Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#57672
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Ja som to bol....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57673
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
jo ty
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57674
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Ten strach z toho, ze to nezvladnes, je pochopitelnej. Kdyby nebyl ten strach, nebo obavy, tak by asi clovek rychle ztratil ostazitost.
Ja tu po dovoleny na Morave priznala, ze jsem si i brekla. Ne z toho, ze bych selhala, ale z toho, jak jsem se snazila abstinovat. A bylo to tak tezky. Kurna tezky!!!
Ostatne po pul roku abstinence, byla Morava a cyklo vylety kolem sklipku, hodne blbej napad.
Oslavy, dovoleny a vubec veskery akce co jsi mela spojeny s pijim jsou zatezkavaci zkouska.
Vetsinou jsem to resila tim, ze jsem se pasovala na ridice.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57675
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
no léta na Pálavě se děsím, ale to je ještě daleko jinak máme hospodu 20 minut pěšky.. na řízení se vymlouvat nemůžu, ale já se nebojím reakcí okolí, to já je umím odpálkovat nebo se vymluvit na "suchý leden" ale sebe se bojím. že se naoiju prostě.. musím si najít nějakou mantru a celý večer si ju opakovat aby mozek nedostal šanci
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57676
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Ja toho ridice delala pro svoje alibi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57677
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
vzhledem k tomu, že jsem schopna řídit opilá to není dobrý nápad, v případě selhání
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57678
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
No jo. To se mi moc nepovedlo
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57680
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Inko, náhodou jsi dobrá, jak jsi to teď zvládla. A ty jsi nezasvětila manžela do svého plánu omezovat/abstinovat, že ti nabídl víno?
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57681
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
zatím ne. moc nevím jak na to..
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57686
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
MichalB napsal:
... a zeny nemaji moznost byt alkoholicky nebo co to ja zvlastni pohled na svet?
Zavislost si nevybira pohlavi.

Velke procento lidi jiste budou bolet zada a budou to i zeny a kaslou na cviceni a nejradsi by prasky, aby bolest ustala.

To stejne u piti. Jen ty bolava zada jsou slyset jen pri stiznostech a nejsou viditelne a nedelaji z cloveka socialni/fyzickou trosku.

A rikat nekomu, ze ma vetsi problem nez si mozna mysli.
Jak neco takoveho muzu rici? Vim snad, jak nad tim dana osoba premysli? Treba to vubec jako problem nevnima.

Nekdo holt zavislosti propadne rychle, nekteri pomaleji, nekteri vubec (a ti si nici zdravi treba cely zivot pravidelnym popijenim, kteremu rikaji: nechlastam, piju jako kazdy druhy) a nekteri jsou nekde na pomezi zavislosti, ale neprehani to do extremu (vseho dost casu).

Ja osobne mam sklony k zavislostem obecne: na sportu, na kafi, na nikotinu, na chlastu, na drogach, na cukru.

Cukr .. jidlo .. kolik lidi ma zvislost na jidle, cukru. Nakupovani. Atd. Pravda, nevyradi to lidi ze zivota - ne hned a ne tak okate jako chlast a nektere drogy.



Vidíš, sama si napsala, jak může nekdo rict, že ma vetsi probkem nez si je ochoten pripustit? No ty, holka ho máš hodně velky a dle toho, co pises ti to nedochazi. Clovek, ktery dokaze sednout za volant ozraly u mne nema zlitovani, a alkoholizmus je sice nemoc ale lide si ji zpusobuji samy vymluvami na uzkosti, deprese, atd.. mam s alkacmi letile zkusenosti ale tebe vnimam sama pro sebe jako odstrasujici priklad...jak bych nechtela dopadout, ozrala zena a matka..
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter