Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nový začátek
#62465
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Ja bych to tedy rozhodne nehazel na alkohol. On nam do krku sam nepada.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62466
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Všechno souvisí se vším, já si moc dobře vzpomínám na ten boj mozku s mým tělem. Xkrát jsem se radši kousla do ruky když ruka sahala po chlastu. Někdy to pomohlo někdy ne. Dodnes mám jizvy. Nejhorší jsou jizvy na duši, ty tam zůstanou.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62467
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Je to tak. Pevné vůle třeba. Nevymlouvat se.
Já tedy trochu zase písnu pár slov o sobě.
Svůj zlom stále vidím v mém posledním alkoholovém okénku 22.prosince loni.
Před okny varuju. Jakmile je okno, je to fakt velký průser.
Kolik jsem tehdy pila? Přesně nevím, ale vždy obden 0,3- 0,5 vodky. Pomohlo mi přepočítat si to na jednotky.Vychází to na cca 25-35 jednotek týdně zhruba. Běžný přepočet, dvoudeci vína,pivo, panák tvrdého má stejnou hodnotu.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62469
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Ta další cesta...
V prvních týdnech den co den na Krávách. A proto právě tolik lobbuju za vyčištění fóra. Nic a nikdo potom mi tolik nepomohl jako mé milé Krávy.
Potom přišel zlom, asi po 2-3 měsících to najednou začalo být složité. Karanténa, lock down a tak, těžce jsem to nesla a několikrát zrecidivovala.
Nyní jsem asi 3 měsíce bez alkoholu, ale furt mě pronásleduje, bojím se ho, ještě nejsme vyrovnáni. Stále ho mám jako jakousi "možnost v pozadí, až bude nejhůř".
Jde to hodně ve vlnách. Někdy pár dní i týdnů absolutní klid, ani jediná myšlenka. A pak ataka, zatínám zuby jako Erika (dík Eriko za psaní sem) a už nevím, co bych...
Snažím se, dávám nohu před nohu a tak kráčím dál. I s vaší pomocí...
Děkuji velmi všem, starším i nově příchozím.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62472
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Me se osvedcilo se prelstit tak, ze jsem x mesicu u sebe nenosil zadne penize. Kdyz to na me prislo, mel jsem smulu, protoze jsem nemel u sebe ani kovak. Musel bych s obcankou do banky, cekat ve fronte a pak s vybrat hotovost a pak jit do hospody. To bylo tolik operaci, ze nez jsem je stihl zrealizovat, uvedomil jsem si, co to delam za pitomosti. Uklidnil se a sel pesky domu. Je to neprijemne az tak moc az to sere a clovek by skocil z okna, kdyz se takovy stav dostavi. Priserny, priseny a jeste jednou priserny. ja to tedy mam takto s tabakem a kdysi i s alkoholem. U toho alka se to nejak vyplo.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62474
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Jenže většina žen do hospody nechodí... a nakupuje alkohol v rámci nákupu běžného anebo to vyřeší večerka či benzinka.

Já si ty své tři dny v obchodě zatím opakuji svoji mantru - dnes nepiji, alkohol nekupuji, všechno doma máme do večerky nemusím.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter