Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nový začátek
#62339
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
MichalB a Krtku, díky za příspěvky!
Toto je přesně to, proč sem lidé chodili a chodí. Pro vaše poctivé sdílení, pocity. Napsali jste to oba
suprově, přesně takto jsem to potřebovala po dlouhé době slyšet. Dík ještě jednou.
A pro Káju: No, mám to stejně. Prázdniny= moře času, nepevný denní režim. Prázdniny jsou pro mě obtížnější, sice odpočinek je fajn, ale chce to o to více ostražitosti a sebekázně, plánovat aktivity... Drž se, Kájo, a všichni ostatní také.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62343
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Tak ještě musím odhalit tu správnou dávku úkolů MichaleB.

Každý to má s bažením asi jinak, já jsem včera nakonec musela do obchodu a po chvíli jsem si všimla, že jsem hodně nervózní, došlo mi, že už už chci být u regálu s pitím, takže podvědomé bažení?

A rozplétání klubíčka - minulý týden jsem četla knihu od Peška jak se zbavit závislosti a něco jako rozplétání tam bylo také ... došla jsem až do dětství a sedlo to.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62344
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Michale B, díky za Tvé příspěvky

Přesně tak, také děkuji za reakce.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62345
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Inko13, tak to si myslim, ze mas problem.
Ono je uplne jedno co si zapisejes z tech nasich prispevku.
Nevydrzela jsi jeden vecer bez alkoholu. I kdyz jsi to mela puvodne v planu.
Takze zadne podvedome bazeni. Normalni potreba alkoholu.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62346
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Inko13, tak to si myslim, ze mas problem.
Ono je uplne jedno co si zapisejes z tech nasich prispevku.
Nevydrzela jsi jeden vecer bez alkoholu. I kdyz jsi to mela puvodne v planu.
Takze zadne podvedome bazeni. Normalni potreba alkoholu.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62347
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Asi bych byl opatrny s tim, zda neco musis nebo ne. Chces nebo nechces, ale muset bych nepouzival.
No .. spis se ozvala zavislost, potreba. Proste alkohol vprchal, dosel a je potreba prilozit pod kotel, tak hlava zacne otravovat. Proste mozek chce dopamin a udeoa vse proto, aby ho dostal.
Me se takto nedari zbavit koureni. Kdyz nekourim, pronasleduje ma zavislost pravidelne den co den kazdy vecer v presnou hodinu. Klidne i tri mesice a to priserny ).
Ale nepochybnen je to o tom, ze chci a nechci prestat. Jako jsem to mel s pitim. Pak to uzraje a jde to “jakoby samo”.
Zbavit zavislosti .. se domnivam, ze ji mame obecne do konce zivota. Muzeme ji potlacit, zvladat, ale furt tu bude a staci malo a mize byt pruser. Stejne jako na prechodu pro chodce chvilka nepozornosti ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62349
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
MichaleB,Inko: včera jsem měla bažení od rána. Pustila jsem si meditaci,pak šla teprve do obchodu. Další chutě přišly navečer... Světe div se. Vzala jsem i s bolestma do ruky háček a totálně se mi zacuchalo klubko 1000m. No,premotavala jsem ho snad tři hodiny. V krámě zatím zavřeli. Takže to funguje nejen teoreticky
Přeji vám všem mnoho sil.
V prodejně nekoukejte na regál s alkem vůbec. Není tam! Prostě není!
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62462
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahojte, od pátku jsem se po 15 letech nenapila. Ještě ve čtvrtek, jsem dopíjela vodku a večer to pojistila 4 pivy.
V pátek ráno jsem se vzbudila a řekla si, že zkusím nebojovat a prostě si to tak nastavit, uvidíme. V pátek i v sobotu návštěvy - pokaždé jsem alkohol odmítla s tím, že si od něj dávám pauzu. Nikdo na mě netlačil, mám dobré přátele. Donesli mi vodu, jak jsem si přála.
Nejsem v žádné euforii, beru to den po dni, jsem na úplném začátku.
Děkuji všem za rady a zkušenosti. Držím všem palce.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62463
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Alkohol je zrádná svině. Maskuje se, vtírá, doráží, vycítí slabost, pokojně vyčká na příležitost a zaútočí.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62464
Re: Nový začátek Před 2 rok, 8 měsíce  
Inko, každý to má jinak. Tak jako jsou tisíce lidských povah tak je tisíc způsobů se s něčím poprat. Tak jak se říká, zlatá střední cesta. Boj s chlastem si nesmíš moc hrotit. Ten hajzlík má ze začátku nepití daleko víc síly než ty. Nechce se pustit!!!!Proč taky, nikde není tak dobře jako v alkáčově těle, se stálým přísunem.....ze začátku je to dost nevyrovnaný boj. Postupně se tělo začne vzpamatovávat a nabírat sílu postavit se narovnat.
Já jsem tenkrát přestala ze dne na den.Něco mi v hlavě přecvaklo a bylo. Absťák jsem zvládla doma....byla to hrůza, ale zvládla jsem to.Inko to je ale vyjímečné. Hlavně jsem měla skvělého psychiatra se kterým jsem mohla mluvit o všem. Paní doktorka mne rozložila na atomy....dostala jsem ADP na zklidnění a na spaní. A krůček po krůčku jsem vstávala z popela.....teď jsem venku z pekla 16 let, s jedním uklouznutím....a věř mi jde to se z toho pekla dostat.....drž se a piš.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter