Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...182183184185186187188...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61707
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Honza kedysi napísal:P.S.-změnil jsem si jméno asi jste to poznali z Janty.

Neviem, či som v obraze. Ale to diskutuješ sám so sebou?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 13/04/2021 18:24 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61708
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Tak z toho jsem taky zmatený jak lesní včela
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61709
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Chlap a zmatený? Že ty jsi nakonec ženská Michale!
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61710
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Honza napsal:
Chlap a zmatený? Že ty jsi nakonec ženská Michale!

Doufám, že to není příliš osobní. Michale, ale že ty diskutuješ hodně i na jiných platformách?Přijde mi, že jsi takový vydiskutovaný. Ono se pak těžko přepíná na konvence jiného fóra na jiné stránce. Já to mám podobně.

Potom moje některé vážnější příspěvky můžou vypadat jak moc nudné, ale o to přeci nejde viď Michale, zadiskutovat si můžeme každý i jinde.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 14/04/2021 10:39 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61711
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Čusek. Vpohodě já si nic osobně neberu , no v pár diskuzích jsem sport, psychika na FB apod, ale nijak zvlášť zase ne, sem tam něco přispěju během dne, když mám co říct, ale třeba o alkoholu jsem jen v jedné a to ZDE, pokud se ptáš na to
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61722
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Den 6. vecer, ted sa prejavuje bazenie, ze by som chcel zdielat s niekym zabavu, pokec, zazitky akoby, som taky nabudeny, nepokojny, ale necem si to moc rozbiehat v hlave, mozno je to i sposobene socialnou izolaci, ale poznam len rizikovych ludi, takze si to necham zajst, a ked budem vnimat ze by som to ustal tak sa s niekym uvidim, lebo ten demon vo mne vymysla, ale vnimam, ze co by chcel v skrytosti, je to trosku take neprijemne pocitovo inac, motivujem sa ked nemam bazenie, ze chcem byt sportovec, vyzerat dobre a citit sa fajn, zit aktivne a pohode
Prajem kazdemu tady pekny vecer lidicky
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 14/04/2021 20:18 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61723
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Super Stefe, bažení přejde, noví kamarádi se najdou, léto za rohem bude dobře. Vydrž bude to slabší a slabší - neuhýbej z cesty! Taky fajn večer!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61725
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Se prihlas do klubu ceskych turistu nebo tak neco, treba to pomuze .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61726
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Náděj a optimismus každé ráno je to nejdůležitější. A nenechat si jej pokazit od přísavek a škodičů a radílků a přechytrálků a kukaček.
Čaj s Vámi!Mucinky muck :-*
Selfimposedteetotaller

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61727
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
stala sa mi taka vec,
uvazoval som nad zivotom jak zvyknem niekedy, ze aby sa navzajom nezrali zivocichy, rastliny, teda biodiverzita, a aby nevznikali nehody a vynalezy pouzivali na dobre umysly/ucely a aby sme sa respektovali i napriek rozdielom, pak som filozofoval, ze:
no zivot, aky ho pozname, je aky je, farebny od ciernej az po bielu, vedecky organicka a anorganicka chemia, fyzika, matematika, a 1 000 000 dalsich filozofii, a ak by taky nebol, tak asi ani by sa nemal kto nad tym teraz takto zamyslat (myslim seba) ???? no i tak je krehkejsi ako najkrehkejsie sklo a tvrdsi ako ten najtvrdsi diamant, aky zmysel a vymysel/vytvor, a co nevieme ?
vysledok E ako na kalkulacke v mojej makovicke

pak som dostal pocit , ze vlastne vsetko moze byt jedno, a ze kludne teda mozem pit, ak to nema zmysel, atd atd a citil som sa nespokojne, ze takyto proste ma to mat konecny vysledok ???
tak som sa opytal seba ze ak to nema zmysel,tak preco prave by som mal pit a preco nie naopak nepit? ved ak to je jedno tak mozem i nepit
No a potom som si povedal, ze vlastne ked sme obmedzeni vnimanim a poznanim, tak ani nemozem vediet ze to je jedno a nema nic zmysel a isto je za nasim vnimanim a poznanim,co nas presahuje.
No nakoniec mi viete co napadlo ? a uplne do toho zapadlo, - ta vec/motlitba/myslienka co sa spomina aj na AA:

1url.cz/@smelostvyrovnanostrozum

to je sila tak si vravim ze wau a som naozaj rad, ze to neskoncilo pri tom predkonecnom vysledku jajaj

Michal dakujem za podporu a MichalB dakujem za radu
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 15/04/2021 01:31 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...182183184185186187188...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter