Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64129
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Veronika ty si na dofče a nepiješ?To je paráda, to by hocikto nezvládol, tak držím palce nech ti to vydrží
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64130
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Verčo myslíš měsíčky ? Já jestli jsem ro rozklíčoval dobře ? U nás doma tomu říkáme tejdničky páč mi přijde, že to má snad každej týden. Tak to jsi fakt dobrá Verčo to si snad ani nechci představit to mi připomíná Meggie a tu chatu jak hned jela a tam se chlastalo. Tak pokud zvládneš tohle, tak tě už jen tak něco nerozhází. Já to mám zase jak na houpačce chvilku dobrý pak přijde chuť, mám naučený rituál, když přijdu domů, když přijde dobrá zpráva, když přijde špatná zpráva tak jsem si koupil relax pecka věc hodně cukru barviva, ale taky furt něco piju a piju. Verčo drž se nejsi v tom sama.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64132
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Maggie, je to tak, ale víš co, jsem tady s manželem a to je taky znát. On také nepije, výjimečně si dá někdy pivo, ale to už musí být. Když jsem měla večer slabou chvíli, tak jsem šla k moři a čerpala energii Snad i doma mi to vydrží.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64133
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ondro, přesně tak, měsíčky. Ale teď jsem se fakt zasmala, tejdničky . Ono je to tím, že jsem tady s manželem, on nepije a krom času s dětmi tady nikde nevysedavame. Ňam, relax je super, také bych si dala, tady je to buď jen cola, fanta, sprite a džusy strašně přeslazene, že i po naředění vodou je to tlamolep. Užívám si tu výdrž, ale doma to bude těžší. Až pojedu nakupovat, nebo budu doma sama...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64135
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Jj taky jsem ještě od té doby nebyl doma sám. Musím vymyslet co budu dělat, asi to budu směřovat co nejvíc na sport, až se zase odhodlán jít k doktorovi pro obstriky kvůli patní ostruze. Byl jsem jednou a je to pecka, prej mám být hrdina a jít znova. Já si zase říkám hrdinů jsou plný hřbitovi Ale chce to plán B možná i C a fajn bude i D .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64137
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Veronika to je super že manžel nepije, urcite lepšie ako keby pil a teba by to zbytočne dráždilo, ja neviem možno si povieš že keď už som zvládla tú dovolenku tak hádam si nedám sama doma ale tak uvidíš ako to budeš vidieť keď prídeš domov, každopádne sme tu a keby niečo tak napíšeš a niečo vymyslíme
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64146
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Taky střadam plány. Chtěla bych zase hrát umím trochu na klávesy a taky mám kytaru, chtěla bych se víc naučit. Taky ráda čtu, ale když je čas, mám velkou rodinu a na sebe moc času není, spíš jsem v jednom kole. Alkohol jsem používala jako doping, že víc stihnu a rychleji. Ale opak byl pravdou, protože ze začátku to tak bylo, ale po láhvi vína se už moc dobře neuklízí... No, uvidíme, jak to půjde všechno. Budu věřit
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64147
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Maggie, máš pravdu. Uvidíme, děkuji za podporu.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64154
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ahoj Verčo jak se držíš ? Vzpomněl jsem si na tebe jestli ses větší frajer, než já. Já to porušil, teda vlastně ještě porušuju, ale koupil jsem si jen 12 piv a víc ne a žádná divočina. Tak buď lepší než já držím ti palce .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/08/2022 17:20 Provedl: Ondra1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64155
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ahoj Ondro, já se držím, jen mám dnes žravou a právní po cukru, dokonce jsem si dala ráno sladkou snídani a spásla jsem toho dost. Jak jsem říkala, už se mi "to" blíží, krom hormonální krize i víc jím. To se stane, prostě jsi to nevydržel, ale vydržíš příště. Já posledně vydržela 4 měsíce a pak jedno víno a jelo to skoro denně... Naprosto ti rozumím. Zase to zkusíš, nejsi tady sám, neboj Jak psal Michal, prostě říkat si to po dnech, dnes si nedám.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter