Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...183184185186187188189190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61736
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Stefe někdy moc přemýšlení škodí a ty myšlenky Tě dovedou někde, kde nechceš, pak začneš uvažovat třeba i o pití. Ale zkus se zamyslet takto, kdyby jsi teď začal pít a pil tak jako dosud, kde by jsi byl za dva roky? Celkem jisto jistě by jsi byl na tom stejně nebo hůř jako teď a to na v tom lepším případě, že by se Ti pod vlivem nestal nějaký průser. Ale když pot nebudeš, tak za 2 roky můžeš být úplně někde jinde, můžeš zažít spoustu věcí, najít si ženu a třeba mít už rodinu, kdo ví?! Ale ta první varianta je jasná, kde by to spělo, já si třeba na chlast teď prakticky nebýt fóra nevzpomenu a ikdyž mi není někdy ok, tak mě nenapadá, že bych to vyřešil flaškou... Drž se! Dneska myslím máš týden, super začátek!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61737
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Je to tak. Mysleni zatemnuje vnimani. Vtipne je, ze kdyz jsem si to rekl a konal, ukazalo se, ze jsem mel nejdrive myslet .. Ale toto platilo jen a jen ke vztahu k zenam, k zadnemu jinemu tematu. A jak vime, u zen je, at udelas, co udelat, vzdy spatne
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61738
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Dakujem Michale,
cenim si Tvojej spravy/sprav, mas pravdu, uplne s Tebou suhlasim, a pomaha mi to, velmi super pohlad/postoj a realita/realny. Dnes 7mi den.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61739
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Stef, na facebooku jsou urcite skupiny lidi, kteri se venuji konkretnim sportum, turistice, modelarine a co ja vim cemu, tak treba by to mohl byt zpusob, jak poznat nove lidi a saturovat socialni kontakt.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61740
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Ahoj MichaleB, je to dobry napad isto, skusim nieco hladat, pak jak sa to otevre, tak su i rozne kluby napr bezecky, mozno cyklisti, fitness, atd. niekam sa prihlasit prekonat taku soc. tremu/fobiu, ale to je len v hlave, jak som sa pohyboval len v urcitej skupine ludi, si pridem niekedy iny, ale kazdy sme nejaky a vsetci sme len ludia, (ved nejdem balit "Claudiu Schiffer" a aj keby tak je vacsia sanca ze by som ju zbalil ako keby som neskusil nic ), je to vyzva a je fajn premenit uzkost strach tremu na akciu Je to isto velmi podstatna cast. Dakujem
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 15/04/2021 22:27 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61741
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Az se otevre co? Na kolo, beh, bezky, in-line apod. neni potreba nic otevirat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61742
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Myslel som, ze ked sa rozvolnia opatrenia tak su aj oficialne kurzy. Ale to je cekacka viem.
Pozriem ten fb, ci najdem nejake skupiny atak. Vyckavanie je niekedy risk, inokedy zasa sa vravi, ze exalkaci chcu vsetko hned a nevedia cekat. (asi sa mysli veci s ktorymi clovek nevie pohnut a pak sa stresuje),ale tak nepodstatne, podstata:
Cokolvek co pomoze a da sa zrealizovat je isto fajn
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 16/04/2021 00:49 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61743
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Nemam to vyzkoumane, ale asi bych to nenavazoval na alkoholismus. Maji to napr. i lide s poruchou pozornosti a urcite i jine typy lidi (jine diagnozy). Jestli ty takhle nahodou zbytecne moc nepremyslis, nehledas vymluvy - takove otazky kladu sam sobe. Nekdy moc premysleni skodi, protoze muze uniknout prilezitost, naopak zbrklost asi neni take dobra. No a nejlepe mi z toho vychazi - poslouchat to, cemu se rika intuice, srdce.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61744
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
dnes na prechadzke asi pred 2 hodinami som dostal silene chute, drzi ma to ako kliest, skusil som vodu a i sladke, a ked sa uz to nevykrijem a rozhodnem ze to nedam a podlahujem a rozhodnem sa ist, tak mi pride este inac a viac blbo, bol som sa hned vyxrat, tlak v hlave, pocit zimnice a az triaska pri tom cravingu, moj mozog je akoby v krci, a ked by som mu dal pivo tak by mi bolo asi este horsie, je to sila toto prekonavat, neustal by som to uz, keby ze nemam take stavy ked si poviem tak jo uz to nevydrzim. Take silene cravingy
Na jednej strane mam chute a vyjavy tych spomienok a na druhej strane necitim sa ist medzi ludi ze mi bude len blbsie, lebo uz len to rozhodnutie dobre idem a uz mi je blbo, takto takto "nedobrovolne" prezivam a mozno to nedam, ak tak budem muset zas zacinat, to je vp, viem co treba robit ale i tak ...
asi to cele je abstak po 8 dnoch alebo craving ale aj aj

ked si poviem, ze 'podme' tak mi pride este blbsie, a pritom ma to sere, ze nemozem, a pritom rad by som abstinoval
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 16/04/2021 19:57 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61745
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
A kde se to bere? Nejaky duvod to mit bude.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...183184185186187188189190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter