Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5657585960616263
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#64227
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
právě, že tohle bylo fakt divný. Cítila jsem se skvěle, většinou mam ulety, když mam stresy. Ale ted nic, to mě uplně děsí. říkám si, jestli to nebylo něco podvědomýho. Najednou jsem šla a dala si pivo a druhý a další... Byla sem k nezadžení, ještě si to užívala. Nevim, fakt sem to nepohochopila. Dneska už je mi líp, ale včera fujky fujky. Proč to nejde někam zakodovat. přijde mi, jakobych ty stavy vždycky uplně zapomněla.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64230
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Do kelu som ti odpísala a sa to tu neuverejnilo....no nič písala som že je to hrozné že človek neni nikdy v bezpečí ani keď sá cíti na prd ale ani keď ho nič neprápi....tak kedy potom?Neviem či sa niekedy dozvieme ozpoveď, asi nie
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/08/2022 14:31 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64231
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
K nalezeni odpovedi na otazky "proc jsem se napila" pry dobre slouzi si k tomu napsat esej, referat. Kdyz jsem videl lidi, jak se pri psani poti a nevi, co psat, rikal jsem si: no tak kdyz nevi, tak nevi, proc se v klidovem stavu napili. Pak si ty zapisky vzal terapeut a zacalo zajimave rozmotavani, az se dostal k pricine, situacim a jak se tomu dalo predejit nebo to tipnout v zarodku.

Ja tedy sramy z detsvi zalatane a vyresene nemam, takze pokud se nekdy napiju, vim proc.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64232
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
to je super nápad michale. Já určitě je taky nemam vyřešený! Jen se nějak schovaly a vylezly asi na podvědomý úrovni. Je pravda že jsem předtim dělala určitý čístění všechno, bytu, sebe, energie, těla. Možná něco vylezlo, nepodařilo se mi to zpracovat a pomohlo by mi to pojmenovat. Děkuji ti moc za typ!!!!!!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64233
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ja pri odpocinku v laznich (lecebna) psal take referaty na ruzna temata a rikal jsem si: proc to mam psat? Vzdyt si to muzeme vyrikat na skupine. .. kolik veci dojde behem psani a nedojde behem pouheho premysleni (bez toho psani). Zajimave a rozhodne stoji za vyzkouseni .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64234
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
rozhodně vyzkoušim, to je věc, co by mi mohla pomoct!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64235
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
rozhodně vyzkoušim, to je věc, co by mi mohla pomoct!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64238
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel .. a pritom takova "pitomost", ze? Jsme si odvykli psat deniky, vzkazy, dopisy .. Vsechno to nejak namastime v par nesouvislych vetach do email a sup: odeslano! Znate nekoho, kdo si po sobe precte email/sms, nez to odesle? )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64244
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, takže jsem psala "esej" jo. Došlo mi u toho, že se do toho chlastu chci schovat, protože ten chlast je moje "jistota" (dost blbá jistota:) Ale prostě vim, že mi udělá dobře (nejdřív) a dál nemyslim. Vím, jak se ten alkohol bude chovat. A přijde chvilková úleva. Úleva od strachu, podvědomého. Ze strachu z nepřijetí. A to je teda téma u mě. A ten se dokonce objeví i když jsem "úspěšná" a spokojená. Myslim, že tohle psaní si deníku by mi mohlo pomoci. Díky. Dobrou noc:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64285
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 7 měsíce  
Zdravím a hlásím dnes čistý šestý den. První tři dny byly hrůza a děs, úzkosti jak blázen, v noci dvakrát sprcha a tři propocené trička, stala jsem se mistrem v hledění do stropu, za ty tři dny jsem spala dohromady tak čtyři hodiny. Pak dva dny celkem v pohodě, včera jsem utahaná zalezla do postele docela brzy a spala skoro v kuse devět hodin. Tak jsem si ráno říkala, že nejhorší je snad za mnou, ale dnes zase děsně divný pocity, tlak na prsou, blbě se mi dýchá a přitom řešení je jen kapičku daleko... Rachel, naprosto tě chápu, alkohol je dobrý úkryt, já si bez něj připadám strašně zranitelná, jak v prudkém lijáku bez deštníku. Jinak hodně piju, džus ředěný vodou a učím se pravidelně jíst, já už předtím skoro nejedla, stačily mi kalorie z chlastu a byla jsem zasycená bez chuti k jídlu. Držím všem moc palce a vy mně taky prosím.
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5657585960616263
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter