Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58975
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Genn- termín jsem si bohužel dala. od toho 6. 12. jsme chtěla vydržet 30 dní.. a dala jsem 9
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58976
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Inko, znovu a lepe
Podruhe to bude lepsi. Uz vis jak vypada krize. A taky uz vis, jak nici moralni kocovina.

To by ti mohlo dodat silu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58977
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
eriko no ta morální je horší takže 1.leden, nové datum. jen 30 dní ale představa několika měsíců?:? uf
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58978
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
teda 15-leden
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58979
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
inka napsal:
navíc ten Bůh tam.. já vím, že nejde typicky o toho konkrétního Boha a že každý máme tu svou podobu čemu věřit..

Hele v pohode . Treba ja jsem tak nejak od zacatku tusil ze AA proste nejsou pro me. Ale moje terapeutka byla nekompromisni a donutila me tam jit. Ze to musim vyzkouset. No a fakt jsem se tam necitil . Pritom sem chodi spousty lidi co na AA nedaji dopustit. Tohle je fakt strasne individualni a kazdemu vyhovuje neco jineho. Co jednomu alkoholikovi muze pomahat a podrzi ho muze jinyho poslat ke dnu a je treba si to vyzkouset.

Naruseni soukromi uplne chapu ale jen mala poznamka - pocitej s tim ze lide ve Tvem okoli uz tusi. Treba ja jsem si naivne myslel jak jsem mazanej a dumyslne svoji zavislost skryvam . Po nejake dobe co jsem byl cisty si me pozvala sefova na duverny rozhovor (mysleno v kancelari se vypnulo nahravani). Uplne otevrene se zeptala ze vidi ze vypadam mnohem lip a jestli povazuju svuj problem za vyreseny. Rikam ze ano a ona ze je moc rada protoze se bala ze jinak bude muset "vyresit" me.

Kdyby jsi se nakonec rozhodla vyhledat lekare a nasadit plnou ambulantni lecbu tak se fakt neboj kdyz zjistis ze si s lekarem nesedite. To je uplne normalni - seriozni lekar by to mel sam poznat a nabidnout Ti zkusit to s nekym jinym. Ja jsem vystridal nakonec 3 terapeuty nez jsem "zakotvil" a mel jsem pocit ze mi sezeni neco davaji.

PS
9 dni neni vubec spatnych - pokud opravdu vis proc jsi selhala a uz planujes jak tomu predejit. Ja jsem zacinal presne takhle... porad jsem padal a vstaval a zaroven jsem se nutil neustale premyslet (nakonec jsem si to psal) PROC. PROC SE TO SAKRA ZASE PODELALO. Asi po ctvrt roce jsem mel slusny seznam "situaci" o kterych jsem vedel ze proste nesmi nastat jinak padam. Pak uz to slo lip...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58980
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
inka napsal:
ale představa několika měsíců?:? uf

NIC TAKOVEHO!!! Inko tenhle "udel" Te rychle zlomi . Takhle nesmis uvazovat. Neboj se... na tyhle plany prijde cas pozdeji - az budes zase pani ve sve vlastni hlave. Pro dnesek a mnoho dalsich dni Ti staci jedine...

...DNES NE...

A kazdy uspesny den se ohledni, poradne si rozmysli co jsi udelala dobre, co jsi mohla udelat lip a vytipuj si potencionani krizove situace kteryma jsi prosla a ved si hezky seznam kde si budes delat carky.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58981
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Inko: Ty jdeš někde na Silvestra?

Já teda všem řekla, že ne, ale stejně určitě u mně lidé budou zvonit a volat na přípitek. Co dělat v takovéto situaci, poradíte?

A další věc, za pár dnů mám narozeniny, já teda rodině řekla, že bych chtěla tento rok, aby ke mně nechodili. Dívali se, jakbych upadla na hlavu a to by pro mně byla také šílená zkouška u kt. bych mohla upadnout a přece je pak nevyhodím.
Jak znám otce, tak pokud nic nebude na stole, tak pošle pro alkohol mamku domů :/ a v této situaci babo raď.
Proto jsem je taky prosila, ať tento rok ke mně nechodí.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58982
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
No nic, nějak mi to tady přestalo fungovat. Nevím proč. Jdu se na chvíli učit.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58983
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Angi jsme tady, hele co kdybys rodině řekla o svém problému, jinak to asi nepůjde. Řekni to i přátelům, pak poznáš kdo ti pomůže a kdo to neskousne. Ber to tak,že je to nemoc a nás abstinujících alkoholiků a alkoholiků jsou desetitisíce. Je to nemoc a ty se chceš vyléčit.....a fungovat...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58984
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Ahoj Holky, kluci,
čtu Vás a je to síla. V tom pijáctví je algoritmus, který si jedeme všichni a v podstatě to u všech končí stejně. Joo, vydržela jsem 14 dní , mám to pod kontrolou. Také důvěrně znám.
Tatínek se nelepší, syn je Covid negativní, díky Bohu a zrušili mi v neděli tu zkoušku, prý až v lednu. To to zase všechno zapomenu.
Ale těším se na volno, jsem urvaná jak pes.
Hrozně bych potřebovala vypadnout, ale nemůžu tu nechat mámu. ALe vlastně asi dobře, chatu mám spojenou s alkoholem, chlastaj tam všichni.
Genno, i pro mně jsou Tvé řádky velice poučné, dobře se čtou.
Inko, máš velký talent na psaní. Znáš knížku od Míši Duffkové Zápisník alkoholičky? Doporučuji.
Angelino, Eriko a všichni tady, držte se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter