Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64277
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Z pozadí sleduji diskuzi a musím říct, že jsou pro me informace užitečné. Piju večer, "pouze vino" A je to pro mě strašně únavné a obtěžující, ale stále tu situaci opakuji, protože to mám nastavené jako "odmenu".
Už se mi vícekrát podařilo na delší dobu s tím prestat, nebo to aspon omezit, ale teď jsem v tom zase... Je to, jak kdyby jsem skocila do vody a nešlo se mi vynořit ???? A nikde jinde to říct nemůžu.
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64278
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Ahoj Leniku, fajn že jsi tu. Člověk je tvor zvyku. A my se bohužel z nějakých důvodů naučili špatný zvyk. Každý jinak, já jsem třeba kvartální alkoholik. Zatím jsem nepadla na dno, ani nechci. Ale jedno je jistý, že když člověk v tom svym zvyku pokračuje, dojde tam... A je to práce se s tim vypořádat. Ale jak dokazují někteří abstinující tady na fóru, je to možný. Každý svým způsobem. Já doufam, že při příštím pokuse se napít odolám. Já nemám třeba chut pít denně. Na mě to většinou přijde tak jednou za měsíc. A můj kvartál je jak kdy, někdy 3 měsíce, jindy 4. Loni po 7 měsích. Zdravim a přeju krásnej den.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64279
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Ahoj Leniku. Vítám tě, tady jsi správně, nemusíš se bát tady mluvit. Jak píšeš, že to nemůžeš nikde říct, to znám. U mě to ví manžel a starší děti, ale jinak také nikdo. Dnes jedu na setkání anonymních alkoholiků a jsem z toho docela nervózní. Ale pojedu, chci zkusit cokoli podpůrného. Jsi musím říct, že tady na fóru jsou lidé fajn a neboj se říct cokoli. Také jsem pila jen víno, ale už jsem byla i na tvrdém. Ono se to stupňovalo po čase, byla to zkratka, jak tady někdo psal...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64280
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Ono je dno a dno. Jestli se jedná o moje psychické dno, tak tam asi jsem. Do prace chodím, doma jakž takž funguji, ale čím víc jsem z toho celkové unavená, tím vic jedu na autopilota a tu láhev si jdu večer koupit, pak se v noci budim a vycitam si, že jsem zase pila, že dnes, už nebudu a večer to začíná na novo ????
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64281
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Je pravda, co říkáš, že je dno a dno. Psychicky jsem pokaždé v kocovině na dně taky. Ale nějak se to záhadně vytratí. Tentokrát se snažim se ten hnus zapamatovat, myslet na něj, abych to dokázala použít až to na mě přijde. Číhá to na mě jako nějaká šelma ve tmě.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64282
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Já ti držím palce a jsem zvědavá, co napíšeš jaké to tam bylo. Asi je potřeba ty zkušenosti s někým sdílet. Ja začnu tady ode dnes a pak uvidím, co dál.
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64283
Re: Společně začít... Před 2 rok  
To máš pravdu. Na to špatné se rychle zapomíná a ještě do toho většinou přijde, takový to "když už jsem to nějakou dobu vydržela, tak na tom tak špatně nejsem, tak proč bych si nemohla dat" A je to všechno zase na novo.
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64284
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Leniku, přesně tyhle pocity znám. Pak to buzení v noci, ty neustále výčitky a úzkost... Také jsem už vydržela několik měsíců a teď posledně 3 týdny a pak selhání...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64289
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Alkohol je depresant. Pri dostatecne hladine je ejchuchu, pri nedostatku nastupuje "depresivni" faze. Coz je vysvetleni tech uzkosti.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64292
Re: Společně začít... Před 2 rok  
Aahoj,
tak co Veroniko, jak to probíhalo? A jak ti je?

Pro motivaci zde nejnovější poznat o vlivu alkoholu na tělo v aj.
hubermanlab.com/what-alcohol-does-to-your-body-brain-health/
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter