Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64358
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel na hríby by som išla aj ja, u nás už začínajú pomaly ale počítam že tak ešte týždne by to chcelo počkať a potom by sa to mohlo rozbehnúť, minulý rok nič moc ale rok predtým to bolo neskutočné, už som ich nemala kde sušiť toľlo ich bolo....na celý rok som mala
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64359
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Letos jsem našel v květnu pěkný čerstvý sírovec (choroš sírový).
Jinak máme též sucho, čekám na déšť, snad koncem září bude líp.
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64360
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/08/2022 22:27 Provedl: B66.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64361
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Tak hlasim, ze já jsem tam kde jsem byla. Jeden, dva dny nepiju a pres den v klidu (pres den jsem nikdy nepila), v noci spím o hodně líp než s alkoholem a rana jsou pak uplne nadherna, ale to nutkání večer jít si koupit vino mě zatím dostává a často doběhne.
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64362
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Lenik, no .. inspiraci, jak to muze pokracovat, kam az zajit, zde mas vic nez dost. Vse ma sve misto a cas. Treba neco ma dozrat, prijit nejaka zkusenost - proplesknuti. Da se tomu dost dobre rozumet. Zkusenost je vetsinou neprenosna a ja je potreba si to vyzkouset. Ja svou cestu mel hodne strastiplnou, zbytecne a navic to byl des i pro rodinu. Ale kdyz je sila to zkouset a dava to smysl, pak je, rekl bych, dosazeno pozitivniho vysledku .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64363
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
MIchale a to se ne každýmu povede, gratuluju. Je to inspirativní.

Lenik, chápu, každej má svojí cestu, každej si pijeme svůj vlastní alkoholickej kopec že jo a nikdo nevíme, jak kdy to s náma pojede z kopce dolu.

Já osobně potřebuju hodně silnou inspiraci, tak nějak mi přijde, že zdraví nestačí, to si vždycky řikam, ono se to dá dohromady Ale to, že když se člověk oddává daný závislosti, tak potlačuje ty příznaky, který mají být uzdraveny. Prvotní a zásadní pro uzdravení sama sebe (duševně i duchovně, zbavit se traumat a být svobodný), je přestat užívat substanci. Přes to vlak nejede.

NO....tak chytrá sem dost a ted sem hlavně zvědavá na sebe, kdy to přijde zas na mě
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64364
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
V pondělí nastupuji do nové práce, je to i s autem, tak bude na mne další motivace nepít.

Před 21 lety, když se mi narodil syn, jsem kvůli alkoholu přišel na rok o řidičák. Naštěstí mi firma platila šoféra, abych mohl pracovat.

Stále si užívám střízlivého života, žiju každou vteřinu, bez i několika denních výpadků paměti.

Držte se a myslete jen na sebe, ne na našeho přítele alkohol.
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64365
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Bobb napsal:


..."Držte se a myslete jen na sebe, ne na našeho přítele alkohol.

...(držím sa!) ..."alkohol IBA je/(jestvuje)!!!"
...("priateľov si vyberám.")

[...alkohol medzi nimi (už) dávno nie je/(=absentuje/chýba).]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64366
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel, dekuji za gratulaci. Jenze .. ne kazdy se do takoveho zbytecneho problemu dostane a to je ocenitelnejsi vykon

Urcite to neni jen o tom prestat pit alkohol. To bych rekl, vetsine lidi nestaci. Ja mezi ne rozhodne patrim. Neresil jsem pitim primarne problemy, ale jako vedlejsi produkt to urcite bylo. Jako nejaky katalyzator. Nekdo si dode na zpoved do kostela, nekdo k spychologovi, nekomu staci pochopeni a obejmuti a ja proste chlastal. Je to strach, srabactvi, utek sam pred sebou, pokrytectvi, pretvarovani, slabost .. tohle v tom mam. Urcite nemam vsechny veci vyresene a proto mam nad sebou strasaka znovu rozpiti. Vim duvod, proc to muze prijit a nebo kdyz uz to prijde, tak proc. A tak to chodim pravidelne konzultovat k terapeutovi. Po 7 letech je to takovy "kamos" do debaty kdykoliv .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64367
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
S tim naprosto souhlasim, že to neni jen o tom přestat. To je dobrý mít terapeuta, já zatim nenašla nikoho, kdo by mě oslovil, ale týhle cestě jsem otevřená.
Je těžký neustále si držet směr..
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter