Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...178179180181182183184...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61667
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Ja napsal:
Jánty napsal:
Lucie napsal:
Praveze opilá vu wc nejsem dám si třeba dopoledne jedno pak...

Dej si třeba basu!Každý tady vidí, že si trol.

"Troll-lol-lol-lá-la"...

..."keď susedovi zdochla koza = mne môžu, hoci-aj, obidve!!!"


Když někdo má návyk jen na pivo, tak má mít menší váhu na diskusi? Vždyť Lucie také pila pivo, tak jaképak copak.A myslím si, že je to trol, respektive někdo kdo píše pod jinou identitou.Je to můj názor.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 12/04/2021 12:57 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61668
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Mamka bohužel na to duši nemá aby ho vyhodila tehdy ho dvakrát vyhodila a dopadlo to tak že na alkohol si vzal prášky a policajti rozbyja li dveře a po druhé přišel dokonce i o práci a mamka je taká že to je jeho syn a že sy nevezme na svědomí že by se mu něco stalo že by sy to pak vicitala do konce života že by to byla její vína tak proto chce dát do léčení nebo tak ale on prostě zaboha nechce jít že alkoholik není to říkal i tým policajtom jak si je zavolal
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61669
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
No jo, tak maminka skonci v blazinci nebo v nemocnici vycerpanim a syn bude pit dal. Treba propoje mamince i barak nebo tak neco. Tak to je.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61670
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Oni jsou v pronájmu a smlouva je na ní bydlí snema ještě ségra a ta má 12 roku mamka je už tet na nervi sneho že zachvili přestane chodit do práce aby ho hlídala, už sme se dívali asi není nějaký papír na léčebnou a nebo tak že jak bude ozrali tak to podepíše a hned ho vemu do té léčebný ale nic také ho jsem nenašla
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61671
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucie napsal:
Mamka bohužel na to duši nemá aby ho vyhodila tehdy ho dvakrát vyhodila a dopadlo to tak že na alkohol si vzal prášky a policajti rozbyja li dveře a po druhé přišel dokonce i o práci a mamka je taká že to je jeho syn a že sy nevezme na svědomí že by se mu něco stalo že by sy to pak vicitala do konce života že by to byla její vína tak proto chce dát do léčení nebo tak ale on prostě zaboha nechce jít že alkoholik není to říkal i tým policajtom jak si je zavolal

Jasně trolle, ještě tě to baví...?
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61672
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucie,a i kdyby to podepsal, tak se ma stat co? Jednak ho pod vlivem do lecebny nevezmou. Druhak se tam bere na cekaci terminy. Za treti muze kdykoliv podepsat reverz a jedina cesta by asi byla soudne narizena lecba pro nejaky trestny cin nebo ohrozovani sebe nebo okoli. Porad mi z toho vychazi nejlepe pro alkoholikovo okoli nechat ho v tom a odriznout se od nej, zachrani sebe a sve blizke. Komu neni rady, tomu neni pomoci.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61673
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Už to asi chápu. Někdo si tu povídá sám se sebou a vytvořil si nick Lucie.

Já jen žádám dotyčného, protože můj čas je drahý a nebudu tu odpovídat zbytečně a radit těm co rady nežádají a baví se tu diskusemi sami se sebou, aby mne nechali být a dali mi pokoj.Nenechám se okrádat o čas odpovědmi na fiktivní nicky, které tu trolí diskuse.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 12/04/2021 15:12 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61674
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Omlouvám se ale nevěděla jsem kam napsat jsem tu nová asi to někomu vadí akorad se jdu podívat k našim jak to u nich vypadá
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61675
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lucie, je asi jedno kam pises. Nekdo ma mozna problem s tvou vyjadrovaci schopnosti, pravopisem a nekdo mozna ma pocit, ze si ze zdejsich delas srandu, resp. ze pises veci, ktere nejsou pravda. Me je to burt . Nerekl bych, ze se to vymyka realne situaci. Naopak.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61676
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Stef napsal: sa chcem spytat, mali ste niekto v rannej abstinencii vacsinou vecer pocit takej vnutornej psychickej bolesti ? Akoby zo samoty, osamelosti ?
Ano furt a stále.
Třeba jako, že nikdo mě nemá rád, nikdo mě nechápe. A proč zrovná já musím mít takový starosti. Svět je vůči mně pěkně nespavedlivej.
Je to jasný, že příjdou chmury. Odpíráš si svoji potřebu - alkohol.
Stef, píšeš, že ti chybí soc.kontakt. Před tím jsi zase měl kontaktů moc. Bary, kámoše muzikanty.
Co by jsi potřeboval, aby ti to pomohlo vyhrát?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...178179180181182183184...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter