Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#57742
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Mně to funguje, už 12 dní čistá, ale u mně je to třeba tím, že ještě jsem nebyla na tom tak jako někteří tady... Jen jsem si uvědomila, že opravdu musím omezit chlast dokud to jde vlastními silami. Ale já třeba nepila denně litr tvrdyho, ale dva krát týdně s tím, že intervaly se uz začínali nebezpečně zkracovat.


Martinka, vieš komu patria tie slová?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 19/01/2020 10:59 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57743
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
No vidis a z teen cas som pokrocila tak ze alkohol pijem naoaj minimalne..naposledy v piatok dva deci vina..
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57744
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Však OK. Pekné. A to si vážne vyliala pol litra vína?
Nie je to škoda, ak s alkoholom už nemáš problém?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57745
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Ono to dost dlouho trvá přiznat si jak to je,dlouho s tím člověk bojuje než uzná,že je alkoholik.Ale tímto přiznáním jen zvítězí.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57746
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
..."niektorí sa mýlne domnievajú, že potrebujú úradný doklad na TO, že sú ožrani alebo problémoví alkoholici."

..."ale keď sa nalievajú nad mieru, tak na TO už žiadny doklad nie je potrebný!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57747
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
On si dal ešte manzel a ze ja to mam dopit. Bolo aj skoda, ale vyliala som cca len deci a pol. Nebudem schovavat. V robote mam v skrinke schovane Prosecco čo som dostala na narodeniny. Vzdy nanho zabudnem
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57748
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
No ja som liala isteho casu dost. V byvalej praci sa ani inak nevedeli bavit. Uz som dosť pocitovala priznaky ze sa to vymyka kontrole a stopla to. Jedna kolegyna, hviezda vecierkov bezne na posedenie dokazala stiahnut aj dve flasky vina. Aj alkoparta v praci dokaze zavarit.
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57749
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Jedna kolegyna, hviezda vecierkov bezne na posedenie dokazala stiahnut aj dve flasky vina.

To se Tebe netýká.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57750
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Aj alkoparta v praci dokaze zavarit.


to je pohoršení nebo se porovnáváš?
Ačkoliv i pohoršení je svým způsobem porovnávání, tak je neřeš, řeš sebe a jestli odpovíš, že nemáš co řešit, tak se nudíš a najdi si něco něco jiného na řešení.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/01/2020 20:03 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57756
Re: můj alko deník Před 4 rok, 3 měsíce  
Ráda bych se přidala do této diskuze, abych získala motivaci. Jsem závislá na víně, někdy vypiju litr denně, někdy i dva. Do toho tak krabičku cigaret. Při pití funguju normálně, uklízím, vařím, peru, starám se o děti....Když vím, že budu muset řídit, jsem schopná nepít a absťáky netrpím. Pokud doma víno nemám, tak si holt nic nedám, v ledničce máme už skoro rok otevřenou lahev becherovky, toho bych se nedotkla, přítel má stále doma v zásobě pivo, to si také nedám. Prostě jen to víno. Letos jsem si řekla, že už to přeháním. Tak jsem teď třetí den bez vína. A nějaká změna? No snažím se zaměstnávat ruce (přestala jsem zároveň i kouřit), takže možná úklid přeháním, ale psychicky nic moc. Sklenka vínka s cigárkem mi na chvíli pomohla uvolnit se od každodenních starostí. S dětmijsem nonstop. Malá sice už chodí do školky, ale dvouleťáka mám stále doma. Nemáme babičky ani dědečky, nikoho na pohlídání. Takže k vínku mě spíš dohání stereotyp. Nevím, jak se z toho vymanit. Nechci utrácet za víno a cigarety, nechci si ničit zdraví, ale teď je třetí den a nejraději bych svou abstinenci porušila, proto jsem najela na tyto stránky...
Jaroslava
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter