Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: půlroku bez alkoholu bylo fajně a pak 2piva a...
#54291
půlroku bez alkoholu bylo fajně a pak 2piva a... Před 5 rok  
Zdravím lidičky u aa jsem byl moc mi pomohlo pul roku se držet od chlastu musím říct ze to bylo dobre období lidi už se na me nedivaly skrz prsty ne ze by me to zajimalo ale prostě byli vidět změny drzeli mi palce atd. Ale pak jsem prestal chodit do AA a myslel jsem si ze boj s chlastem zvládnu sam ale ne tři mesice po poslední návštěvě AA jsem na vylete na Slovensku da tri piva a citil jsem tu opilostuúzko ale vse se zdalo na pohodu ze to je jen úlet ze si už nedám ale co pak nasledoval kdy jsem se tvari ze jsem nepil ale pritotom jsem si dal zase a zase zatim jen u piva no co následovalo v další týdnech měsících jsem pridal tvrdý alkohol furt v pohodě mám to pod kontrolou ale oak tento týden jsem se tak ožral jelikož jsem chtěl jit dom me přemlouvali at zustanu a dame si panacka no a jak jsem byl pod parou byl jsem opily ale myslel jsem ze jsou kamarádi ze pochopi jemnou provokaci ale asi ne no dosloto do stadia vypadni a bitkou ale druhy den jsem nel zbytkac a jeste novou práci prostě v haji nechápu proc je to tak těžký prestam vsude ty nalejvarny a ta radost lidi kteří mají rádost lidi kteří maj problém s alkoholem vim jsem na to sam ale je těžký vyskočit z rozjeteho vlaku
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/03/2019 18:54 Provedl: Stopka. Důvod: korekce
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54295
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
Petr,

a "prečo navštevuješ "toxické" prostredia/krčmy?!?"

(..."chýba Ti "len" možnosť dostať po papuli alebo aj to "chválenie" a potľapkávanie ožranov??!")


Vráť sa tam kde sa cítiš bezpečne!....
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54297
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
Chci s tímto skoncovat ale ted jsem dva dny v depresi zle mi je a myšlenky mam nekde jinde furt se mi promítá to co se dělo proc ja jsem byl nejhorší když jsem chtěl jit pryc proc me premlouvali ať zustanu kdybych odesel nic by se nestalo ale vse se ještě zhoršilo stve me to
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54299
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
Ahoj Petře, co Ti mohu poradit vrať se zpět do aček,vypovidej se ,když ti pomohly předtím pomohou opět.Zacnes znovu a už si dáš pozor,abys našel tam kde to není bezpečné. Áčkaři Ti hlavu neutrhnou a ty odlehcis svou duši.
Pokud alkoholik zůstane na vše sam a cítí se ,že to má pod kontrolou ,většinou se mu to vymkne z rukou.
A proč tě premlouvali ať s nima piješ?Prostě nechtěli, abys byl lepší než oni.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/03/2019 14:26 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54300
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
Už jsem odhodlaný o vikendu tam pujdu dneska bych sel ale pujdu si ještě s přítelkyni promluvit o tom co se poslední době děje a zkusim ji premluvi aby sla se mnou když tam bude mozna to uvidí i z jiného úhlu pohledu na muj problém všichni kamarádi pijí se v oblezeni v době kdy jsem nepil tak jsem chodil do zahradek kde delali grillovani a piti zvládal jsem to nenalival jsem si dal jsem si kofolu par klobás a tim to koncilo ani spetka alkoholu a právě jsem potka kamarady ale ty co me v to podporovaly ale zvrtlo se to tak ze 2 piva me nezabíjí ale vim ze jsem tam kde jsem byl pred tim asi to tak ma byt ze zkusil jsem si to a vim kamto vede do temnoty jen kdy jsi vzpomenu na ostudy co bxli díky alkoholu bo za strizliva bych to neudělal mam rodinu a nechci aby to alkoholove seknuti trpeli jednou se prisel dom ožraly a uz nikdy nechci v te situaci jsem mysle ze jsem strizlivy ale nebyl me natocila druhy den ukázala video a zeptala se znova byl jsi fakt střízlivý a ja se jen smal ale co se stalo tento tyden uz dekuji nechci proste o vikendu jdu do AA
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54305
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
"...proc ja jsem byl nejhorší když jsem chtěl jit pryc proc me premlouvali ať zustanu kdybych odesel nic by se nestalo ..."

Petře. Ty si neuvedomuješ jednu vec. Problém nie sú teraz kamaráti. To už teraz bola len posledná kvapka. Problém nastal oveľa skôr. Na výlete tom výlete na Slovensku. Tam si predsa nebol s kamarátmi. Prečo si si dal vtedy tie 3 pivá? To je ten tvoj osudný deň. Nie, že si sa teraz ožral.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54308
Re: půl roku bez alkoholu bylo fajně a dve piva topol Před 5 rok  
Jsem si vědom že to byla tam ta chyba a chyba toho že jsem přestal chodit do AA zitra jdu b o to držím v sobě
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter