míň. Bráním se...dokonce jsem to řekla své rodině. Docházím k psychologovi a na další terapie. Já jdu do toho, snažím se a nevzdávám to.
Budu bojovat tak dlouho až to úplně dám, den po dni, měsíc po měsíci.
Člověk si myslí, že když to držíš v sobě(tak pro mně to bylo špatně) těch zkoušek na mou asi slabost, bylo vždy příliš a tak jsem to nezvládala a tak jsem se podělila s dalšími.
Rodina neskutečná. Sice jim padly huby až na zem,kdy jsem to nahlas řekla, nikdo nevěřil. Ale já opakovala "CHÁPETE FAKT JSEM ALKOHOLIK"
Ale vím, že jsem se zase posunula o krůček vpřed. Protože vím, že mi dnes nikdo z nich nenalije. Všichni se večer starají kde se nacházím a co dělám a proč třeba k ním nepříjdu přez noc, ať nejsem sama.
Krůček po krůčku se snažím dál a dál.
Zdravím Vás tady všechny a bojujme jako bojovníci.
A zdravím samozdřejmě i Ty, co tady jsou a zvládli to. Vím, že nebezpečí číhá pořád, ale dáváte to mnohem lépe nežli my tady v těch sračkách.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/02/2018 12:14 Provedl: Angelina.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47431
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
A těm co se slovo BOJOVAT nelíbí se omlouvám, ale každý má právo na svůj názor a pro mně je to BOJ, tak to nazývám já.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47433
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
A těm co se slovo BOJOVAT nelíbí se omlouvám, ale každý má právo na svůj názor a pro mně je to BOJ, tak to nazývám já.

Angelinko, nikto Ti ten BOJ nebere. Bojuj, čo ti budú sily stačiť, keď si sa na to dala. Verím, že úspešne.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47434
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Rodina neskutečná. Sice jim padly huby až na zem,kdy jsem to nahlas řekla, nikdo nevěřil. Ale já opakovala "CHÁPETE FAKT JSEM ALKOHOLIK"

Viem si živo predstaviť, ako celá rodinka sedí okolo stola a ty do neho tlčieš a kričíš CHÁPETE FAKT JSEM ALKOHOLIK!!! A kdesi v hlavách im skrsla myšlienka, že tej našej Angeline preskočilo v hlave.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47435
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Renčo, dáš to, já také bojuju.
Často jsem upadla, ale zvedla se a minulost zahodila a znova další zkouška přítomností.
Dnes jsem si ten odkaz výše, co jsem dala pustila asi 10x nabíjí mně energií, že to dám(ne že bych někdy pila přez den, ten problém jsem ještě nikdy nemněla) až večer, pořád sama...

Ale udělala jsem kroky dopředu, cítím se jak ten bojovník v tom odkazu, musím "vyhodit odpadky" z hlavy.
Návyk překonat.
Upadla jsem už tolikrát, ale vidím, že se to lepší. Upadám míň a míň. Bráním se...dokonce jsem to řekla své rodině. Docházím k psychologovi a na další terapie. Já jdu do toho, snažím se a nevzdávám to.
Budu bojovat tak dlouho až to úplně dám, den po dni, měsíc po měsíci.
Člověk si myslí, že když to držíš v sobě(tak pro mně to bylo špatně) těch zkoušek na mou asi slabost, bylo vždy příliš a tak jsem to nezvládala a tak jsem se podělila s dalšími.
Rodina neskutečná. Sice jim padly huby až na zem,kdy jsem to nahlas řekla, nikdo nevěřil. Ale já opakovala "CHÁPETE FAKT JSEM ALKOHOLIK"
Ale vím, že jsem se zase posunula o krůček vpřed. Protože vím, že mi dnes nikdo z nich nenalije. Všichni se večer starají kde se nacházím a co dělám a proč třeba k ním nepříjdu přez noc, ať nejsem sama.
Krůček po krůčku se snažím dál a dál.
Zdravím Vás tady všechny a bojujme jako bojovníci.
A zdravím samozdřejmě i Ty, co tady jsou a zvládli to. Vím, že nebezpečí číhá pořád, ale dáváte to mnohem lépe nežli my tady v těch sračkách.


Jediným nebezpečím jsou myšlenky na tzv boj který popisujete. Existuje malá finta - místo toho si prostě řekněte, že už jste to dokázala.... Tím odpadnou tyhle stavy které nikomu nepomáhají a vyvolávají se špatným stavem mysli
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47436
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
A těm co se slovo BOJOVAT nelíbí se omlouvám, ale každý má právo na svůj názor a pro mně je to BOJ, tak to nazývám já.

A dokážete si přesně uvědomit s kým nebo čím vlastně bojujete?
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter