Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5657585960616263
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#64727
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj, jmenuji se Sarka a uz delsi dobu mam problem s pitim.
Koukam, ze posledni prispevek pred tremi mesici..copak se stalo, ze tu uz nikdo nepise?
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64728
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Šárko, jiná témata jsou aktivnější. Nicméně občas je to tu živější a občas méně. V poslední době spíš méně. Nevim proč, asi hodně abstinujících mají svoje životy a problémy a jsou střízliví, tak nemají potřebu psát. A ostatní chlastaj, tak taky nemaj potřebu
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64729
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Rachel, dekuju za odpoved. Muzes poradit nejake aktivnejsi tema? A jak jsi na tom? Drzis se? Trosku jsem procitala fora..jsem tedy malinko v obraze.
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65968
Re: Tak, jdeme na to... Před 8 měsíce  
Ahoj, mám to úplně stejně,lhaní, schovávání lahví,teď už i výpověď v práci. Vydržela sem 14 dní a znovu sem do toho spadla.
Mám dceru a nechci aby se za mě musela stydět.V pěti letech je už vnímavá.
Dlouho sem tu nebyla, styděla sem se,že sem to nezvládla, snad teď už budu držet a najdu nějakou inspiraci abstinovat.
Eva
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65969
Re: Tak, jdeme na to... Před 8 měsíce  
Ahojte,
aktivnější téma je například:
www.alkoholik.cz/zavislost/forum/3-jsem-alkoholik-a-nevim-co-dal/63958-spolecne-zacit.html

Ahoj Šárko, přes rok se držim, ale předcházelo tomu několik krátkých abstinencí, pití, zas abstinence, pití....klasika. A pokaždý to bylo horší.

Evi jsem moc ráda, že píšeš.V první řadě se fakt nemáš za co stydět. Kdyby to bylo jednoduchý, neexistuje tohle fórum, lidi si nerozvrací životy, rodiny a nekončí to tak špatně. Co je ale fakt důležitý je, že se nevzdáváš, že to zkusíš znova a znova a nenecháš se porazit. Mě pomáhá sdílení. Je fakt, že když sem uklouzla a začla pít-to trvalo klidně i půl roku, tak jsem sem nic nepsala. Jen jsem se sem podívala, když jsem měla hroznou kocovinu
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65970
Re: Tak, jdeme na to... Před 8 měsíce  
Přesně ???? zpytování svědomí a pořád dokola. Proberu se z chlastu a začnu se litovat, připadám si ubohá,taková méněcenná, ale už to musím dát. Už sem byla i doktora, napsal mi triapridal na ten třes v kocovině, tak uvidím.
A moc díky.
Eva
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5657585960616263
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter