Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...176177178179180181182...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61645
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Orientační návod jak rozumně pít s mírou je pití do hladiny 0,5 ‰ alkoholu v krvi. Čísla uvádějí jednotky alkoholu, které je možné zkonzumovat za celou dobu pití. Jednotkou alkoholu je u nás půl litr 12° piva, 1,5 "deci" vína nebo 0,5 "deci" destilátu.
Kolik se dá skonzumovat do konce dané hodiny(aby šlo o pití s mírou,patrně také 1,2,3 "volné dny" v týdnu, aby se předešlo závislosti):
1. hodina
2. hodina
3. hodina
4. hodina
5. hodina
Muž 57-69 kg
1
1,5
2
2,25
2,5
Muž 70-82 kg
1,25
2
2,5
2,75
3
Muž nad 82 kg
1,5
2,25
2,75
2,75
3
Žena pod 56 kg
0,75
1
1,25
1,5
1,75
Žena 57-69 kg
1
1,25
1,75
2
2,25
Žena nad 70 kg
1,25
1,5
2
2,5
2,75

Výjmečně:tedy jednou opravdu za třeba 14 dnů a déle možné pít i do 0,8 promile alkoholu, to jsou pak tyto tabulky.

1. hodina
2. hodina
3. hodina
4. hodina
5. hodina
Muž 57-69 kg
1,75
2
2,5
2,75
3,25
Muž 70-82 kg
2
2,5
3
3,25
3,75
Muž nad 82 kg
2,5
3
3,5
3,75
4
Žena pod 56 kg
1,25
1,5
1,75
1,75
2
Žena 57-69 kg
1,5
1,75
2,25
2,25
2,75
Žena nad 70 kg
1,75
2,25
2,75
2,75
3

Takže ne, není to pití s mírou, co jsi popsala, takže to omez.Nemáš zač.
P.S.-desítka a dvanáctka třeba gambrinus 4,3% a dvanáctka plzeň 4,4% alkoholu je co do alkoholu záludnější snad desítka. Nejpodceňovanější pití.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 11/04/2021 23:31 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61646
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Ne nemám
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61647
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Kdyz to nepovazujes za problem, co te privadi na tyto stranky venovane alkoholu? Misto otazky do plena, jsem zkusil vysadit alkohol a pote si uvedomil, ze se jedna o zavislost, protoze jsem bez piva nevydrzel den. A to same cigarety. Ja jsem z nejakeho duvodu dostal do vinku umeni si vytvaret si zavislost na cemkoliv, alko, tabak, drogy, sport, jakykoliv navyk, ktery muze prerust v zavislost. Takze mam o zabavu do konce zivota postarano. Uz jsem si vyzkousel i zavislost na cukru. Proste musim byt porad ve strehu. Bezva
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61648
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Děkuji, budu se snažit to omezit
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61649
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Napsala jsem neboť nechci dopadnout jako brácha ten si to neumí ani přiznat ze se mu zda ze moc pije a vždy jak se opije tak dělá Mega bordel, a nebo furt vyhledává pití a je mu jedno co vipije Přiznám se mám ráda pivo ale. Nic jiného nepiju jako je tvrdé a nebo tak ale to pivo sy prostě dám tak sem chtěla vědět asi je toho moc nebot me to moc nepřislo ale. Nechci dopadnout jako brácha. Budu se snažit to omezit, ještě jednu moc dekuji
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61650
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucka. Nikdy som nebol tehotný, teda ani na meterskej. Ale za tie roky, čo som tu, som zistil jednu vec. Mnoho žien začínalo svoju "kariéru" na materskej. Takže maj sa na pozore. Ak je pravda čo píšeš, tak už tá pravidelnosť je nebezpečná. Píšeš, že máš rada pivo. A čo jeho účinok? Možno si ho neuvedomuješ, ale stále je to alkohol, aj ked je to len desiatka. A nikto z nás nezačínal s litrom borovičky na ex Nechcem ťa vystrašiť a robiť z teba hneď abstinentku. Len si na to dávaj pozor už aj vzhľadom na brata. Môžete mať tak trochu ten sklon k závislosti v sebe.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61651
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Nepít vůbec a pít zelený čaj nebo jiné čaje a kávu s mlékem. A k dítěti specielně, opilost nebo omámenost pivem fakt rodiči práci s dítětem neulehčí.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 12/04/2021 08:58 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61652
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucie napsal:
Ahoj dám si každý den doma aspoň 2 až 3 piva myslíte že to je moc někdy nad tým premislim ale nějak mě to nepřijde že by to bylo moc že bych mohla být závislá

Lucie napsal:
Děkuji, budu se snažit to omezit

V situaci , že se uklidnujete a přijde manžel opilý a je hádka, tak nemůžete se korigovat na "pití s mírou" a pokud pijete jako většina žen emocionálně, na emoce a jejich zklidnění je nemožné se udržet na ještě zdravé míře pro ženu nad 70 kg
1,25 piva do hodiny a
1,5 piva do dvou hodin.

Je mi líto, ale pití vůbec není pro vás, je to celkem jasná cesta do pekla alkoholické závislosti a domácího pití u žen bezedné sklenky.

Jánty napsal:
Nepít vůbec a pít zelený čaj nebo jiné čaje a kávu s mlékem. A k dítěti specielně, opilost nebo omámenost pivem fakt rodiči práci s dítětem neulehčí.

Mám dojem, že vaše práce by měla být spíše jít příkladem muži, že to jde bez alkoholu a že jeho alkohol mu nebudete tolerovat, než aby jste vy sama pokračovala. Střízlivá případně zvládnete od muže odejít.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 12/04/2021 09:57 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61653
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Praveze opilá vu wc nejsem dám si třeba dopoledne jedno pak odpoledne a pak večer když přítel dojde dom v pohodě tak si to 3 pivo nedám ale když dojde ozrali tak si prostě to 3 dám i večer mockrát sem odešla z malu ale vždy sem se vrátila asi nemám koule na to odejít a už se ne vracet přesně tak já to vidím u přítele a když může on tak proč by sem si nemohla dát já asi nemám tvrdu vůli
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61654
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucie napsal:
Praveze opilá vu wc nejsem dám si třeba dopoledne jedno pak odpoledne a pak večer když přítel dojde dom v pohodě tak si to 3 pivo nedám ale když dojde ozrali tak si prostě to 3 dám i večer mockrát sem odešla z malu ale vždy sem se vrátila asi nemám koule na to odejít a už se ne vracet přesně tak já to vidím u přítele a když může on tak proč by sem si nemohla dát já asi nemám tvrdu vůli

Dej si třeba basu!Každý tady vidí, že si trol.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
Nahoru
Stránka: 1...176177178179180181182...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter