Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...114115116117118119120...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65720
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Já kávu nepiju vůbec, ale od doby, co nepiju víno (4 měsíce), sním neskutečné množství sladkého a stále u sebe nosím bonbony. Přibrala jsem 5 kilo, takže vážím 55, což je dobře, ale jestli to tak půjde dál, musím vymyslet náhradní variantu. Chybí tělu hold ten cukr z vína, a že ho bylo...
Elffia
Junior Boarder
Příspěvky: 25
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65723
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Ahoj, tak už druhý den piju,je to boj,ale až vystrizlivym,tak to zas určitě týden dva vydržím,pak zas budu hledat nějaký klid,relax,a vždycky si vzpomenu na to jak je mi s flaškou krásně,co misto toho?Dik za rady
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65728
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Ahoj.
Říkat si ,že až vystřízlivím, bude to tak a tak se říká hrozně snadno a tak si dám ještě jedno, plán už mám tak co...
Naplánuj si věci střízlivý, jinak se nikam nepohneš.
Elffia
Junior Boarder
Příspěvky: 25
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65730
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Dík za radu,ten chlast je hroznej, zakázal bych ho jako každou jinou drogu
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65731
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Nemyslím si, že kdyby alkohol byl nelegální, změnilo by to nějak moc situaci.
Pokud jsi přesvědčený, že jsi to podělal a nechceš pít, tak tu flašku polož, najez se a odpočin si.
Elffia
Junior Boarder
Příspěvky: 25
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65732
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Proč myslíš že ne, menší dostupnost, míň zmařených životu, prostě je to droga a ještě na každým rohu, stejně cigára,to je jak kdyby na v obchodě prodávaly koks,to taky nemůžou, proč jsou země kde to prodávají jen v určitých obchodech,a tady všude
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65733
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Proč k nám spousta lidí jezdí chlastat, a pak posprejuji Karlův most, protože můžou,u nich by se nevozraly jako prasata
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65734
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Jasně, ale pořád je to jejich svobodná volba.
Elffia
Junior Boarder
Příspěvky: 25
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65735
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Ahojte, hlásim, že som späť, teda dúfam, dnes začínam znova, trochu sa mi trasú ruky, ale zatiaľ to zvládam, drží ma tá predstava krásneho života, keď človek nepije, je super, že už to viem, je to trošku ľahšie..

Libuš, dátum nebol spúšťač, ja by som teraz už oslavovala 4 mesiace, práveže žiadny spúšťač tam nebol, úplná banalita, sedela som na návšteve núkajú ma a ja poviem áno, proste nič predtým žiadne baženie, nič.. Akurát tak, jedna vec by mohla byť ten dôvod, ja som stále akosi neverila, že som alkoholička, a čím dlhšie som abstinovala a bola viac v pohode, strácala som ostražitosť.

A týchto pár dní ma dostatočne presvedčilo o tom, že alkoholička som pretože v pondelok som si na onej návšteve dala 3 poháre vína, nesadli mi, samozrejme, že ráno na popravku dve pivá, večer fľaša vína.. V stredu začala brzdiť a skončilo to tak, že štvrtok piatok a sobota som non stop udržovala hladinku, víno som mala aj so sebou v kabelke vo fľaši od detského džúsu.. Takže myslím, že toto normálne ľudia nerobia a alkáčka som, mohli by ma dávať za odstrašujúci prípad

Včera som sa veľmi zľakla že skončím ako minulý rok a hodila som spiatočku, objavili sa úzkosti, extrémna únava, začalo to nabiehať do starých koľají, nič medzi tým.

Rachel a vôbec ale vôbec sa už nedostavil ten pocit uvoľnenia, o ktorom sme písali, ani náznakom, od začiatku to bolo celé zle, výčitky proste všetko len nie pohoda eufória a relax!
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65736
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Rachel napsal:
Já jsem dlouho nemohla přestat pít, protože jsem pořád s tim bojovala. Navenek jsem uznala, že jsem alkáč. Ale vevnitř bylo pořád ale. Ale neni to tak hrozný, ale ostatní, atd spoustu myšlenek vyprodukoval ten můj mozek. Ted už jsem to prostě uznala. Vnitřně jsem se tomu vzdala. Není to slabost vzdát se. V tuhle chvíli je to moje síla. Vim, co to bere, vim, že když budu pít, bude to jen a jen horší. Vim, že tohle je jediná cesta, ted už jen záleží, jak s ní naložim. Pořád mam v hlavě ale myšlenku, že třeba někdy v budoucnu, to dobrý vínko, k jídlu........ čert nikdy nespí

Čítam veci spätne, našla som si trošku času pre vás, asi nejak takto, Rachel to budem musieť uznať aj ja.. Len už to vínko v budúcnosti radšej nie
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...114115116117118119120...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter