Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50585
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj dámy, tak já se hlasim do klubu trojabstinentů.. nekouřím 14 let, nepiju skoro dva. No a ten sexu někde mezi tím
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50586
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Pekný deň.

Nepijem dva mesiace, baženia mám často. Po počiatočnej euforii depka za depkou, na sex nemám chuť, fajčím jednu od druhej.Je to tažký boj. Ešte stále mávam bolesti hlavy, zaspať sa mi darí až okolo druhej ráno . Dúfam, že po troch mesiacoch sa aspoň trochu prilepší aspoň v chuti na chlast. Držím Vám palce. A sebe tiež..
Nadine
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50587
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak ako najlepšie riešenie ešte nemusí byť nutne dobré, ani ja sa nemám lepšie kvôli tomu, že niekto sa má zle. Logika.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50588
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Mne pomáhajú príspevky , kde sa dočítam , že to postupne odzneje. Zatiaľ sa neviem premôcť ku aktivite, aktívny pohyb by mi určite pomohol
Podľa psychiatra nechuť k sexu a aj moje nálady môžu súvisieť s predpísanými tabletkami. Takže teraz neviem, či brať tabletky a mat menej intenzívne baženie ale depky, alebo naopak :-D .
Nadine
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50589
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
...a v jednej knihe mali tabletky proti smädu, ušetrí sa tým kopec času. Potom môže človek, alebo iná bytosť, počas toho ušetreného času pomaličký ísť ku studničke.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50590
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Nadine - co zobeš mužu-li se ptát? Já měla jeden čas Neurol při akutní atace panicke poruchy a jinak Zoloft, jako po tom bych vypila snad i Atlantik
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50591
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Nespoznaný ... ale ja nie som Malý princ, strach zo zlyhania mi zatiaľ nedovoľuje ísť ku studničke . Za tých 53 minút cesty mi hrozí recidíva . Ešte som abstinujúce mláďatko

Pistácie , beriem 1 x denne Adepend (naltrexóniumchlorid).

Diazepam som brala prvých 10 dní abstinencie.,

Na SVK je Antabus zakázaný, navrhovali mi jeho miernejšiu alternatívu -entizol , ale toto mi akosi nevonia,v mojej hlave je to postavené tak, že nepotrebujem bubáka tabletku, lebo mi príde zle. Buď chcem, alebo nechcem...Ak by som chcela pit ,alebo by som proste zlyhala, tak prepijem Entizol, alebo si ho proste nepôjdem vyzdvihnut .

Na depky neberiem nič... neviem posúdiť totiž, či je to stav odvykania, alebo diagnóza
Nadine
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/08/2018 15:23 Provedl: Nadine.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50592
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj jsem tu nová tyto stránky sledují už několik let. Jen čtu a dnes poprvé odpovídám. Ráda bych Vám napsala svůj příběh. Pila jsem několik let í v těhotenství. Klasika práce,stres,když jsem byla v 8.měsíci těhotenství umřela mi máma,byla těžká alkpolička a prostě se přechlastala. Díky ní znám všehny léčebny v ČR.V některých byla í několikrát.Můj táta zemřel,když nejmladší dceři byl 1 rok. Ale k věci:Mám nového manžela 6 let. Dva roky jsem před ním tajila,že piju. Lahve schované ve skříni a všude možně,však to znáte. Jednou jsem se na sebe tak naštvala,že piju a jsem zas natekla,hnusná,řvu bezdůvodně na děti.Tak jsem se svěřila manželova se vším.Světe div se neopustil mě,ale musela jsem odevzdat kreditku,hotovost. Když jsem Šla jsem k holiči on seděl v křesle a čekal až budu hotová aby zaplatil,stejně masáž.pedikura. Když jsem se ožrala a měla kocovinu tak mě donutil jít na houby,koupaliště,to bylo super jed s kocovinou a vedru s dětma na koupání. Asi jsem nezminila,že máme dohromady 4 děti.Tak to trvalo rok. Dnes po třech letech jsem na tom tak,že jdeme do hospody dám si víno,nealko,někdy se i opiju,ale už jsem do toho kolotoče nespadla,on mi to nedovolí. Joooo a kreditní už mám u sebe. A nemám chuť si koupit alkohol. Pila jsem dvě láhve vína denně a placku vodky. Takže všichni do toho jde to žít normálně.
[img/]
Mirka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50593
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Doktor ředkvička se hlásí do služby . Kolem vinotéky se vztyčenou hlavou. Chutě by byly. Ředkvičky neměli, mám meloun s limetkou.


Mirko, máš skvělýho manžela, klobouk dolů.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50594
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Mám nejlepšího na světě asi mě fakt miluje. Gratuluji k úspěchu,nechceš si brát ředkvičky do kabelky?
Mirka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter