Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64095
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Verčo, tak to jsi dobrá, že to zvládáš fakt ti to moc přeju, ať ti to jde takhle dál. Ty chutě mám taky a zase obrovský a to je 14h teprve konec dne v nedohlednu. Už si zase v hlavě říkám, že alkoholik přece vypadá jinak a že já do toho obrazu co mám prostě úplně nezapadám. Asi sebeklam asi jsem tenkrát nechtěl úplně přestat a teď, když si říkám, že už nikdy nebudu pít, tak to slovo nikdy mě úplně děsí .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64096
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro,
Uz davno jsem opustila teorii, ze alkoholik je zvalenej,umastenej, spinavej a kdo vi co jeste.
Nekdo muze byt i dost fesnej.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64097
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Asi máš pravdu Eriko, asi se jen vidím lepší, než ve skutečnosti jsem a snažím se bagatelizovat ve slabé chvilce to, co když se cítím silnější a v pohodě vidím jasněji a objektivněji.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64111
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro, je to tak, věř mi, že jsem si jistá, že třeba na mně bys to nepoznal, i terapeutka mi říkala, že vypadám velmi dobře. Pečuji o sebe, malují se, myslím, že se i dobře oblékám. Zhubla jsem, chodím cvičit, všichni říkají, že mi to moc sluší a že je dobře, že se mi daří. Vždycky mi prolétne hlavou jen jedna věc : jo, jen kdyby jste tušili, co jsem zač a kolik mě to stojí sil... A přesto jsem alkoholička a vím to, mám to i od terapeutky potvrzené. I když chození tam bylo pro mě úmorné, tak musím říct, že mi trochu někam posunulo. Na alkohol myslím pořád a přesně jako ty,neumím si představit, jako že už nikdy si nedám víno, nebo tak. Zatím mi to nejde...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64112
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Verčo to dáme dneska jsem měl dvě slabé chvilky a stačilo počkat a zase dobrý. Zjistil jsem, že když začnu mít velkou chuť začnu být slabší vymýšlet si a mám pocit, že to za to nestojí a že je to vlastně jedno a že to není zase tak hrozný, ale jakmile vydržím cítím se lépe a jak tady čtu a jak všichni píšou, když vydržíme tak to prostě změní komplet náš svět a zase k lepšímu, protože oba víme, že doteď to stálo za ho... a proto to děláme, protože to chceme lepší. To dáme .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64113
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
"jako že už nikdy si nedám víno, nebo tak." - proto je odpoved "dnes. Dnes je prijatelnejsi nez nikdy. Nikdy je zaroven vzdalena budoucnost z pohledu jednoho/par dni bez alkoholu a me to hodne znejistovalo, coz podporovalo ubrecenou predstavu o zlem svete a duvodu pit. Dnes si nedam dortik, bucek .., zitra mozna jo a nebo ne, uvidim, treba ani nebude chut. Lepsi nez: uz si nemuzu nikdy dat dortik .. Ten mechanismus je stejny.

Na tech zacatcich (bylo jich x) to byl strasny veletoc a diskoteka v hlave, kde vysledkem melo byt ukojeni zavislosti. S odstupem casu si rikam, co si blbnul, vole? Ale to je u xy veci. Kazda zkusenost neco stoji a neco prinasi. Proste to tak je .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/08/2022 20:08 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64122
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Michale. Naprosto s tebou souhlasím a líbí se mi to. Dnes vůbec nezní děsivě, naopak, zní to mnohem líp než nikdy, bude to tak jistě lépe zvladatelné. Díky.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64123
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Ondro. Taky mám vždycky dobrý pocit a naději, že to nebude tak zlé. Přeji ti hodně síly na dnešní den, Budu na tebe myslet, ozvi se.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64124
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Verčo, také ti přeji krásný střízlivý den, také na tebe budu myslet. Kdyby něco piš.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64127
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jak se držíš, Ondro? Mně teď přichází takové ty dny, co jednou za měsíc pro ženu jsou plné rozpoložení a takových těch blbych nálad, přecitlivělost...to je pro mě vždy nejtěžší. Už aby to bylo za mnou. Ale na co jsem aspoň trochu pyšná, tak je to, že se držím. A představ si, že jsi na dovolené v zahraničí, pobyt all inclusive, kamkoliv jdu, mohla bych si dát drink. Jsme tady už osmý den a dobrý. Piju tedy hektolitry perlivé vody a sem tam sladkou limču a držím. Snad to tak bude i po návratu domů...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter