Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Takhle už to nechci
#57284
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Dnes jsem shodou okolnosti taky na caji. V mem pripade je to cerstvy zazvor s medem a citronem.
Byl jsem nekde v tom zlym svete infikovan tou snad nejsmrtelnejsi chorobou co existuje. Rymou.
Snad neni pozde a dokazu tu bestii porazit
Za prvni 2tydny bez chlastu jsem sundal 4kg. Ono zase ze 110kg to jde asi snadno. Od te doby jsem se nevazil, ale vzhledem k memu hluboce intimnimu vztahu s lednici se obavam, ze tam uz zadny zasadni posun smerem dolu nezaznamenam.
Ale co uz, "cistota" pul zdravi.
A 106kg pri 190cm taky neni zadna tragedie.

Jsem tlustej, protoze nejsem linej se najist
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57285
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Malachiáš napsal:
Dnes jsem shodou okolnosti taky na caji. V mem pripade je to cerstvy zazvor s medem a citronem.
Byl jsem nekde v tom zlym svete infikovan tou snad nejsmrtelnejsi chorobou co existuje. Rymou.
Snad neni pozde a dokazu tu bestii porazit
Za prvni 2tydny bez chlastu jsem sundal 4kg. Ono zase ze 110kg to jde asi snadno. Od te doby jsem se nevazil, ale vzhledem k memu hluboce intimnimu vztahu s lednici se obavam, ze tam uz zadny zasadni posun smerem dolu nezaznamenam.
Ale co uz, "cistota" pul zdravi.
A 106kg pri 190cm taky neni zadna tragedie.

Jsem tlustej, protoze "nejsem línej se najíst"...

...a i "proto vypadám takhle:"

1url.cz/KMm2M
...(a chlašču.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/11/2019 09:47 Provedl: Ja.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57286
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Marika,
nechce bejt rejpal, ale možná by bylo líp, kdyby ten orosený džbánek vůbec nebyl.
Ale seš dobrá.
Už jsi se přihlásíla na terapii?
Mají dlouhý čekací doby. Když jsem se ojednala, tak mě vzala až někdy za 6 týdnů. Připadalo mi to nekonečný. Upnula jsem se k tomu a vůbec mi to neutíkalo.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57287
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Eriko, ze dzbankem s Tebou souhlasim, ovsem manzel si pro to pivo proste zajde bez ohledu, co si myslim ja, navic je fakt, ze problem mam spis ja nez on. Kazdopadne klidne rypej, ja si opravnene kritiky vazim:-) té terapie se trochu bojím a tak jsem se ještě neobjednala.. nějak mám problém mu zavolat.. nesnáším trapno.. no muzu se objednat i přes mail.. takže hurá do toho.. 700kc/50 min.. doufám, ze to bude přínos hodný té sumy.. a Tobě ta terapie pomohla nebo pomáhá ještě..?
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57288
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ja jsem manzeloj nahlasila problem. Na letni dovoleny, jako moje podpora, nepil.
A co se tyka terapie, tak ja se byla dvakrat. Pak jsem se dohodla s pani terapeutkou, ze mam jinou predstavu, nez ona nabizi.
Ale to platilo o mne, to nemusi platit o tobe
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57290
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Marika napsal:
statecne jsem odolala krasne cerstvymu pivu ve dzbanku, co prinesl odnaproti muj skvelej manzel

Tohle by chtelo nejak poresit . Pokud se snazis nepit tak jeden ze zakladnich kroku by mela byt cista domacnost. Ne navzdy ale na cas nez ziskas vic jistoty a kontroly. Bylo by lepsi si s manzelem promluvit, vysvetlit mu ze mas veliky problem a potrebujes pomoc a spolupraci.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57291
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Gennosuke, mas samozrejme pravdu, bhz nase vztahy jsou celkove nejaky divny. Někdy mam pocit, ze mu (manzelovi) to takhle vyhovuje. Resili jsme v minulosti manzelskou krizi a pripadnej rozvod z me strany, kdy jsem to měla jeste docela pod kontrolou a rekneme v norme, byt vyssi, ale niceho jsme se nedobrali, i nejaka ta poradna probehla, bez efektu, já bych se tenkrat i rozvedla, ale nemela jsem na to odvahu (2 deti s hendikepem, bydleni atd), a tak to nejak vyhnilo. No kazdopadne ten dzbanek si donese tak jak tak a rekne mi, ať si svoje problemy vyresim sama, ze on se omezovat nebude. Na jeho pomoc se spolehnout nemuzu. Budu to muset zvládnout sama, doufám, ze i tady s vama.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57292
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj. Na začátek, bych se trochu představila.. Je mi 26 let. Včera odpoledne jsem si to konečně přiznala. Byl to velký krok, který jsem měla udělat už dávno. S alkoholem jsem začala před 7mi lety. Ale intenzivně pít v roce 2015. To bylo, když mně neprávem obvinili, že jsem jim ukradla telefon. A bylo na mně podané trestní oznámení. Nejhorší pro mně bylo, že mi nevěřil vůbec nikdo. A to byl ten impuls, kdy jsem si tajně začala kupovat flašky vodky a pít tajně sama v pokoji. Potom jsem změnila zaměstnání. Ale to mi moc nepomohlo. Bydlela jsem na ubytovně a tam byli lidi, co pili. A já s nimi.. Rok se s rokem sešel a já si našla přítele. Měl to pro mně být krok přestat. Ale nestalo se tak kaslal na mně byl víc s kamarády a hrál Playstation. Opět jsem to řešila alkoholem. Pak přišel další vztah. Bohužel s alkoholikem. Opět pití. Potom jsme se strašně pohádali a já od něj utekla domů byl březen 2017. Opět nová práce nový lidi. Tak jsem si myslela naivně, že by to mohlo skončit. Ba naopak jsem se seznámila s lidmi, kteří pili na nádraží a každou odpolední opět v lihu. Letos v dubnu po 2 letech a je ti dnech v práci jsem dostala výpověď. Nový přítel. Nová práce. Opět alkoholik. S ním to nemělo dlouhé trvání. A tak přišel další rozchod. Opět jsem odešla k mamce. Letošní červenec. Pořád jsem si to neuvědomovala. A doma mi to říkali pořád. Ať se jdu léčit. Neviděla jsem neslyšela... Minulý týden v pátek, výplata a Lucka měla pre. Bylo mi to jedno... Celý víkend jsem pila. Skončilo to tak že mám odřené záda, poraněnou nohu. Od pátku vypite s jedním kámošem 5 flašek.. Včera probuzení z kómatu a zjištění, že další 2 úplně plné mám pod oblečením v pokoji.. Slzy, stres a úzkost. Podpora v celé rodině. Dnes jdu k obvodní lékařce po práci a budeme to řešit
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57293
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Lucko, to je šílený, co píšeš, je Ti teprve 26, podporu rodiny mas, drz se těch, co Te mají opravdu rádi a utikej si zachranit zivot. Já dnes zacinam 4.den bez a zatim to jde, držím palce a hlavně jdi k té doktorce.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57294
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj děvčata a chlapci. Hrozně ráda bych sem napsala můj příběh, abych vám pomohla. Ale nechci nic psát veřejně... Spousta lidí to o mne neví a nechci aby věděli...... Chci vám ale říct, že jsem byla alkoholička. Minimálně jsem měla k závislosti dost slušně nakročeno. Ale spíš si myslím že už jsem závislá byla. A co mi pomohlo? Můj přítel. Jednou večer jsem přišla zase dost opilá a on mi prostě a jasně řekl, ať si piju, ale on u toho nebude. Hned jsem si řekla "tyjo, tak to je dobrý, tak vždycky když budu chtít pít, tak odejdu a on mi to bude tolerovat". Pak mozek sebral poslední zbytky rozumu a řekl si "ty krávo blbá, on to myslel tak, že když budeš pít dál, tak se rozejdete!" A já ho tak moc milovala, takže jsem přestala pít. A on kvůli mě půl roku abstinoval. Stručně řečeno, vyléčila mne láska k němu a taky moje hodně silná vůle. Lidi, je to jen v hlavě! Musíte si to tam porovnat a zjistíte, že nikdy žádná sklenička alkoholu nestojí za to, abyste jí vypili! S alkoholem nikdy nic není lepší, NIKDY. Nic se nezmění, mění se jenom váš pohled na věc. A ten je lepší mít střízlivej. Už dva roky nepiju. A je to to nejlepší co jsem mohla udělat. Vlastně spolu s tím, že jsem po xxxx letech přestala i kouřit. Taky s podporou přítele. Lidi, musím říct že jsem teď šťastná a spokojená. Prosím, zkuste to, vydržte!! Najděte si v někom oporu, nepijte nějaký náhražky (místo alkoholu čaj, nebo nealkoholický pivo/víno), neberte to jako utrpení ale jako cestu k lepšímu životu. Zbavte se lidí kteří vás poňoukají k alkoholu. Je to váš život a máte jeden jediný, neutopte ho v alkoholu. Opravdu to jde, stačí jen chtít! Dokážete všechno co si usmyslíte!
Sedmikráska
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter